Hairtran Clinic

Hairtran Clinic Bangkok klinik 1

HairTran Clinic saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 2019 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Bangkok, Tayland’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatları hakkında bilgi alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Hairtran Clinic, Bangkok, Tayland

Hairtran Clinic Ocak 2019’da kurulmuştur. Klinik nispeten yeni olmasına rağmen, ekim tekniklerini kullanarak kellik, saç çizgisi ve saç dökülmesi sorunlarını çözmeye yardımcı olabilecek son derece deneyimli doktorlara ve uzmanlara sahiptir. Personel, ABD, Türkiye, Malezya ve Kore’deki Uluslararası Saç Ekimi Derneği atölyelerinden tam eğitim almıştır.

Klinik, saç dökülmenizi tedavi etmek için trombosit açısından zengin plazma (PRP) enjeksiyonları, FUE saç ekimi ve düşük seviyeli lazer tedavisi dahil olmak üzere bir dizi prosedür sunmaktadır. Klinik, modern ekipmanlarla tüm hastalar için yara izi bırakmadan ve kalıcı sonuçlar elde ederek en doğal sonucu sunar. Ayrıca makul fiyatlarla mükemmel sonuçları garanti ederler. Bangkok’un kalbinde Sukhumvit Yolu üzerinde bulunan HairTran’a Ekkamai Doğu Otobüs Terminali, Ekkamai BTS ve Phra Khanong BTS’den kolayca ulaşılabilir.

Ayrıca yerel ulaşım rezervasyonları, yerel turizm seçeneklerinin yanı sıra hastaların dil engelleri konusunda endişelenmelerine gerek kalmaması için tercümanlık ve çeviri hizmetleri de sunmaktadırlar. Klinik, medikal turistlere hizmet veren oteller ve bir alışveriş merkezi ile çevrilidir. Birçok olumlu müşteri yorumuna sahip olan klinik, başarılı bir saç ekimi yaptırmak için Bangkok’taki en iyi yerlerden biridir.


Klinik uzmanlık alanı:

Saç İmplantı
Saç Ekimi
Sakal nakli
Kirpik nakli
Kaş nakli
DHI saç ekimi
FUE saç ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT saç ekimi
BHT saç ekimi

Hizmetler

Ücretsiz Wifi
Uluslararası gazeteler
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Otopark
Özel odalar
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Bangkok – Ülke: Tayland2019 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Tayca


