Tanfer Clinic

Tanfer Clinic İstanbul klinik 1

Tanfer Clinic diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 1987 yılında kurulan bu TEMOS sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Tanfer Clinic, İstanbul, Türkiye

Tanfer Clinic’te beş diş hekimi, bir ortodontist, bir diş cerrahı ve çok çeşitli diş sorunlarını tedavi etmek için bir dizi hijyenist ve asistan çalışmaktadır.

Kurucusu Dr. Nihat Tanfer, İstanbul’da Marmara Üniversitesi’nde eğitim görmüş ve ana uzmanlık alanları maksillofasiyal oral cerrahi, genel diş hekimliği, ortodonti, kozmetik ve restoratif diş hekimliği ve periodonti olan Tanfer Clinic’i kurmak için İstanbul’a dönmeden önce Milano ve Zürih’te çalışmıştır.

Standart prosedürler arasında implantlar, kronlar, köprüler ve kaplamalar yer almaktadır. Uluslararası hizmetler arasında seyahat ve konaklama yardımı da yer almaktadır. Hastaları ziyaret etmek için bir araba mevcuttur. Çoğu personel tarafından İngilizce konuşulmaktadır. Fransızca, Almanca, Rusça ve İtalyanca için tercümanlar mevcuttur.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş radyografisi
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Diş çekimi
Diş dolgusu
Kök kanal tedavisi
Kişiye özel ağızlık
Diş muayenesi
Kök planyalama
Diş kronu
Diş beyazlatma
Diş kaplamaları
Diş çekimi
Yara debridmanı
Diş implantları
Diş eti dokusu grefti
Diş kistinin tedavisi
Sinüs greftleme
Diş
İmplantlar üzerinde hibrit protez
Kemik grefti
Apikoektomi
Kozmetik diş hekimliğinde konsültasyon
Diş konsültasyonları

Tanfer Clinic size sunuyor :

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Tıbbi dosyaların transferi
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Çeviri hizmetleri


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 1987
Akreditasyon: TEMOS – Konuşulan Dil(ler): İngilizce, Türkçe


