Burjeel Hospital

Burjeel Hospital Abu Dabi Kliniği 1

Burjeel Hospital kozmetik cerrahi ve MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 2012 yılında kurulan bu JCI Akredite klinik Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatları hakkında bilgi alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Burjeel Hospital, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri

Burjeel Hospital, 2012 yılında faaliyete geçen ve kardiyoloji, pediatri, oftalmoloji, IVF, jinekoloji ve obstetrik, ortopedi ve spor hekimliği ile vasküler merkez alanlarında mükemmel bir üne sahip olan çok uzmanlı bir hastanedir. Ultra modern 10 ameliyathanesi ve 300 yatağı bulunmaktadır.

Hastane, 64 kesitli CT tarayıcı, üst düzey MRI, 3.0 Tesla MRI, nöro-navigasyon cerrahi sistemleri ve fizyoterapi ve rehabilitasyon odaları dahil olmak üzere son teknoloji tıbbi ekipmana sahiptir. Hastane, hastalarına en güvenli ve en kaliteli bakımı sunmayı taahhüt etmektedir. Hastane, yerel ve uluslararası hastaları ağırlayan, kendini işine adamış tıp uzmanlarından oluşan tanınmış bir ekibe sahiptir.


Klinik Uzmanlık Alanı:

Estetik Cerrahi
Kırışıklık tedavisi
Serviko-yüz germe
Kaş kaldırma
Çukur yanaklar – Bişektomi
Yağ transferi
Brakiyoplasti
Göğüs dikleştirme
Otoplasti
Liposuction
Rinoplasti
Uyluk germe
Meme Büyütme
Yüz implantı
Varis tedavisi
Göğüs implantları
Meme rekonstrüksiyonu
Meme küçültme
Kalça kaldırma
Kalça büyütme
Blefaroplasti
Labioplasti
Penis büyütme
Abdominoplasti

MAP / IVF
Foliküler ultrason
Tüp kateterizasyonu

Hizmetler

Tercümanlık hizmetleri
Tıbbi seyahat sigortası
Otopark
Özel odalar
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Abu Dabi – Ülke: Birleşik Arap Emirlikleri2012 yılında kuruldu
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: Arapça, İngilizce


