Cleveland Clinic Abu Dhabi

Cleveland Clinic Abu Dhabi Abu Dhabi Kliniği 1

Cleveland Clinic Abu Dhabi, diş bakımı ve kozmetik cerrahi alanlarında uzmanlaşmıştır. 2015 yılında kurulan bu JCI Akreditasyon sertifikalı klinik, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Abu Dabi şehrinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatları talep edin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Cleveland Clinic Abu Dhabi, Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirlikleri

Cleveland Clinic, Abu Dabi nüfusuna özgü bir dizi karmaşık ve kritik bakım ihtiyacını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış, ABD merkezli Cleveland Clinic bakım modelinin benzersiz ve rakipsiz bir uzantısıdır. Cleveland Clinic Abu Dhabi’de Kalp ve Damar, Nöroloji, Sindirim, Göz ve Solunum ve Kritik Bakım alanlarında beş mükemmeliyet merkezi bulunmaktadır.

Diğer enstitüler arasında cerrahi alt uzmanlık alanları, tıbbi alt uzmanlık alanları, acil tıp, anesteziyoloji, patoloji ve laboratuvar tıbbı, görüntüleme ve kalite ve hasta güvenliği yer almaktadır. Klinikte 55 tıbbi ve cerrahi uzman, son teknoloji ürünü ekipman ve dünya standartlarında hizmet standartları bulunmaktadır. Hastanede beş klinik kata, üç tanı ve tedavi katına ve 13 kat yoğun bakım ve akut yatan hasta ünitesine yayılmış 364 yatak bulunmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Kemik grefti
Diş köprüsü
Diş muayenesi
Diş kronu
Diş implantları
Diş konsültasyonu
Diş Hekimi
İnley / Onley protezler
Kök kanal tedavisi
Kök planyalama
Sinüs greftleme
Diş temizliği
Diş beyazlatma
Diş çekimi
Diş dolgusu
Diş kaplamaları
Yirmilik diş çekimi

Estetik Cerrahi
Brakiyoplasti
Gövde kaldırma
Brezilya yüz gerdirme
Göğüs implantları
Göğüs dikleştirme
Meme rekonstrüksiyonu
Meme küçültme
Kaş kaldırma
Kalça implantları
Cilt dolgusu
Serviko-yüz germe
Liposuction
Jinekomasti
Boyun germe
Otoplasti
Plastik cerrahi konsültasyonu
Rinoplasti
Yara izi tedavisi
Uyluk germe
Varisli damarların tedavisi
Kırışıklık tedavisi
Abdominoplasti

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Tercümanlık hizmetleri
Tıbbi dosya transferi
PRM erişimli odalar
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Dini tesisler
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: Abu Dabi – Ülke: Birleşik Arap Emirlikleri2015 yılında kuruldu
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: Arapça, İngilizce


