Dr Khaled Meddeb

Dr Khaled Meddeb Tunus Kliniği 1

Dr Khaled Meddeb saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 2009 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Tunus, Tunus’ta yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Dr Khaled Meddeb, Tunus, Tunus

Dr Khaled Meddeb’in temkinli yaklaşımı, sonuçlarında ve dolayısıyla hastalarının memnuniyetinde her zaman yüksek derecede tutarlılık ve düzenlilik sağlamıştır. Tıp eğitimini Tunus ve Paris’te tamamladıktan sonra, temel teknolojileri öğrenmek için Paris’teki Fransız doktorlar ve saç restorasyon klinikleriyle birlikte eğitim almış ve birçok aşamadan geçmiştir.

Piyasadaki yeniliklere karşı son derece eleştirel bir bakış açısına sahip olmakla birlikte, yeni inovasyonlar ve teknolojiler konusunda tutkuludur. 2000’li yılların başında Tunus’ta gerçek foliküler ünite transplantasyonunu uygulayan ilk doktor olmuştur.

Kuzey Afrika bölgesinde trikofitik kapatma prosedürünü ilk başlatan kişidir. Ayrıca ISHRS ve ESHRS’ye katılan ilk Tunuslu doktor oldu. 2015’ten beri uygulamalarını %100 foliküler ünite ekstraksiyonu üzerine uzmanlaştırmıştır.

Piyasadaki tüm yeni FUE seçeneklerini dikkatlice seçip inceledikten sonra Dr. Jim Harris tarafından geliştirilen FUE SAFE sistemini seçti. Kalite, titizlik ve uzmanlığı makul bir maliyetle bir araya getiren Dr. Medded’e erken bir aşamadan itibaren inandığımız için gurur duyuyoruz ve o zamandan beri kendisini grubumuzun etkili üyeleri arasında sayıyoruz.

Dr. Meddeb, 5 asistandan oluşan ekibiyle kendini tamamen saç alanına adamış durumda ve sadece Tunus’ta onaylı bir klinikte faaliyet gösteriyor. Uzman uluslararası kongrelere katılarak saç alanındaki en son gelişmelere özellikle dikkat etmektedir.


Klinik uzmanlık alanı :

Saç implantları
Sakal nakli
Kaş nakli
Kirpik nakli
FUE saç ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT saç ekimi
BHT saç ekimi
DHI saç ekimi
Saç dökülmesi danışmanlığı

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Tunus – Ülke: Tunus2009 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Fransızca