Burjeel Hospital Yorumları

Alaya
Alaya
09:47 02 Mar 24
Abu Dhabi'deki en iyi hastanelerden biri. Genel Cerrahi'den Dr. İbrahim Jamal'a çok teşekkürler. Tedavi planını açık ve detaylı bir şekilde anlattı. Kendini işine adamıştı ve engin tecrübesi ortadaydı. Tıbbi konusunda tamamen kendime güveniyorum. yetenekler. Hemşire Amal nazik ve yardımseverdi. Profesyonel ve saygılı bir şekilde bakım sağladı. İhtiyaçlarımı anladı ve her zaman yardım etmeye istekliydi. Dost canlısıydı ve hastane ziyaretime neşe getirdi. Rahatlık ve rahatlık sağlama çabalarından dolayı teşekkür ederim. kişisel Bakım.
Jose González
Jose González
22:27 07 Dec 23
Şüphesiz en iyi, en güzel, en seçkin zevkle tasarlanmış ve dekore edilmiş, tüm eğlence hizmetlerini, örnek çalışanlarını ve canlı piyano müziğini, her zaman yardım etmek isteyen tüm personelini ücretsiz olarak sunmaktadır. Ziyaret ettiğimiz 95 ülkede böyle bir şey görmedik.Beraberlik kalbimde ve ruhumda yaşıyor ve varlığımdaki en değerli şey ve onun ihmal edilmesine veya geleceğinden kayıtsız kalmasına asla izin vereceğimi hayal edemiyorum.
adnil adnil
adnil adnil
07:04 13 Feb 24
Abu Dabi'deki Burjeel Hastanesi, gelişmiş altyapıyı nitelikli tıbbi ekiple birleştirerek yüksek kaliteli tıbbi hizmetler sağlamasıyla ünlüdür. Çok çeşitli tıbbi uzmanlık ve hizmetlere sahiptir ve bu da onu bölgede sağlık hizmetleri için güvenilir bir destinasyon haline getirmektedir. Hastane aynı zamanda kaliteye odaklanarak ve hastaların ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşılamaya özen göstererek olumlu bir hasta deneyimi sunmaya çalışıyor. Tıbbi personel çok naziktir ve farklı hasta kişiliklerine uyum sağlar.
Usama Khalil
Usama Khalil
08:30 27 Aug 23
Mükemmel hizmeti için Dr Pattakutty Mohammed'e teşekkür etmek istiyorum… Bir erkek bebek sahibi olduk. O en iyi jinekolog ve onunla çok iyi bir deneyim yaşadık. Şiddetle tavsiye edilir.
relwin pinto
relwin pinto
07:29 30 Apr 23
Aruna kumari'ye jinekoloğum olduğu için minnettarız, hamileliğim boyunca özellikle kritik doğumum sırasındaki uzmanlığı ve ilgisi, acil sezaryen oldum kararı ve güveni güzel kızımızı ve beni güvende tuttu. Allah yüreğine ve emeğine sağlık.Ayrıca, iyileşme sürecinde bizimle iyi ilgilendikleri için tüm ekibe teşekkür ederiz.
rajeena ashraf
rajeena ashraf
08:54 25 Jul 23
Samimi ve Yaklaşılabilir:Dr. [Pathukutty] arkadaşça ve cana yakın bir ortamı teşvik ederek yukarıda ve öteye gitti. Yüzünde her zaman bir gülümseme vardı ve hamilelik yolculuğum boyunca küçük kilometre taşlarını kutlamak için zaman ayırdı. Arkadaş canlısı doğası her ziyareti keyifli hale getirdi ve hem eşimin hem de benim teslimatın her yönüne dahil ve dahil olduğumuzu hissetmemizi sağladı.Emzirme Kareena: Çok iyi öğretti ve aynı zamanda çok sevimli bir insan.
Mufee Rafe
Mufee Rafe
10:31 15 Aug 23
Burjeel Hospitality'de (Al Najda) Şimdiye Kadarki En İyi Gebelik Deneyimi. Hamileliğim boyunca Dr.Aruna kumari'nin Jinek'im olduğu için çok müteşekkirim, çok havalı ve bilge bir doktor. Gebeliğin ortasında Gebelik Şekeri hastası olmama rağmen Doktor Aruna beni çok iyi yönlendirdi ve her şeye pozitif yaklaşımı normal doğum yapmamı sağladı. Gelmiş geçmiş en iyi Jinekolog.Burjeel'den özellikle doğum koğuşundaki hizmet olağanüstü. Doğumhanede benimle ilgilenen tüm ebe, hemşire ve nöbetçi doktorlara teşekkür ederim.Emzirme danışmanı Kareena'ya en iyi desteği için teşekkürler.Büyük misafirperverlik, Kraliyet Tedavisi, En İyi Tıbbi Tesisler, Uzman Doktor, Şefkatli Hemşire. Harika ilgi ve desteği için Burjeel'e teşekkürler.TeşekkürlerMüfeena
Ghalia Alhosani
Ghalia Alhosani
06:06 02 Aug 23
Selamun AleykumBurjeel Hospital Saygın Burjeel Hospital personeliBu mektubu minnettarlığımı ve minnettarlığımı ifade etmek için yazmak istiyorum.Bu hastanenin başarısının temelinde saygın seçkin kadroProfesör John SunilProfesör ManishProfesör Muhammed Ebu Al-AlaaProfesör Abdul Rahimkardeş gelSayın Muhammed Al QubaisiSayın Dr. Amr Shawarbikardeş nadaRahibe SamiraTüm doktor ve hemşirelerden oluşan çok seçkin bir ekipEvrensel ekipSayın Dr. Fadi HashemDoktor ZubaidiDr.Ve tedavilerin ve incelemelerin başarısına katkıda bulunan tüm doktorlarHastaya hizmet etmeye ve onu tedavi etmek ve tedavisini başarıya ulaştırmak için tüm teknikleri kullanmaya adanmışlığın zirvesiBarjeel, kelimenin tam anlamıyla küresel bir tıp eğitimcisi haline geldi.Son ziyaretimizde çok şükür beyindeki tümör tamamen iyileşmiş ve diyabet, yüksek tansiyon, kalp hastalıkları gibi kronik hastalıklardan mustarip olan annem için ameliyatla alındı.Hastaneye girdiğimden beriYukarıda belirtilenlerin tümü, hastanede kaldığım süreyi, aldığım eksiksiz konfordan bir ev konaklaması yapmak için yukarıda ve öteye gitti.Orada olduğun için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederimTedavisi için hastane tercihi yapmak isteyen herkesBarjeel ilk tercihYüce Allah'ın izniyleÇok teşekkürler
Çiller Yılmaz
Çiller Yılmaz
08:47 12 Sep 21
Pcr testimin uygulamasında problem yaşadım geç saatte gitmeme rağmen benimle çok ilgilendiler çok kötü bir gün geçirmiştim bana yardımcı oldular abdurrahmen özellikle evimde gibi hissettim Ve sorunumu çözdüler çok teşekkür ederim burjeel hospital familya 😊They were very interested in not going to the problem of my pcr test before it was too late, I had a very bad time, they helped me, especially abdurrahmen, I felt like at home, they are very kind and interested, thank you very much🙏🇦🇪🇹🇷🤍
SAYID DASTAAN
SAYID DASTAAN
12:46 07 Dec 23
Burjeel'in Abu Dhabi'deki en iyi hastanelerden biri olduğunu söylemeliyim. Sağladıkları hizmet çeşitleri başka hastanelerde yoktur. Personel ve Doktorlardaki profesyonellik ise ilk bakışta doğrudan görülüyor. Mümkün olan en iyi tedavi ve bakımı mümkün olduğu kadar erken alabilmek için Sigorta kartınızı yanınızda getirmenizi tavsiye ederim.
Roxanne Maniago
Roxanne Maniago
15:44 30 Oct 23
Pediatri bölümüne kontrol kontrolü için geldik. Randevumuz saat 19:00 ve 645'te hastaneye varıyoruz o zamandan beri oğlumun yaşamsal belirtilerini kontrol etmek için bizi aramayı bekliyorduk ama bekleme alanında tek bekleyen biz oluncaya kadar kimse bizi aramadı. Saat 19.35'te resepsiyondan kayıt takibini yaptığımda oğlumun geldiğimizden beri henüz kayıt yaptırmadığını öğrendim. Resepsiyon görevlisi Taif'e oğlumu neden kaydettirmediğini sordum, oğlumun Emirlik kimliğini alan kişinin kendisi olmadığını ancak kimliğin onun önünde klavyenin yanında uzandığını söyledi ve kimliği ben verdiğimden eminim. ve benimle sadece benimle değil diğer hastalarla da konuşma şekli çok kaba, uzlaşmacı değiller ve yaklaşılabilir değiller. Hiç nezaket yok.
Arun Anirudhan
Arun Anirudhan
09:32 15 Dec 23
Eczane bekleme süresi kabul edilemez. Mevcut 18 sayaçtan yalnızca 8 tanesi çalışır durumdadır ve bu da ilaçlar için sürekli olarak 60 ila 70 dakika kadar uzun bir beklemeye yol açmaktadır. Bu, son 8 yıldır devam eden bir sorundur ve kötü yönetime işaret etmektedir.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️