Suleyman Tas Clinic

Süleyman TAŞ Klinik İstanbul klinik 1

Süleyman TAŞ Klinik estetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 2020 yılında kurulan bu ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery), EBOPRAS – European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery, ISHRS – International Society of Hair Restoration Surgery, EURAPS – European Association of Plastic Surgeons, RS – The Rhinoplasty Society, TPCD – Turkish Society of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgeons, RMCD – Turkish Society for Reconstructive Microsurgery sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Süleyman Taş Kliniği, İstanbul, Türkiye

Süleyman TAS Klinik, 2016 yılında Türk ve Avrupalı kurul sertifikalı bir plastik cerrah tarafından hastalarına maksimum özen ve ilgiyle hizmet vermek amacıyla kuruldu. TAS Plastik Cerrahi Kliniği, İngilizce konuşanlar, güzellik uzmanları, bir psikolog, bir fotoğrafçı, bir ameliyat hemşiresi, klinik asistanları ve bir genel müdür dahil olmak üzere 10’un üzerinde bir kadroya sahiptir.

Bu sosyetik özel klinikte botulinum toksini, dolgu maddeleri, PRP, mezoterapi, ultrasonografik yüz ve vücut germe, profesyonel medikal cilt bakımı, radyofrekans ile altın iğne, genital sıkılaştırma işlemleri gibi non-invaziv cerrahi işlemler gerçekleştirilmiştir.

Cerrah Dr. Süleyman TAŞ öncelikle rinoplasti konusunda uzmanlaşmıştır. Bu alanda sadece Türkiye’de değil, etnik burun estetiği de dahil olmak üzere dünya çapında bir uzman haline gelmiştir. Becerilerini geliştirmek için uluslararası konferanslar vermekte ve günlük olarak burun ameliyatları yapmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Rinoplasti

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye2020 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISAPS (Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği), Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Rusça, Türkçe


Doç Dr. Süleyman TAŞ’ın Görüşü Dr. Süleyman TAŞ

Uğur Tokay
Uğur Tokay
07:58 18 Jul 23
Doktor Süleyman Bey bu işin zaten zirvesinde dahasını görmedim, aldığım hizmetten memnun kaldım. Asistanları Emre Beye, Hürü hanıma ayrıca ilgileri için teşekkürü borç bilirim. Başarılarınızın devamını dilerim.
Gözdenur Çalışkan
Gözdenur Çalışkan
06:33 08 Jul 23
Yorumumu okuyan herkese selamlar 🙂 kardeşim İlayda 2 yıl önce burun ameliyatı olmuştu ve ondan cesaret alarak bu sürece kendimi dahil ettim. Doktorumuz ile yaptığımız görüşme çok güzeldi en kısa sürede ameliyat tarihimi alarak sizi güncelleyeceğimmm takipte kalınnn
emrah budak
emrah budak
15:54 11 Jul 23
Bayram sonrası pazar günü, kayınbabamı diş ağrısı şikayetiyle hastanenize getirdim. Beklentimin üzerinde bir ilgi ve güler yüzle karşılandık. Akabinde, Dr. Berat Alp BİLGİÇ beyin muayene öncesi, sırasında ve sonrasında hastasıyla ilgilenmesi, tedavi süreci, bizleri bilgilendirmesi ve tavsiyeleri ile bizleri ihya etti desem yeridir. Sizlere kocaman sevgi dolu bir teşekkür ediyoruz.💖Hastaneniz kurucusu ve idari kadrosunu da; böylesi işini severek yapan, güzel ve mutlu bir ekip kurdukları için tebrik ediyorum.👍🙋🏻‍♂️Biz sizleri tanımaktan son derece memnun olduk. Tüm sevdiklerimize hastanenizi tavsiye edeceğiz.
hatice aşkın
hatice aşkın
13:52 24 Aug 23
Nisan ayında geçirdiğim ameliyattan sonra Süleyman beyi hiç bir şekilde görmedim, ameliyattan sonra konuşma imkanı bulamadım. Asla kontrol seansı yapılmadı. Doktoru sadece ameliyattan önceki gün sabah 15 -20 dk lık bir görüşme dışında hiç görmedim hiç konuşmadım. Bence bunlar bir hasta için önemli konular. Bunlara okey iseniz ameliyat için elbette tercih edilebilir..Ağustos sonunda bana bir link gönderip yorum yapmam istendi. Ameliyattan sonra hiç bir şekilde sorunum olup olmadığı sorulmayıp bunun için aranmak kötü bir izlenim yarattı bende.Burnumun şekline gelecek olursam hic kimsenin ameliyat olduğumu dahi anlamayacağı kadar doğal oldu.
yaz yz9
yaz yz9
13:56 27 Jul 23
Aşırı şekilde egosu yüksek bir doktor kendisi. Başta iyi gibi görünür ama işler ters giderse birden değişiverir. Yaptıgı hatalı işi asla kabul etmez, çünkü sorun asla kendisinde olamaz sizdedir. Tekrar randevuyu zor alırsınız, sizinle pek görüşmek istemeyecegi için randevuyu da alamazsınız. Asistanı da sizi böylelikle oyalar durur. İnstagramlarına da olumsuz yorum yazamazsınız hemen yorumu silip engeli basarlar. Hiç bulaşmayın, tanışmayın bile kendisiyle. Sakın bulaşmayın, yolunuzu değiştirin. Asla tavsiye etmiyorum!!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️