Clinichair Hair Transplant Clinic

KlinikHair Saç Ekimi Kliniği İzmir klinik 1

ClinicHair Saç Ekimi Kliniği saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 2001 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik İzmir, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

ClinicHair Saç Ekimi Kliniği, İzmir, Türkiye

Saç ekimi kliniği ClinicHair 2001 yılında İzmir’de kurulmuştur. Saç ekimi alanında 19 yıllık deneyime sahip olan ClinicHair, dünyanın her yerinden gelen hastalar için en yüksek uluslararası kalite standartlarını ve garantili tedavileri sunmaktadır. ClinicHair her yıl 1.000’in üzerinde saç ekimi gerçekleştirmektedir. ISO ve kalite belgelerinin yanı sıra müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı sayesinde ClinicHair, uluslararası değerlendirme kuruluşlarında %90’ın üzerinde memnuniyet oranı elde etmiştir.

ClinicHair, 19 yıllık geçmişinde Avrupa Tabipler Birliği’nden “En İyi Tıbbi Uygulama”, Avrupa İşletmeler Meclisi’nden “En İyi İşletme Lisansı” ve “Avrupa Kalite Ödülü” ve Dünya İşletmeler Konfederasyonu’ndan “İlham Veren İşletme Ödülü” gibi çok sayıda prestijli ödül kazanmıştır! ClinicHair, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça konuşan 40’tan fazla deneyimli kişiden oluşan bir ekibe sahiptir. ClinicHair uluslararası hastalar için her şey dahil paketler sunmaktadır.

Bu paketlerin bir parçası olarak, havaalanı transferi, 4 yıldızlı bir otelde konaklama, tercüman hizmetleri ve tıbbi tedavi gibi tüm seyahat detayları karşılanmaktadır.ClinicHair her hasta için ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.ClinicHair, Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan ve ülkenin batısında Ege Denizi kıyısında yer alan İzmir’de bulunmaktadır.

İzmir, 8.500 yıllık tarihiyle birçok büyük medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İzmir, 692 km’lik sahil şeridi, sıcak iklimi, doğal ortamı, muhteşem tarihi ve lezzetli mutfağıyla Ege’nin incisidir. Yılda 300 güneşli gün, mavinin farklı tonlarını görebileceğiniz bir deniz ve 32 medeniyetin mirası, daha ne isteyebilirsiniz ki?

Uluslararası hastalar için her şey dahil paketler şunları içerir: havaalanından otele ve kliniğe VIP transfer hizmeti, 4 yıldızlı bir otelde konaklama (Hilton Garden Inn, Four Points by Sheraton) ve kendi dillerini konuşan bir tercüman.


Klinik uzmanlık alanı :

Saç implantasyonu
Saç nakli
DHI saç ekimi
FUE saç ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT Saç Ekimi
BHT saç ekimi

Hizmetler

Havaalanı transferi
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Uluslararası gazeteler
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonları
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Çeviri hizmetleri


Şehir: İzmir – Ülke: Türkiye2001 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan diller: Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Türkçe


Clinichair Saç Ekim Merkezi Yorumları

Osman Üyal
Osman Üyal
09:38 26 Aug 23
Herkese merhaba, 25-26 agustos 2022 yılında, Clinichair 2 seans saç ekimi yaptırdım, burayı seçmeden önce ailemle birlikte çok araştırma yaptık ve araştırdığımız yerleri bizzat gördüm ve en sonunda buraya karar verdik. Özellikle Gülsüm hanım, Emre bey ve Esma hanım ve ismini unuttuğum ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim, ortam çok temiz, ekip profesyonel, ekim önesi ve sonrası ilgi ve alaka çok güzel, ve benim ekimimden sonra 2 arkadaşım daha buraya gidip ekim yaptırdılar. Ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Elinize, emeğinize ve ekibinize çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız Clinichair
rıdvan güler
rıdvan güler
05:16 08 Dec 22
Saç ekimi için tercih ettim. Çok doğru bir tercih yapmışım. Profesyonel bir ekip ,bunu ilk andan itibaren hissediyorsunuz ekibin enerjisi muhteşem . Emre Bey işinde çok çok iyi operasyondan çok memnun kaldım. Başta Emre Bey ve Dilek Hanım olmak üzere tüm ekibe teşekkürlerimi iletiyorum
Ahmet İmamoğlu
Ahmet İmamoğlu
09:27 09 Apr 23
Gülsüm hanım Neslihan hanım Macit bey güleryüzlülükleri ve işlem esnasında pozitif yaklaşımları için aynı zamanda Sinem hanım içinde Çok teşekkür ediyorum çok uğraştılar Ellerine sağlık 🙏🏻
Taner Akgul
Taner Akgul
17:07 15 May 23
Öncelikle clinik hair bünyesine ilgi ve alakası için teşekkür ederim doğru tercih yaptım 6 ayım ve mükemmel bi sonuç emre bey başta olmak üzere ekimimi yapan Dilek hanım ve burcu hanıma çok teşekkür ederim doğru tercih herkeze tavsiye ederim mükemmel sonuç
CanerVeIşık
CanerVeIşık
12:16 08 Jul 23
Saç ekimim sırasında gösterdikleri ilgi alaka ve sıcak kanlılıklarından ötürü Dilek Hanım, Burcu Hanım ve Emre Bey'e çok teşekkür ederim.
Timur Altun
Timur Altun
13:34 06 Jul 23
Bugün ki operasyonum çok eğlenceli ve başarılı geçti ağrısız şekilde burcu ve dilek hanıma çok teşekkür ederim gerçekten çok sıcakkanlılar kendinizi evinizde gibi rahat hissediyorsunuz kesinlikle saç ekimi için şiddetle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız..
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️