DünyaGöz İstanbul

DünyaGöz İstanbul Kliniği 1

DünyaGöz İstanbul kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 2004 yılında kurulan bu JCI Akredite, ISO 9001:2008 sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

DunyaGoz Istanbul, İstanbul, Türkiye

DünyaGöz İstanbul, her türlü göz ve göz çevresi sağlık sorununa yönelik tedaviler sunmaktadır. En son teknolojiyi kullanarak geniş bir yöntem yelpazesi sunuyorlar.

Öğretim görevlileri ve uzmanlar da dahil olmak üzere 300 üyesi ve yaklaşık 2.500 personeli ile Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun Türkiye’de ve dünyada toplam 25 farklı tesisi bulunmaktadır. Hastane grubu günlük 8.000 ayakta hasta ve 1.000 cerrahi operasyon kapasitesine sahiptir.

Hastaneler ayrıca 107 yabancı ülkeden yılda yaklaşık 96.000 hastaya hizmet veriyor. türkiye’de 11 ilde ve aralarında Almanya, İngiltere ve Gürcistan’ın da bulunduğu beş uluslararası lokasyonda 20 şubesi bulunmaktadır.

Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’de biyonik göz implantasyonu yapan ilk göz hastanesi olmasının yanı sıra keratokonus (kornea incelmesi rahatsızlığı) tedavisinde kornea retikülasyonu yöntemini kullanan ilk hastane olarak da biliniyor.

Dünyagöz hastaneleri, dakriyosistorinostomi, LASIK, fotorefraktif keratektomi (PRK), katarakt cerrahisi, yaşa bağlı makula dejenerasyonu (AMD) tedavisi ve göz torbalarının alınması dahil olmak üzere geniş bir tedavi yelpazesi sunmaktadır.

Hastaneler, uluslararası sağlık turistleri tarafından ziyaret edildiğinden, tercümanlık ve çeviri hizmetleri, otel rezervasyonları, havaalanı-hastane karşılama, özel odalar, aile konaklaması ve yerel turizm hizmetleri sunmaktadır.

Dünyagöz Hastaneler Grubu’nun misyonu, ulusal ve uluslararası hastanelerinde yetkin ve uzman kadrosu ile tüm dünyada kabul gören en son teknolojiyi, güncel tanı ve tedavi yöntemlerini kullanmaktır.

Toplumun her kesimine en kaliteli göz sağlığı hizmetini sunmayı hedeflemektedir. Vizyonları, göz sağlığı alanındaki uzmanlıklarını ve memnuniyet odaklı kalitelerini sürdürmek için standartlarını yükseltmeye devam etmek, saygınlıklarını güçlendirmek ve bilimsel araştırmalarla dünya çapında bir itibar ve referans merkezi haline gelmektir.

Saygı, duyarlılık, güven, ekip çalışması, mükemmellik ve yeniliğe değer verirler. Hastaneler, toplumun farklı kesimlerinden gelen tüm hastalara eşit kalitede ve saygı çerçevesinde hizmet sunmayı garanti eder.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Kaş kaldırma
Blefaroplasti
Yüz lipofilling
Mastopeksi
Lazer liposuction
Gastrik Sleeve
Mide bandı
Mide Botoksu
Gastrik bypass
İkincil rinoplasti

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wi-Fi
Sağlık sigortası
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Turist rehberi
Tıbbi dosya transferi
Tıbbi seyahat sigortası
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Dini tesisler
Restoran
Oda içi kasa
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye2004 yılında kuruldu
Akreditasyon: JCI Akreditasyonu , ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Türkçe


