Klinik Dentaire Targa

Targa Diş Kliniği Marakeş Kliniği 1

Klinik Dentaire Targa diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 2015 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Fas’ın Marakeş kentinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatları hakkında bilgi alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Klinik Dentaire Targa, Marakeş, Fas

Klinik Dentaire Targa 2015 yılında kurulmuştur ve tedavi çözümleri için en modern teknolojik platformu kullanırken her türlü diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır: kaplamalar, diş implantları, periodontoloji ve ortodonti.

Klinik, tüm diş prosedürlerini uygun fiyatlarla sunan deneyimli doktorlardan oluşan bir ekibi bir araya getirmekte ve yerel ve uluslararası hastaları ağırlamaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş taraması
Diş kronu
Diş kaplamaları
Dental
Diş beyazlatma
Diş implantları
Sinüs grefti
Diş aparatı
All-on-4
Dental 3D baskı
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Diş konsültasyonu
Kök planyalama
Diş temizliği

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Turist rehberi
Taksi rezervasyonları
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Eczane
Oda içi telefon
Rehabilitasyon
Çeviri hizmetleri


Şehir: Marakeş – Ülke: Fas2015 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): Arapça, İngilizce, Fransızca


Klinik Dentaire Targa Yorumları

Elias JERRADI
Elias JERRADI
15:01 12 Aug 23
Targa kliniğindeki deneyimim mükemmeldi. Çok iyi geçen bir implant yerleştirmem vardı. Sonuçtan çok çok memnunumÇok bilgili, profesyonel ve hasta odaklı diş hekimleri. Çok hoş personel.Kliniği şiddetle tavsiye ederim!
Hind JAAFARI
Hind JAAFARI
17:55 05 Sep 23
Çok sıcak bir karşılama, ekip profesyonel.İki diş cerrahı oldukça yetkin olup, cerrahi ve diş estetiğindeki en son teknolojiler konusunda eğitimlidir.Yaptıkları işin kalitesi, ekipman ve her şeyden önemlisi hijyen için kendilerine teşekkür ediyorum.Şiddetle tavsiye ediyorum 🙂
ghizlane غزلان
ghizlane غزلان
15:05 18 Aug 23
Bu kliniği kuzenime tavsiye ettim ve onun ilgisi en iyisiydi.Bugün onun bakımının sonucunu, güzel bir dönüşümü keşfettim, bu diş kliniğini şiddetle tavsiye ediyorum.Bakım maliyeti açısından, tamamı asepsi ve kaliteli ekipmana tam olarak uyularak yürütülen işlemlerin güvenliği ile ilgili olarak abartılacak bir şey yoktur.Bu harika takımın çok iyi devamı!
Fayrouz Jerradi
Fayrouz Jerradi
13:39 17 Aug 23
Kusursuz hizmet veren bir klinik! doktorlar çok insan ve her şeyden önce yetkinler, son teknolojilerle mükemmelliği hedefliyorlar! Tedavilerimi onlarla yaptım (ortodonti ve çürük bakımı): her şey temiz, her şey iyi yapılmış, her şey yasal ve her şeyden önce her şey baştan sona net! Çok ilgili ekibi de unutmadan şiddetle tavsiye ederim.
oulasri samia
oulasri samia
15:17 20 Aug 23
Geçenlerde Targa diş kliniğini ziyaret ettim, personel geldiğim andan itibaren sıcak ve misafirperverdi, bu da endişelerimi hemen azalttı. Diş hekimi tedavimin her adımını açıklamak için zaman ayırdı ve bu da beni rahatlattı. Tesisler modern ve temizdi ve rahat bir atmosfer yaratıyordu. Bu diş muayenehanesini kaliteli bakım arayan herkese şiddetle tavsiye ederim.
sana bouaouda
sana bouaouda
11:07 18 Aug 23
Samimi ama her şeyden önce çok profesyonel bir atmosferle çok sıcak bir karşılama (çok hazır, özenli, dakikliğe saygı duyulur...) Dişhekimi asistanları ve iki diş cerrahı da dahil olmak üzere tüm ekip çok yetkin, en son teknolojiler ve diş hekimliği uygulamaları konusunda eğitim almış. diş cerrahisi ve estetik.Hepsine beni kurumlarına kabul ettikleri için teşekkür ediyorum ve beni tedavi ettikleri ve hala tedavi etmeye devam ettikleri çeşitli diş problemlerine çok uyumlu işlerinin kalitesini onaylıyorum.Ekipmanın kalitesi ve temel hijyen için de tebrikler.Tekrar teşekkürler .
Mouhcine Malzi
Mouhcine Malzi
15:31 19 Aug 23
Klinikteki deneyimim unutulmazdı, doktorlar çok insan ve her şeyden önce son teknolojiler konusunda yetkinler! Benim durumum biraz zordu, ( Kaplama ve kaplama yaptırdım.. Sonsuz memnun ayrıldım. Her şey temiz, her şey iyi yapılmış, her şey baştan sona belliydi.. ekip çok ilgiliydi, şiddetle tavsiye ederim.
Oualid Idrissi
Oualid Idrissi
15:29 26 Nov 23
Avrupa fiyatları ve Gambiya hizmetleri ne kadar utanç verici. Bu doktorla çok kötü bir deneyim yaşadım, bir yıl boyunca bana acı çektirdi ve işi hiç de iyi değil, iki dişime mal olacak kadar büyük bir hata yaptı. Sadece parayı düşünüyor. Bu dişçiye ziyaretim tam bir hayal kırıklığıydı. Sadece atmosfer profesyonellikten son derece yoksun değildi, aynı zamanda hijyen de ciddi anlamda arzulanan bir şeyi bıraktı. Kaygılarıma en ufak bir önem verilmeden sadece bir sayı gibi davranıldığı hissi rahatsızlığımı daha da artırdı. Her hareket, benim iyiliğime en ufak bir dikkat gösterilmeden, mekanik olarak yapılıyor gibiydi. Gördüğüm en kötü diş hekimidir, tavsiye etmiyorum. Sadece boş sözler ve görünüşler. . . lütfen bundan kaçının
Hugo Courtois
Hugo Courtois
09:14 22 Aug 23
Bu klinikteki deneyimim son derece hayal kırıklığı yarattı. Hastalarının zamanına kesinlikle saygıları yok. Hatta israf etmekten keyif alıyor gibi görünüyorlar. Randevuları umursamamaları ve hastaları görmezden gelme alışkanlıkları çileden çıkarmanın da ötesinde. Zamanınıza ve akıl sağlığınıza değer veriyorsanız, hizmetlerini kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederim.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️