Tanfer Clinik Hakkında İnceleme

Yaman Celebi
Yaman Celebi
07:42 06 Feb 24
öncelikle tanfer klinik ve hastanesi çalışanlarına sonsuz teşşekür ederimannem box sistemi ameliyatı oldu hayatım boyunca bu kadar ilgi görmedim herşimiz mükkemel ve dört dörtlüktü her gece dakika başı kontrol ediliyordu annem zor bi süreç geçirdik ama üstesinden beraber geldik orası normal bir hastane ortamı değil size kendinizi evinizde bir sıcak aile ortamı tanıyor manevi olarak tekrardan herşey için teşşekür ederim ❤️
Filiz Varta
Filiz Varta
11:45 20 Nov 23
22 sene önce dişlerimi Nihat hocada yaptırdım,bugün kendi dişim kırıldığı için yine Hocaya geldim,çünkü ben dişten çok korktuğumdan iğneleri ve eli çok hafif.dişlerimden çok çok memnunum,herkese Nihat hocami tavsiye ederim.
Mete Ucok
Mete Ucok
09:13 28 Nov 23
İnternette yaptığım araştırmalar sonucu Tanfer Klinik le tanıştım ve tedavimi orada yaptırmaya karar verdim. Çok ileri düzeyde kemik kaybım vardı ve dişlerimi de bu yüzden kaybettim. Tanfer klinikle sanki yeniden doğdum. Harika bir iş çıkardılar . Kesinlikle ünlerini hakediyorlar. Bütün Tanfer Klinik çalışanlarına çok çok teşekkürler.
Tuğçe Gül
Tuğçe Gül
07:56 07 Feb 24
Çene yapımda oluşan teşhisi daha önceden konulmuş olan bir rahatsızlığım söz konusu oldu.Kimsenin sorumluluk üstlenmediği zorlu bir operasyonla beni bu sorunumdan kurtaran çok değerli hocam Nihat Tanfer ve değerli ekibine çok teşekkür ederim.Sorun yetisini çözebilen en iyi diş kliniği bence Tavsiye ederim.
Miyase Aykan
Miyase Aykan
17:54 10 Jan 24
Ben istanbulda20 yil hemşirelik yaptım. 10 yıldır yurtduşında yaşıyorum. Başka bir merkez de 2 yıl önce kemik erimem olduğu tespit edildi ve tüm dişlerim çekildi. Sorunlu bir hasta profili taşımama ramen 2 yıldır Nihat hoca ve ekibi her sorun için çözüm sundular bana. Usta eller de tedavi olduğumu söylemek isterim. Ben de nerede diş tedavimi yaptırsam diye çok araştırdım. Sağlık sektöründe çalıştığım halde karar verirken çok strese girdim. Tanfer diş kliniği adını daha önce duymadığım ancak tedavi ve yaşadığım extra sorunlara yaklaşım ve tedavi sürecinde gösterdikleri anlayıs, hoşgörü artık az rastnır bir kalite ürünüdür. Ben çok tatmin olarak çıktım klinikden.tüm ekibe çok teşekkür ederim. Lütfen bir şube anadolu yakasında açın... Kalite tesadüf değildir..
Esin Urensel
Esin Urensel
07:08 11 Feb 23
Merhabalar Tanfer hastanesinde box teknik ameliyatı oldum, 40 yıldır kemik erimesi problemim vardi, bir sürü operasyon geçirdim.bir cok doktora gittim kimse müdahale etmek istemedi.En son çare olarak internetten ne yapılabilir diye araştırdığımızda sevgili hocam Dr.Nihat Tanfer ve box tekniğini gördüm ve randevu alıp muayene olmaya gittim. hekimin öncelikle hastaya moral vermesi cok önemlidir. Hiç ümidim yokken Nihat hocam box tekniği yapılabileceğini söyledi. Dün ameliyatımı oldum. Geceyi çok rahat gecirdim herhangi bir sıkıntım olmadı, bugün de evime gideceğim. Kıymetli hocam Dr.Nihat bey'e ve Tanfer hastanesin'de çalışan kat görevlisinden, kat doktoru'na, hemsirelerine, Halkla İliskiler Direktörü Berna Üstündag hanım'a,klinikten Mihrican hn herkese cokkk teşekkür ederim. Hepsi cok sıcak,cana yakın çok ilgililer. Buraya gelmeden önce yorumlarda diğer hastaların kendimizi evimizde gibi hissettiklerini okumuştum ,gercekten de öyle. Tanfer ailesine cokk tesekkur ederim. Herkese tavsiye ederim. Iyiki varsınız🙏
Esma Palit
Esma Palit
09:22 26 Jan 23
Genç yaşta önemli diş sorunlarım vardı (kemik kaybı, diş eti çekilmesi) Fransada pek tedavisini bulamadım, araştırmalarımdan sonra Nıhat beyin bu konuda uzmanlığı ve tecrübesi bana güven verdi ve İstanbula geldim. Geldiğimde diş kliniklerindeki soğuk ortamdan uzak güzel ve samimi bi ekiple karşılaştım ve bu bana çok güven verdi. Sonrasında Box tekniği ve gereken tedavilerimi yaptık ve çok sükür estetik ve güzel dişlere kavuştum.Başta Nihat beye Cemile hanıma Arzu hanıma Özlem hanım Elif hanıma ve bütün ekipe çok teşekkür ederim iyiki başarılı ve güvenilir doktorlarımız var !
Yelda Guclu
Yelda Guclu
14:41 10 Jul 23
Ilk defa 2020 yilinda geldim Tanfer klinige tum agzima implant yaptirdim bisene bekledim gecen sene implant ustu dislerim takildi bir senedir kullaniyorum cok cook memmunum.sekreterinden tum calisanlar ve en onemlisi dislerimin her detayiyla ilgilenen doktorumuz Nihat bey ve Cemile hanima guler yuzlu Mihrican hanimada ayrica cok tesekkur ederim
Ümit Temurçin
Ümit Temurçin
11:00 02 Apr 24
Yıllardır güvenerek geldiğim, dolgularımı ve diş bakımını yaptırdığım özel bir klinik. Tüm aileme, dostlarıma ve ihtiyaç duyanlara önerdiği bir adres.
Uğur ALVER
Uğur ALVER
18:32 15 Aug 23
İyi ki tanfer kliniği tercih etmişim yıllardır çektiğim sıkıntılarım sona erdi artık ağız tadıyla yemek yiyebiliyorum, dr. Zeynep hanım çok güzel iş çıkardı, özellikle Mihrican Hanımada güleryüzlü davranışı ve tüm sorularımı aydınlatan cevapları, ilgi alakası için çok teşekkür ederim.
Isa Yasar
Isa Yasar
11:42 06 Aug 23
Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum, sakın gitmeyin. Altı sene önce box teknik (knochen Aufbau)le beraber implant taktırdım.Klinikten ayrıldım ve memleketim Balikesir 'e giderken daha istanbul'dan çıkmadan otobüsün içinde sol üst tarafın kronları düṣtü. Balikesir 'den geldim tekrar yapıṣtırdılar ve oradan Almanya'ya geldim ama malesef çok kısa zaman sonra aynı taraf ikinci kez hemde arkadaṣ ortamında yine düṣtü. Telefon açtığımda bana yapıṣtıracak kimse yokmu dediler. Sadece düṣen kronu yapıṣtırtmak için istanbula gittim. En baṣta sol alt tarafta bir tuhaflık olduğunu, orayı kullanamadığımı belirtmeme rağmen aldırıṣ etmediler ve ilgilenmeyip beni baṣlarından savdılar. Her sene hususi düzenli olarak kontrole gittim fakat hep hastaları suçlayıcı tavır ve söylemlemler içinde idiler. En son gittiğimde sol alt tarafın yeniden yapılması gerektiğini ,diğer tarafların ṣimdilik idare edeceğini bunun için 3.000€ ödemem gerektiğini sölediler. Halbuki bütün diṣlerim iltihaplı,kanıyor ve sallanmaya baṣlamıṣ üstelik röntgenlerde açıkça görünüyor.Yani kademeli bir ṣekilde sırayla yapıp her defasında para alacaklar. Her sene kontrole gitmeme rağmen yine beni suçladılar, diṣlerimi çok düzenli ve iyi temizlediğim halde.Her sene uçak bileti ve diğer masraflarla beraber 25.000€ para verdim (sırf diṣler 20.000€).Garanti sorduğumda ömür boyu onların hastası olduğumu ve sorun çıktığında ücretsiz ilgileneceklerini söylemiṣlerdi.Ṣu anda sadece sağ tarafı kullanabiliyorum fakat yakın zamada orasıda iflas edecek ve ben ne yapacağımı bilmiyorum .Bu durum benim psikolojimide olumsuz yönde etkiliyor. Hukuki yollardan bir ṣey yapabilirmiyim onu araṣtırıyorum.Mağdurlar olarak dava açabilir yada sosyal medya üzerinden sesimizi duyurabiliriz ki daha fazla insanın canı yanmasın.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️