Asya Hospital

Asya Hospital İstanbul Kliniği 1

Asya Hospital kozmetik cerrahi ve saç implantasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. 1993 yılında kurulan bu sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Asya Hospital, İstanbul, Türkiye

Asya Hospitalnde 40 hasta odası, yetişkinler için 10 yoğun bakım ünitesi ve toplam 75 yatağın yanı sıra yeni doğan bebekler için 35 oda bulunmaktadır. Hastane, İstanbul’da yüksek kaliteli sağlık hizmetlerine öncülük etmeye devam etmektedir.

Hastane, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, pediatri ve tıp, dahiliye, plastik ve rekonstrüktif cerrahi, dermatoloji, ortopedi, göz sağlığı ve hastalıkları, kulak burun boğaz, nöroloji, üroloji, kardiyoloji, diş hekimliği ve daha birçok alanda geniş bir tedavi ve prosedür yelpazesi sunmaktadır.

Asya Hospital, hastalarına en iyi hizmeti uygun maliyetlerle sunmak için sağlık hizmetlerini sürekli geliştirmekte ve lider bir sağlık kuruluşu olmayı hedeflemektedir.

Hastanede profesyonel ve güler yüzlü bir ekip, en son teknoloji, modern ameliyat ve yoğun bakım salonları, uluslararası akreditasyona sahip laboratuvarlar ve hasta merkezli hizmetler bulunmaktadır. Vizyonları topluma mükemmel tıbbi hizmetler sunmaktır ve kendilerini müşteri memnuniyetine adamışlardır.

İnsanları gerçekten önemseyen doktorları ve çok çeşitli uzmanlık alanlarında deneyimli tıp uzmanlarıyla hastane, tüm tıbbi sorunlara çözüm bulmaya ve doğru sonuçlar vermeye yardımcı olabilir. Etik ve kurallara, sağlık hizmetlerinin kalitesine, hasta memnuniyetine ve güvenliğine büyük önem veriyorlar.

İstanbul Havalimanı’na sadece 36 dakika uzaklıkta bulunan Aysa Hastanesi’ne ulaşmak çok kolay. Hastane çevresinde çeşitli turistik yerler de bulunmaktadır. Medikal turistler Galata Kulesi olarak bilinen ortaçağ taş kulesini ziyaret edebilir, Ayasofya’nın güzelliğine hayran kalabilir ve mavi çinilerden yapılmış tarihi bir cami olan Sultanahmet Camii’ni görebilirler.


Kliniğin uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Saç çizgisinin alçalması
Çift göz kapağı oluşturma
Brezilya yüz gerdirme
Meme Büyütme
Göğüs dikleştirme
Meme küçültme
Serviko-yüz germe
Liposuction
Rinoplasti
Otoplasti
Abdominoplasti

Saç İmplantı
Saç Ekimi

Asya Hospital size sunuyor :

Kafeterya
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Sağlık sigortası
Uluslararası gazeteler
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Turist rehberi
Taksi rezervasyonları
Tıbbi dosya transferi
Tıbbi seyahat sigortası
PRM erişimli odalar
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Yenileme
Dini tesisler
Restoran
Oda içi kasa
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 1993
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca, Türkçe


Asya Hospital Yorumları

Google Reviews Business: required attribute place_id is not defined

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️