Dünyagöz Hastanesi – Etiler Hakkında İnceleme

Serap Alkac
Serap Alkac
07:16 24 Aug 23
Kizim meyranur icin gittim hastane Cok memnun kaldik doktorumuz senay hanim gercekten cok ilgili ve yardimci oldu gercekten cok guzel bir hastane asistan seyhan hanimada cok tessekkur ederiz bizimle cok guzel ilgilendi en guzel sekilde yönlendirdi
Eslem Kandur
Eslem Kandur
08:35 25 Aug 23
25 Ağustos 2023 tarihinde doktor Zehra karaağaça muayene oldum halkla ilişkiler uzmanı seyhan hanım tüm işlemlerimizi hızlı bir şekilde organize etti.Güler yüzü profesyonel yaklaşımı ve yakın ilgisi için kendisine sonsuz teşekkür ederim.
Didem Uzel
Didem Uzel
10:14 03 Aug 23
Aylin Hocam (Koç) size ne kadar teşekkür etsem az. 3 yıl önce sizi tanısaydım bu kadar sıkıntım olmazdı. Gösterdiğiniz ilgi alakaya çok teşekkür ederim ❤️ Hastaneye giriş yaptığımdan beri tüm akışı hızlandıran Hatice (Alioğlu) hanım ve Seyhan (Karaman) Hanım çok teşekkürler.
deniz atınkalp
deniz atınkalp
12:25 20 Jul 23
Annnemin tüm katarakt ameliyatı sürecinde muayeneden ameliyata kadar hem doğru yönlendirmesiyle hemde tecrübesiyle , Dr Baha Toygara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız , ayriyetten asistanı İrem hanımın tüm süreçte yanımızda olup ilgilenmesinede teşekkür ederiz iyi ki sizleri tanıdık 🙏
Mustafa Kantar
Mustafa Kantar
10:11 27 Jul 23
Merabalar Etiler DünyaGöz Hastanesinin hizmetinden ve ilgisinden çok memnun kaldık.Lazer ameliyatı için geldik tüm kontrollerimiz yapıldı.Bize yardımcı olan sayın Seyhan hanımda çok ilgili ve alakalı. Ameliyat dahil tüm süreçlerle ilgili bizi bilgilendirdi.Lazer ameliyatımı burada olmaya karar verdim. Seyhan hanım ve Seyhan hanımın önerdiği doktorum Aylin hanıma sonsuz güven duydum.İşlerinde son derece profesyoneller tereddütlerim vardı ama tüm tereddütlerimi giderdiler.Kendilerine sonsuz teşekkürler.
Meltem Acar
Meltem Acar
11:05 25 Mar 24
25.04.2024 tarihinde hastahanenizde ameliyat olan ablam Yüksel Nuroğlu’nun yanında refakat etmekteyim.Bu hastanede 2. Operasyon denememiz oldu ve burayı evimiz gibi hissettiren değerli çalışanlarınızdan Hemşire Buket Memişoğlu’na ablam ve kendi adıma çok teşekkür ederim. Doktorlarınızdan Aylin hanım ve Zehra hanım işinde başarılı gerek tecrübesi , gerek mükemmel bilgisi ile bizlere en güzel sağlık hizmetini sundukları için minnettarız.Sizin ailenizin bir ferdi olmaktan mutluluk duyuyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim sağlıklı günler dilerim.
Uğur DASIL
Uğur DASIL
10:15 30 Mar 24
Tedavi deneyimim mükemmeldi. Personel son derece profesyonel ve yardımseverdi. Doktorum beni detaylı bir şekilde bilgilendirdi ve tedavi sürecim boyunca her adımda yanımda oldu. Temizlik ve hijyen konusunda hiçbir endişem olmadı, her alanda düzen ve temizlik üst seviyedeydi. Hastane yönetimi de hasta memnuniyetini ön planda tutuyor ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hızla çözüm bulunuyor. Genel olarak, bu hastanede kendimi güvende ve iyi bakılmış hissettim. Kesinlikle tavsiye ederim.
Şermin Ertem
Şermin Ertem
10:05 11 Apr 24
2 Ay önce gözüme trifokal lens ameliyatını gerçekleştiren Op.Dr.Baha Toygar hocamın ellerine sağlık.Hastane temiz.Fiyat diğer hastanelere göre yüksek.Çalışanlar arasında iletişim yeterli değil.Tavsiye ederim.
