Dunyagoz Antalya

Dunyagoz Antalya Antalya klinik 1

Dunyagoz Antalya kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 2010 yılında kurulan bu JCI Akredite, ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Antalya, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Dunyagoz Antalya, Antalya, Türkiye

Dunyagoz Antalya, günlük 8.000 ayakta hasta ve 1.000 cerrahi operasyon kapasitesi ile toplam 25 farklı noktada ulusal ve uluslararası alanda sağlık hizmeti vermektedir.

Grup, gözle ilgili tüm branşlarda en son teknolojileri kullanarak sağladığı yüzlerce farklı tedavi yöntemi ile göz ve göz çevresi sağlığına ilişkin her türlü soruna çözüm üretiyor.

Hastane grubu, kapsamlı ve sürekli güncellenen teknolojisi sayesinde kısa sürede kendisini dünyanın sayılı istisnai merkezlerinden biri olarak kabul ettirmiştir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Kaş kaldırma
Blefaroplasti
Yüz lipofilling
Mastopeksi
Lazer liposuction
Gastrik Sleeve
Mide bandı
Mide Botoksu
Gastrik bypass
İkincil rinoplasti

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wi-Fi
Sağlık sigortası
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Turist rehberi
Seyahat sağlık sigortası
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Dini tesisler
Restoran
Oda içi kasa
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Antalya – Ülke: Türkiye2010 yılında kuruldu
Akreditasyon: JCI Akreditasyonu , ISO 9001:2008 – Konuşulan Diller: İngilizce, Almanca, Rusça, Türkçe


Dünyagöz Hastanesi Hakkında İnceleme

Seda Ocal
Seda Ocal
10:34 15 Jul 23
No-touch lazer operasyonu geçirdim. Hastanede herkes çok ilgili ve kibar davrandılar. Karşılamada asıstanı Eda Hanım çok ilgilendi kendisine çok teşekkür ediyorum buradan. Doktorum Alper Özel de herşeyi detaylı bir şekilde anlattı ameliyatım çok güzel geçti. İlgisinden ve kibarlığından dolayı doktoruma da buradan teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim düşünmeden gidebilirsiniz.
Hakan Dalgıç
Hakan Dalgıç
09:02 23 Aug 23
Merhabalar eşimin görme kaybı yaşaması üzerine daha önce iki doktora gittik bizden bir sürü tetkik istediler 0 doktorlarımız sonuçları tam olarak incelemediler detaylı bir açıklamada bulunmadılar daha sonra arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dünya Göz hastanesine gittik.kapıdan içeri girdiğimizde bizi güler yüzle tatlı dille karşılamaları çok hoşumuza gitti.hastane müdürü Cevat bey ve müdür yardımcısı Seda hanım baştan sona ilgi ve alakalar oldular teşekkürler.en önemlisi doktorumuz Demet hanıma sonsuz teşekkürler.Demet hanımın muayenesi güleryüzü bilgisi ve en önemlisi yaptığımız tetkikler üzerine açıklamaları yüreğimize su serpti çok teşekkür ediyorum.Müdürümüz Cevat bey müdür yardımcısı Seda hanım doktorumuz Demet hanıma ve güler yüzlü bütün personele çok teşekkürler.Dünya Göz iyiki varsın.
Beyza Özkiray
Beyza Özkiray
12:59 11 Aug 23
3 senedir kuru göz + sjögren hastasıyım bir çok yerde göz tedavisi aldım fakat hiç birinden sonuç almadım .Dr ışın uğurlunun tedavisi sayesinde gözlerim o kadar iyi bir duruma geldi ki kızarıklık batma hissi neredeyse yok kendisine bu ilgisi,alaka ve kibarlığından dolayı çok teşekkür ederim 🙂
Ayşenur Öztürk
Ayşenur Öztürk
19:58 18 Aug 23
Opr. Dr. Demet İyidoğan hocama ilgisinden ve bilgisinden dolayı çok memnun kaldığımı belirtir teşekkürlerimi iletirim. Kesinlikle alanında fazlasıyla kendisini geliştirmiş olduğunu, daha odasına girip muayeneye başlamadan gerek koymuş olduğu teşhisiyle gerek bilime bağlı kalarak izlenilecek yolları tek tek anlatarak verdiği güvenle kendisi ile tanışmış olmaktan çok mutluyum. Girmiş olduğum operasyon küçük de olsa gösterilen ilgi çok büyüktü 🙏🏾
Merve Üstün
Merve Üstün
18:35 17 Aug 23
Demet İyidoğan doktorumuza babam (Ali Üstün) için 2 gözünden de katarakt ameliyatı olduk.Ameliyat süresince ve sonrasında çok memnun kaldık.Profesyonel yaklaşımı ve başarılı operasyonu sayesinde gözlerindeki bulanıklık tamamen giderildi ve net bir görüşe sahip olduk. Gerçekten çok ilgili ve deneyimli bir doktor.Doktorumuza ve sekreterine teşekkür ederiz...
aylin demir
aylin demir
13:42 17 Aug 23
Süper İlgi, Muhteşem muayene ve harika Sonuç. Hastane Müdürümüz Cevat Bey, Müdür Yr. Seda Hanım, Doktorumuz Hakan Bey ve değerli Çalışanlar Hastane girişinden işlem sonuna kadar sürekli takip ederek koordine bir şekilde süreci yönettiler. Eşimin İlasık lazer operasyonunu gerçekleştirdik.kesinlikle düşünülmeden gelinebilecek,Şüphe duymadan, Kendinizin Ailenizin ve Çocuklarınızın tedavileri için tercih edilecek Tek Hastane.Profesyonellik ve Alan uzmanlığı ile.Çok teşekkür ederiz iyi ki 8 yıl sonunda Antalya Dünya Göz Hastanesinde, Gözlüklerden kurtulmaya ve lazer işlemi olmaya karar verdik.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️