Ramat Aviv Tıp Merkezi

Ramat Aviv Tıp Merkezi Tel Aviv Kliniği 1

Ramat Aviv Tıp Merkezi kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1999 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Tel Aviv, İsrail’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Ramat Aviv Tıp Merkezi, Tel Aviv, İsrail

Ramat Aviv Tıp Merkezi 1999 yılında kurulmuştur. Tıbbi teşhis, multidisipliner cerrahi ve kozmetoloji alanlarında uzmanlaşmış modern ve sofistike bir özel tıp kuruluşudur. Hastane cerrahi, kozmetoloji ve radyoizotop araştırmalarında en son teknolojileri kullanmaktadır.

Merkezin çeşitli bölümleri arasında bir görüntüleme enstitüsü, bir izotop enstitüsü, bir gastroenteroloji bölümü, bir ağrı kliniği ve bir plastik cerrahi bölümü bulunmaktadır.

Özellikle ağrı yönetimi konusunda uzmanlık eğitimi almış doktorlar tarafından yönetilen multidisipliner bir birim olan ağrı kliniği ile ünlüdür. Hastalarına en güvenli ve en kaliteli bakımı sunmayı taahhüt eden klinik, hem yerel hem de uluslararası hastaları kabul etmektedir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Labioplasti
Dudak Dolgusu
Perineoplasti
Meme ucu düzeltme
Meme implantlarının çıkarılması
Deri grefti
Yarık dudak ve damak onarımı
Kaş kaldırma
Tek kaş tedavisi
Uyluk germe
Rinoplasti
Liposuction
Genioplasti
Meme küçültme
Boyun germe
Brakiyoplasti
Jinekomasti
Göğüs implantları
Göğüs dikleştirme
Mikrotia
Serviko-yüz germe
Meme rekonstrüksiyonu

Sunulan Hizmetler

Özel odalar


Şehir: Tel Aviv – Ülke: İsrail – Kuruluş: 1999
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): İngilizce, İbranice, Rusça


Ramat Aviv Tıp Merkezi Yorumları

leonid fainburg
leonid fainburg
06:58 17 Apr 23
Prostat biyopsisi yaptırdım ve profesyonel tedavi ve mükemmel bir tedavi gördüm. Kendimi evimde gibi hissettim. Tüm ekibe ve özellikle Dr. Shapont Yigal'e çok teşekkürler
אברהם אברמוב
אברהם אברמוב
11:27 04 Jul 23
Randevular iptal edildi. Bekleme, testin kendisinde çok uzundur ve bu süre gittikçe uzuyor. Kötü yönetimlerinde bütün bir günün kaybı
An Lal
An Lal
16:07 23 May 23
Önceki yüzyıldan toplumda bilgi işlem. Ve ayrıca bir sekreterlik seviyesi.Sadece talihsiz kağıt parçasını almak için onlara fiziksel olarak seyahat etmeye hazır olun.
חופית מסיקה
חופית מסיקה
07:22 03 Nov 22
Şok edici bir nükleer haritalama enstitüsü... personel ve teknisyenler tarafından aşağılayıcı muamele!!!! Oradan gerçekten travma geçirerek ayrıldım. Devlet hastanesinde insanlara böyle davranılmaz!!! Hastalara saygısız muamele... Orada benim için haritalama yapan bir teknisyenden bağırışlar ve hakaretler aldım. Oraya tekrar gitmeyeceğim ve başkalarına tavsiye etmeyeceğim.
Vova Chepurnih
Vova Chepurnih
13:51 29 May 23
İnsanlık dışı bir tepki yok ve hiçbir şey yok! Komutan telefonu alır ve kapatır. yolu yokOnlarla iletişim kurun ve e-postaları da döndürmeyinsaf utançBu yerden uzak durmanızı tavsiye ederim!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️