Dr Khaled Meddeb’in Görüşü

Tilhet Nicolas
Tilhet Nicolas
16:48 16 Feb 23
Doktor Meddeb çok profesyonel.Ayrıca ilgili bir ekip.O, ayrıntılar için gerçek bir göze sahip bir Fransız. Fransa ve Avrupa'da para için rakipsiz değer.
Para Digme
Para Digme
10:24 03 Feb 23
Birkaç gün önce alın hattımın tamamen yeniden inşası için saç ekimi yaptırdım, Fransa'dan bu cerrahı görmeye geldim (bir saç cerrahı "her şeyi" yapan Fransız cerrahların aksine sadece bunu yapıyor). Doktorlar Meddeb ultra profesyonel bir ekiple çalışıyor, çok profesyonel ve ulaşılabilir olan kişisel asistanı Sonia'dan doktor ve nakil asistanlarına kadar onlara geldiğimde gerçekten hissettiğim şey buydu, kendimizi gerçekten güvende ve emin ellerde hissediyoruz. sonuç beklentilerimin ötesindeydi, kusursuz Fransızca iletişim, sağlanan yemekler ve atıştırmalıklar, ameliyat öncesi tavsiye ve ameliyat sonrası takip. Takımın iyi bilenmiş olduğunu gerçekten hissediyorsunuz ve tam da bunu yapıyor, bu onların uzmanlık alanı, hem de çok makul bir fiyata. Başta "birçokları gibi" Türkiye'ye gitmeyi düşündüm ve çeşitli forumlara beni Türk kliniklerindeki bazı aşırılıklar konusunda uyardıkları ve benimle Tunus ve giderek daha mutlu olan bu doktor hakkında konuştukları için teşekkür ediyorum. giderek daha fazla "en iyi doktor" olarak görülüyor. Doktora ve tüm ekibine tekrar teşekkürler.
Franck dhdhd
Franck dhdhd
11:53 08 Jun 23
GÜNCELLEME 08/06/ 2023Ameliyatımdan neredeyse 6 ay sonra sonuç tek kelimeyle inanılmaz. Tabii kimse beni fark etmedi ve kuaför dahil herkes ekim olduğunu söylediğimde şaşırıyor.20 yaşımın kılcal zevkini buluyorum, asla inanmazdım! Tüm Khaled MEDDEB ekibine çok teşekkürlerİLK 3 FOTOĞRAF 20 ARALIK 2022 TARİHİNE AİTTİR14 Aralık'ta 2400 greft için DR MEDDEB'e gittim.Topluluktaki iyi bilinen forumlar sayesinde uzun yıllardır farklı saç ekimi doktorlarının çalışmalarını yakından takip ettiğimden, seçimim Tunus'taki bu kliniğe düştü.Beni bu kliniğin kapılarını zorlamaya iten sebepler ise şunlar:- Son 5 yılda benim durumuma karşılık gelen nakillerde toplanan mükemmel sonuçlar- Donör bölgenin yönetimi ve doktor tarafından çizimi ile hasta için uzun vadeli bir strateji- D+5'teki fotoğraflarla kanıtlandığı gibi donör alanı bozulmamış, iyileşme olağanüstü- Türkiye'de sunulanlara büyük ölçüde rakip olan, paranızın karşılığını en iyi verenlerden biri- Verici bölgeden ekstraksiyonları (etkileyici başarı oranı) ve kesileri kendisi yapan doktor- Günde sadece bir hasta alın, Khaled MEDDEB gibi yıllarca iyi sonuçlar alan klinik veya klinikler, ekiplerin çalışmalarının kontrolü dışında doktor tarafından çalıştırılma şansı en nihayetinde çok az olan gaz fabrikalarına dönüşür.Tüm ekibe profesyonellikleri için teşekkür ederim, şu an için bana çok umut verici görünen nihai sonuçla bu mesajı güncelleyeceğim.Tüm sorulara açığım, ayrıca ünlü bir forumda her ay fotoğraflarla bir konu oluşturuyorum.Oraya gözünüz kapalı gidin, emin ellerdesiniz.GÜNCELLEME 08/06Ameliyatımdan neredeyse 6 ay sonra sonuç tek kelimeyle harika. Tabii kimse beni fark etmedi ve kuaför dahil herkes ekim olduğunu söylediğimde şaşırıyor.20 yaşımın kılcal zevkini buluyorum, asla inanmazdım! Tüm Khaled MEDDEB ekibine çok teşekkürler
Elie SElie
Elie SElie
11:31 04 Jul 23
Dr Khaled Meddeb ve ekibine son derece samimi karşılamaları, dikkatleri ve profesyonellikleri için çok teşekkür ederim. Saç ekimi yaptırdım ve çok iyi geçti. Ameliyat sonrası ağrı yok, belgelenmiş ve ameliyat sonrası talimatları hatırlattı. Bu harika ekibi tavsiye ederim. Aynen böyle devam. Çok teşekkürler.
Ben AMOR
Ben AMOR
21:30 05 Apr 23
Dr. Meddeb ve ekibini yeterince tavsiye edemem.Dr. Meddeb hastalarını dinler ve Türk uygulamalarının aksine hayal satmaz.Dürüst ve işinin ehli bir insan ve nelerin yapılabileceğini ve hastalarına neyin yakıştığını biliyor.Ekibi çok profesyonel ve misafirperver ve müdahale sırasında hepsi cesaret verici ve güven verici.Dr. Meddeb'den geçtiğim için içtenlikle mutluyum.Ameliyatım 21/12/2022 tarihinde gerçekleşti.ve şimdiden çok tatmin edici sonuçlar gördüğümde, ancak 3 ay geçti! 15 ay sonra nihai sonucu görmek için sabırsızlanıyorum.Büyük bir teşekkür!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️