Ali ÖZAYDIN
Ali ÖZAYDIN
19:58 12 Aug 23
Ticarethane kimliği, hastahane kimliğinin 3-5 adım önünde. Ayrıca 15.15 de randevum vardı 10 dk da erken gelmemi istediler. Saat 15.48 de (yani randevu saatimden yarım saat sonra) isyanım üzerine muayene olabildim. Ardından ödeme yapmak için beklemeye başladım sonu gelmeyince yine sitem ettim ve anında çözüldü işim. Hülasa, işinizin çözülmesi için epey beklemeniz veya çalışanları sıkıştırmanız gerekiyor. Doktor Buğra Bey ilgiliydi. 2 yıldız onun hatrına
Este Avva
Este Avva
12:21 22 Mar 24
Merhaba kızım Üveit atağı geçirdiği için Etiler şubesinden Doç Dr Merih Oray hanıma randevu aldık acil olarak.Gittiğimizde özel sağlık sigortası dahi geçerli değilmiş herseyi nakit ödedik.Atağı en başında farkettik ve alel acele gittik bize tedavi verildi.Yazılan reçeteyi dahi hastane doktoru olmadığı için onlarıda nakit aldık sistem kabul etmiyordu.Yıllardır tüm tedavilerde gözde yapışıklık olmasın diye siklıplejin damlası ve gece kreminin sabaha kadar kortizon ihtiyacını karşılayacak grup krem yerine basit göz kremi yazılmış.Tedaviler sonucu 7. Gün gözde yapışıklık farkettim ve acil tekrar Merih hanıma gittiğimizde hastalık 4 katına çıkmış ve görme kaybı mevcuttu.Bu süreçte tahlil istenmedi sebebi belirlemek için.Sadece her yapılan bakılan şeyler için sürekli vezneye gönderildik.Çıkışta yanlış yerde olduğumuzu anladık ve eski doktorumuza gittik tedavimiz düzenlenildi ve tetkikler genetik testler için istekler yapıldı .3 gün sonra tekrar eski doktorumuza gittik ve tedavi cevap vermeye başladı.Şuan gözde granüler odaklar kaldı ve görme kaybı % 40 kaldı sadece dua ederek görmenin dönmesini bekliyorum.Bu kadar önemli ve tehlikeli bir hastalıkta şanssızlığa uğradık ve 2 gitmeye 18 bin tl ödeme yapmamıza rağmen hastalığı erken dönemde farketmemize rağmen kızım görme kaybıyla birlikte göziçinde yapışıklığa bağlı olarak hastalık 7 günde 4 katı ilerledi.Yazıp yazmamakta çok tereddüt ettim fakat başımıza gelenin kimsenin başına gelmemesi için yazmak istedim.Bu arada ben 25 yıl eğitim araştırmada sağlık çalışanı olarak görev yapıp emekli olmuş bir anneyim.
Mustafa Kaya
Mustafa Kaya
11:06 06 Feb 24
Nezih ortam ve ilgili personeller var. Gözümde Astigmat ve Göz tembelliği veya miyop var bilemiyorum çünkü farklı zamanlarda farklı ölçümler yanlış ölçümler yapıldı bana. En son geçen hafta bakırköye gittim o da başka bi teşhis-tanı ve başka bi numara yazdı. Prof dr için randevu istiyorsunuz en sonunda onun için ise özel sigorta dışında ücret talep ediliyor. Methedildiği gibi çıkmadı gözünüz için sürekli araştırın derim bu hastaneyi grubunu tercih ederken iyi araştırın iyi doktora muayene olun.
Emre Ustaoğlu
Emre Ustaoğlu
09:55 15 Aug 23
Paranızla rezil oluyosunuz çocuk bölümüne daha once geldigimizde 3uncu katta randevu ve provizyon birlikte aliniyordu. simdi ise girisde yardimci olduklarini soyluyolar butun hasta randevulari ve provizyonlar tek yerde yapiliyor yaksalik 1 saat bekliyosunuz. rezillikten baska bisey degil. eski sisteme ACİL DÖNMELİSİNİZ
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️