Dr Hussein Labib Dental Clinic

Dr Hussein Labib Dental Clinic Dubai klinik 1

Dr Hussein Labib Dental Clinic diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 1998 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön teşhis için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Dr Hussein Labib Dental Clinic, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Dr Hussein Labib Dental Clinic 1998 yılında kurulmuştur ve sıcak ve rahat bir ortamda en son teknolojiyi kullanarak en gelişmiş diş tedavisini sunmaktadır. Müşterilerine ihtiyaç duyabilecekleri hemen her türlü dişçilik hizmetini sunmaktadır.

Personel, tüm hastalarına en yüksek kalitede ağrısız tedavi sağlamayı taahhüt eden yüksek nitelikli profesyonellerden oluşan bir gruptur.

Kliniğin modern ve yenilikçi diş tedavisi sağlama misyonunu desteklemek için tüm sağlık profesyonelleri, diş hekimliğindeki en son trendleri vurgulayan dünya çapındaki seminerlere, konferanslara ve çalıştaylara aktif olarak katılmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş Röntgenleri
Diş dolgusu
Diş çekimi
Diş temizliği
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Yirmilik diş çekimi
Diş çekimi
Kök kanal tedavisi
Apikoektomi
Diş kaplamaları
Diş beyazlatma
Diş kronu
Diş implantı
Kemik grefti
Kozmetik diş hekimliği konsültasyonu
Diş muayenesi
Diş konsültasyonu

Hizmetler

Ücretsiz Wi-Fi
Oda içi telefon
Odada televizyon


Şehir: Dubai – Ülke: Birleşik Arap Emirlikleri1998 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): Arapça, İngilizce, Türkçe


Dr Hussein Labib Dental Clinic Yorumları

Perumal Velmurugan
Perumal Velmurugan
15:31 11 Jul 23
Ben Velmurugan Perumal, ME, PhD, Hintli BAE'de yaşıyor.Dubai'de diş tedavilerinin değerlendirilmesi için herkese geri bildirim. Öncelikle Dr Hussein Labib'i diş hekimliği mesleğine olan bağlılığından dolayı selamlamama ve teşekkür etmeme izin verin.Bu diş hekimi tanıdığım En İyi Diş Hekimlerinden Biri. Onun bakımı en iyisidir. 25 yıldır kendisinden tedavi görüyorum. Çok dindar ve Allah korkusu olan bir diş hekimidir. Pek çokları gibi iş uğruna *yakındaki dişe zarar vermez*!Diş bakımı konusundaki öğretileri harika, bir örnek, yemekten sonra fırçalamak için pantolon cebinizde fırça ve macun bulundurmanızdır.Acil bir ihtiyaç olmadıkça, herhangi bir doğal dişi aceleyle çıkarmayı asla amaçlamadı.Diş köprüleri ve dolguları sorunsuz uzun süre ayaktadır.Şanslı olan varsa, tanrı onun “dr.hussein labib diş kliniğine” yol gösterecektir.Tanrı'ya ve Dr Hüseyin Labib'e teşekkür etmeme izin verin. 🙏
nevein fahmy
nevein fahmy
13:48 07 May 23
Harika misafirperverliği ve profesyonel doktoru ile en iyi diş kliniklerinden biri.Doktor Hüseyin, paniğe kapıldığım ve korktuğum için işleme başlamadan önce bana çok zaman tanıyan harika bir hasta doktor.Teşekkürler Dr.Hüseyin.
hassan badr
hassan badr
11:49 18 Jun 23
Hüseyin bey seçkin,sabırlı,yetenekli,tecrübeli bir beyefendidir.Kendisine teşekkür ediyorum,Allah başarılarını daim etsin..Ayrıca resepsiyon ekibine ve tedavi ekibine de çok teşekkür ederim..Mükemmeller..Saygılarımla herkes..
Hala Abdelkhalek
Hala Abdelkhalek
17:33 18 Jul 23
Gelmiş geçmiş en iyi diş hekimi! Her zaman giderim. Yaklaşık 15 yıldır orada tedavi görüyorum. Dr. Hussien gerçekten türünün tek örneği. O sadece benim diş hekimim değil, şüphesiz her konuda güvenebileceğim bir arkadaş. Dişlerinize bir şey yaptırmaktan emin değilseniz veya korkuyorsanız, gitmeniz gereken yol Dr. Hussien'dir. Ona en iyi dileklerimle ve gelecekteki başarılar!
Himaz
Himaz
16:17 12 Jul 23
Geçenlerde, tüm beklentilerimi aşan Dr Hussien Labib diş kliniğini ziyaret etme zevkini yaşadım. Kapıdan girdiğim andan itibaren emin ellerde olduğumu biliyordum. Genel deneyim olağanüstüydü ve güzel bir gülümsemeyle ve diş bakımı için yeni keşfedilmiş bir takdirle ayrıldım.Klinikte ileri teknoloji kullanıldı ve müşteri hizmetleri olağanüstüydü. Sıcak bir ortamda olağanüstü diş bakımı için bu kliniği şiddetle tavsiye ederim.
Kalashnikov
Kalashnikov
12:02 14 Aug 23
Son birkaç yıldır dişimde tatlı bir şey yemenin neden olduğu ağrı hissediyorum. bu kliniği ziyaret ettikten sonra ve ilk randevuda ağrı geçti :D. Artık acıyı dert etmeden tatlıların tadını çıkarabiliyorum.Çok teşekkür ederim.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️