Cleveland Clinic Abu Dhabi Yorumları

Anthony Muscat
Anthony Muscat
10:59 25 Aug 23
Bugün Cleavland kliniğinde yaşadığım deneyim mükemmelden başka bir şey değildi. Art arda üç randevu, laboratuvar çalışması ve eczane alımının tümü verimli, etkili ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirildi. Girişten çıkışa kadar toplam süre 1,5 saatti. Hayatımda hiçbir klinikte veya hastanede bu kadar kaliteli hizmet yaşamadım. 5 yıldızlı deneyim için Cleavland Clinic ekibine teşekkür ederiz. Cleavland Clinic uygulaması ayrıca test sonuçlarım ve gelecekteki planlı ziyaretim hakkında beni bilgilendirdi.
Abhishek Singh
Abhishek Singh
02:38 22 Aug 23
Cleveland Clinic Abu Dhabi, çok çeşitli tıbbi hizmetler sunan birinci sınıf bir hastanedir. Amerika Birleşik Devletleri'nin önde gelen hastanelerinden biri olan Cleveland Clinic ile Abu Dabi'de devlete ait bir yatırım şirketi olan Mubadala Development Company arasındaki ortak girişimdir. Hastane 2015 yılında açıldı ve o zamandan beri BAE'nin en prestijli tıp merkezlerinden biri haline geldi.Hastane, hastalarına mümkün olan en iyi bakımı sağlamaya kendini adamış, yüksek vasıflı ve deneyimli doktor ve hemşirelerden oluşan bir ekibe sahiptir. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunarlar:Kalp ve damar bakımıKanser bakımıSinir bilimleriOrtopediSindirim sağlığıGöz bakımıSolunum bakımıKadın SağlığıÇocuk sağlığıTransplantasyonHastane ayrıca aşağıdakiler de dahil olmak üzere son teknolojiye sahip tesislerle donatılmıştır:364 yataklı yataklı hastane12 yataklı yoğun bakım ünitesi10 yataklı kalp bakım ünitesi6 yataklı yenidoğan yoğun bakım ünitesi24 saat açık acil servisTanısal görüntüleme merkeziBir cerrahi merkezHastane, yüksek bakım kalitesi, hasta güvenliğine olan bağlılığı ve yenilikçi teknolojilerin kullanımı nedeniyle övgüyle karşılandı. Birçok bağımsız kuruluş tarafından dünyanın en iyi hastanelerinden biri olarak seçilmiştir.Genel olarak, yüksek kaliteli tıbbi bakım arayan herkese Cleveland Clinic Abu Dhabi'yi şiddetle tavsiye ederim. Hastalarına mümkün olan en iyi bakımı sağlamaya kendini adamış profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip, birinci sınıf bir hastanedir.Cleveland Clinic Abu Dhabi'nin bazı artıları ve eksileri şunlardır:Artıları:Yüksek bakım kalitesiDeneyimli ve özverili personelSon teknolojiye sahip tesislerHasta güvenliğine bağlılıkYenilikçi teknolojilerin kullanımıEksileri:Pahalı olabilirRandevularda uzun bekleme süreleriBazı işlemler sigorta kapsamına girmeyebilirGenel olarak, Abu Dabi'de yüksek kaliteli tıbbi bakım arıyorsanız bu hastaneyi şiddetle tavsiye ederim.
Yousef Alali
Yousef Alali
23:43 01 Aug 23
Sayın Dr. Alero,Diyabet yolculuğum boyunca bana sağladığınız olağanüstü bakım için en derin şükranlarımı sunmak için yazıyorum. Bağlılığınız, uzmanlığınız ve şefkatli yaklaşımınız hayatımda inanılmaz bir etki yarattı. Gördüğüm en iyi doktor olduğunuzu güvenle söyleyebilirim.Sarsılmaz bağlılığınız ve rehberliğiniz sayesinde artık kendime güveniyorum ve her zaman iyi bakıldığımı hissediyorum. Bilginiz ve desteğiniz sadece sağlığımı iyileştirmekle kalmadı, aynı zamanda bana diyabet yönetiminin getirdiği zorluklarla yüzleşme gücü sağladı.Benim iyiliğimi sağlamak için elinden gelenin fazlasını yaptın ve gerçek ilgin ve ilgin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Olumlu ve güven verici tavrınız zor zamanlarda bir teselli kaynağı oldu.Olağanüstü tıbbi uzmanlığınız ve hayatım üzerindeki önemli etkiniz için en içten minnettarlığımı tüm kalbimle ifade etmek istiyorum. Doktorum olduğun için gerçekten minnettarım.Sonsuz saygı ve minnetle,
Thekra Faraj
Thekra Faraj
18:14 19 Jun 23
Hasta bakımına öncelik veren ve çok profesyonel olduğu kadar şefkatli harika doktorlara sahip harika sağlık tesisi.. Dahiliye yatan hasta ünitesindeki Dr Kamila bizim için bir melek gibiydi, annemin tüm tıbbi sorunlarının ele alınmasını sağladı ve çok nazik bir ruh…Ayrıca Vascular enstitüsünden Dr Batool, hastalarla ilgilenirken tutkulu ve şefkatli olan kendini işine adamış doktorların bir başka güzel örneğidir. İlgilendiğim tüm bölümler, Dr Maguy chiha Endokrinolog ve Dr Ali Wahla göğüs hastalıkları uzmanı gibi son derece profesyoneldi.Oradaki tüm bakıcılara bir kez daha teşekkür ederiz 🙏
Shawa5y
Shawa5y
15:59 17 Jun 23
teyzemi ziyarete geldim ameliyat oldu odalar güzeldiZiyaretçilerin sırada beklemesi biraz zaman aldı, daha hızlı bir yol veya daha kolay bir erişim yolu olsaydı dilerdi.Park yeri mevcuttu, bir hafta sonu gitmemize rağmen park yeri bulmakta sorun olmadı genel olarak klinik temiz ve güzeldi ve size güzel bir alışveriş merkezi havası veriyor
Omar Ahmed
Omar Ahmed
11:37 05 Apr 23
Resepsiyon ve iletişim her zaman mükemmeldir. Ayrılsa bile hastayla randevu almak için mükemmel takip. Ve uygulama üzerinden randevu alma kolaylığı. Uygulama üzerinden muayene ve röntgen sonuçlarının hızı. Tüm hastane hizmetleri mükemmel. Harika çabanız için teşekkür ederiz. Başarı ve başarılarının devamını dilerim.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️