Art & Dent Kliniği

Clinica Art Dent Valencia klinik 1

Clinica Art & Dent diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 1984 yılında kurulan bu sertifikalı klinik İspanya’nın Valensiya şehrinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön teşhis için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Clinica Art & Dent, Valensiya, İspanya

Art & Dent diş kliniği: Uzmanlıkları muayene, temizlik ve dolgu gibi temel işlemlerden daha gelişmiş kron, implant, köprü, kaplama, kanal ameliyatı ve beyazlatma işlemlerine kadar uzanmaktadır.

Valensiya’daki diğer diş kliniklerinin aksine, bir franchise değildirler, bu da her zaman aynı doktor tarafından tedavi edileceğinizi ve her zaman kişiselleştirilmiş tedavi alacağınızı garanti edebilir.

Kliniğin başarısının anahtarının insan ekibinde yattığını vurgulamak önemlidir. İşlerine tutkuyla bağlılar. Her ayrıntıya azami dikkat gösterirler.

Bu nedenle Clínica Art & Dent, müşterilerine yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş tedaviler sunabiliyor ve Valensiya’daki en iyi diş kliniklerinden biri olmasını sağlıyor. Art & Dent Diş Kliniği, tüm diş prosedürlerini uygun fiyatlarla sunan deneyimli doktorlardan oluşan bir ekibi bir araya getiriyor.


Kliniğin uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş çekimi
Diş beyazlatma
Diş kaplamaları
Diş implantları
All-on-4
Hepsi 6’da
Kozmetik diş hekimliği konsültasyonu
Diş muayenesi
Diş konsültasyonu

Sunulan Hizmetler

Ücretsiz Wifi


Şehir: Valensiya – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1984
Akreditasyon: Belirtilmemiş – Konuşulan dil(ler): İngilizce, İspanyolca


Clínica Dental Art & Dent Yorumları

Leydi Serrano
Leydi Serrano
12:36 09 Feb 23
Hayatım boyunca bulunduğum en iyi klinik. Aynı anda aile tedavisi ve profesyonellik. Mükemmel işler.
Vicente Bartual
Vicente Bartual
18:51 11 Apr 23
İmkansız daha iyi, ben hastayı tedavi ediyorum ve profesyonelliğiniz %100 tavsiye ediliyor.Menchi, Maria ve sağlık ekibi.Her şey için teşekkürler.sarılmak
carmen m
carmen m
12:21 20 Jul 23
Her ikisi de çok mutlu, süper cana yakın ve sevecen iki ebeveynimi, onları çok iyi yapan işleri ve çok uygun fiyatlarla aldım.
Kamapua'a
Kamapua'a
18:01 13 Jul 23
Randevu 11'de, sadece bir saat sonra ilgilenildi. Biraz "gecikme" yaşadıklarını söylediler. Personel dostça, sadece resepsiyonist İngilizce konuşuyor, bu da diğer incelemelerin doktorun yaptığı gibi söylediğiyle çelişiyor. Sorular sorabilmek veya neler olup bittiğine dair prosedür aracılığıyla size açıklama yapabilmek çok zor. Diğer kliniklerdeki gibi ağzın içinin kamera görüntüsü yok, öncesi ve sonrası resimleri yok, hangi dişimi yaptıracağım bile söylenmedi, bir şeyler yapmaya başladı. Dişlere ve verdikleri hizmete genel dikkat, şarj ettikleri şey için kesinlikle orada değil. Sonunda iki doktor geldi ve hatta bazı açılardan anladığımı düşündüm, tedavi boyunca kendi aramızda konuşmak ve şakalaşmak iyi değil.Genel olarak, kesinlikle Clinique'i herhangi bir yabancıya tavsiye etmem, ne de geri dönmeyeceğim.
José
José
09:16 25 Feb 23
ALDATMADAN SONRA ALDATMA VE PARANIZI ÇALMA. Kötü yorumlar bırakan biri değilim. Ama bu durumda kendimi aldatılmış hissettiğimi söylemeliyim.- İncelemeler için gittim tabii ki büyük hata.- Çocuklar için florür ile ücretsiz muayene ve temizlik diyen bir ilana gittim.- Oğlum için 50 €'ya temizlik yaptırdım- Aynı reklamda temizliğin 25 € olduğu yazıyor- Oğlum için 2 çürük (çürük olmayan) ve demineralize olması gereken 2 süt dişi için 2 tedavi için bana 390 € bütçe veriyorlar.- Ona diş çürüğü olmadığını söylüyorum ve resepsiyonist bana "Tamam, toplamda 170 €" diyor.- O gün yapılan ödeme 135€, bir sonraki seans için 35€ eksik- Ertesi gün e-postama faturayı gönderiyorlar ve 390 €'luk faturayı tekrarlıyorlar- Şimdi para çekme işlemi başlıyor- Şimdi 390€ olduğu ve bana 170€ olduğunu söylerken yanıldığı ortaya çıktı.- Bu ziyarette 10 dakikalığına 85 € alıyorlar ve bir diş ile dişteki delikleri kapatıyorlar.- Tekrar söylüyorum oğlumda diş çürüğü yok- BU BENİM GİBİ KANDIRILMAMANIZ İÇİN- Tabii ki, dişçi iyi bir kız, çocuklara karşı çok nazik, adı Daiana, tedavi için 10 numara.Ama bu kadar kaba bir şekilde aldatılmaya tahammülüm yok.Bu Kliniğe asla geri dönmeyeceğim ve onlara karşı tanıtımım sıfır olacak. Asla iyi konuşmayacağım.Yazık komşu olup reklamlara, fiyatlara aldanmak.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️