Hairtran Clinic Hakkında İnceleme

Suemei Saejang
Suemei Saejang
01:19 07 Jul 23
Çocukluğumdan beri yüksek alın problemim var. Arkadaşlar başından beri benimle dalga geçiyor. Ben de saç ekimi için Dr. Patty'ye danışmaya karar verdim. Ön çerçeveyi hizalayın Muayene olurken doktor çok detaylı bilgi verdi. Komplikasyonlara, artılara ve eksilere odaklanın ve sonra yapıp yapmamaya kendimiz karar verelim. çok soruyoruz endişeli olduğunu kabul etti Ama doktor sakindi, tüm soruları yanıtladı (aynı hikayeyi sordu, yine de haha ​​yanıtladı) Sonunda birkaç yeri karşılaştırdıktan sonra burada yapmaya karar verdi.Yeni tedaviden sonra doktorun söylediği gibi önce ekilen saçlar dökülecektir. O zamanlar biraz endişelenmiştim çünkü ekim yapılacak bölgenin yanındaki saçlarda şok dökülme sorunu (aslında işlemden önce doktor bana bunun olabileceğini söylemişti ama ben yine de endişeliydim) ve sivilce de vardı. göründü.Şimdi dört ay sonra şok kaybı ortadan kalktı ve normale döndü. Yüz çerçevesinin şeklini alan saçlar çok daha güzel görünür. Sonuç beklenenden daha iyi. (Doktor diğerlerine göre çok hızlı büyüdüğünü söyledi. PRP yapmanın yanı sıra minoksidil almanın yanı sıra)etraflıYer: iyi, uygun, çok sayıda park yeri, trenin yanında, temiz, banyolu, insanlar için odalar, kalabalık değil, özelDoktor: İyi bilgi verin, iyi bakın, ekimden sonra sorunları tam noktasına kadar çözmeye yardımcı olun (akne, kaşıntı, şok kaybı gibi), sabırlı, anlatın, cesaretlendirin, ekim gününe kadar sakin olun, çok profesyonel, iyi sonuçlar. , Beğendim.Çalışma Ekibi: Profesyonel, hızlı çalışan, arkadaş canlısı, yardımsever, gün öncesi ve sonrası koordinasyonu iyi.Genel olarak: beklentinin ötesinde iş ve hizmet, şiddetle tavsiye edilir.
Stephen Ward
Stephen Ward
06:14 08 Jun 23
Ben ve arkadaşım Hairtran Clinic için Avustralya'dan seyahat ettik ve bu karardan pişman değiliz.. Baştan sona profesyoneldiler, ilgiliydiler ve çıkarlarımızı ana öncelik olarak aldılar!Nakil günü ve ertesi gün, sonrası bakım için sizinle çalışan tüm ekiple birlikte, paranın karşılığı inanılmaz..Gelecekte saç ekimi yaptırmak isteyen herkese Hairtran'ı tavsiye edeceğim. Nihai sonuçları görmek için şimdiden sabırsızlanıyorum.Çok teşekkürler Hairtran kliniği 🙂
Aurora CnC
Aurora CnC
12:58 01 Jul 23
Kısa bir süre önce, Haziran ayı sonlarında Hairtran'da saç ekimi yaptırarak saç seyrelme endişelerimi gidermeye karar verdim. Best Food Review Show tarafından bir YouTube videosuna rastladıktan ve Reddit hakkında kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra, Hairtran'ın ideal seçim olduğunu gördüm.Başta Türkiye-Bangkok arasını düşünmüştüm ama Singapur'a olan yakınlığımı göz önünde bulundurursak, uçuş saatlerinin ve maliyetlerin azalması nedeniyle biraz daha pahalı olmasına rağmen Bangkok daha uygun göründü.Hairtran'daki danışma süreci son derece sorunsuzdu. Cerrah ve personel mükemmel bir uyum içinde çalıştı ve personel saç köklerini ustalıkla yerleştirirken cerrah kesileri halletti. Tüm prosedür dikkate değer ölçüde insan gücü yoğundu ve kendini bana yardım etmeye adamış 8'den fazla personel görmekten etkilendim. Doğal olarak, bu düzeyde kişiselleştirilmiş bakım, daha yüksek maliyete katkıda bulundu, ancak buna değdi. Cerrah, sürecin her adımını denetleyerek en üst düzeyde hassasiyet ve başarılı bir sonuç sağladı.Ameliyat sonrası olağanüstü ilgi ve destek gördüm. Hemen ertesi gün, iyileşme sürecini önemli ölçüde hızlandıran saç yıkama ve lazer tedavisi için geri döndüm. Ertesi gün de başka bir saç yıkamama izin verdiklerinde çok şaşırdım. Bu özenli bakım, gerçekten bir fark yarattı.Dikkat çekici bir şekilde, işlemden sonra minimum şişlik ve ağrı yaşadım, en çok anesteziden kaynaklanan rahatsızlık. 1'den 10'a kadar bir ağrı ölçeğinde, anesteziye en az 8 puan verirdim ama bu sadece birkaç dakika sürdü. İşinin ehli sağlık ekibi süreç boyunca rahatımı sağladı.Ana dilin farklı olduğu bir ülkede iletişim kurmak zor olabilir. Ancak, doktorun ve hesap yöneticisinin mükemmel İngilizce konuşmaları nedeniyle şanslıydım. Bu dil yeterliliği, herhangi bir yanlış iletişim olasılığını ortadan kaldırarak bana gönül rahatlığı verdi.Bazı hindi nakli kliniklerinde oldukça fazla sayıda inceleme var. Düşük inceleme sayısı ile çok açık. Ama benimki çok yasal.Hâlâ yolculuğun başındayım ama bundan sonrası için heyecanlıyım! 6 ay sonra görüşürüz 🙂
Lloyd Jones
Lloyd Jones
16:09 26 Jul 23
Hairtran kliniği şiddetle tavsiye ederim. 6 ay önce 3700 greft yaptırdım ve ne zaman aynaya baksam gür saçlarıma gülüyorum. Harika bir iş çıkardılar, çok profesyoneldiler ve yanlış sözler vermediler. İşlem günü güler yüzlü personel, herkes beni çok rahatlattı. Yaklaşık bir gün oldukça rahatsız olduğum için işlemden sonraki gün için herhangi bir plan yapmazdım. Biraz şok kaybı yaşadım ve büyümeyi gerçekten görmem yaklaşık 4 ay sürdü, ancak o zamandan beri her hafta daha da kalınlaşıyor. ÇOK MENMUN KALMAK!
Ning Ning
Ning Ning
10:42 27 Jul 23
Uzun zamandır m şeklinde, derin ve geniş ayrılmış yan köşelerde saç sorunu yaşıyorum. Dr. Patty'ye danışmaya gelin, doktor şakak köşesinde saç uzatmayı önerir. Eksik parçayı kapatmak için doktor bana PRP yapmamı ve ilaç uygulamamı tavsiye etti.Şimdi 6 aydır PRP yaptım ve ilaç uyguladım.Tarama daha dar.Tapınaklarda yetişen alana gelince, biraz arttı. Doktor, sonucun şimdi sadece% 50 olduğunu, hala daha kalın olabileceğini söyledi. (Ama bu sadece mutlu.) Ekteki resim ekimden 6 ay sonra. Önceki bölümden neredeyse hiç saçım kalmamıştı.Genel olarak tatmin edici sonuçlara ek olarak Çevik ve profesyonel ekibi takdir etmek istiyorum.Daha da önemlisi, *hizmet* gerçekten çok iyi. Düzenli müşterisi olan güzellik kliniği bile bununla iyi ilgilenmiyor (her geldiğimde önemli olduğumu hissediyorum 😂)Doktor hem ekim öncesi hem de ekim sonrası çok güzel tavsiyeler verdi. Bir sorun olduğunda, onu çözmeye yardımcı olur, bunun çok yüksek bir sorumluluk olarak adlandırıldığına güvenmemizi sağlar.Onlara bakan hücreler şirin ve son 6 aydır takipteler. Yer temizdi. kokulu banyo Parlayana kadar cilalama denir. uygun otoparkİlk üç ayda oluşan sivilceler gibi bazı mutsuzluklar da var. ama kliniğin halletmesine izin ver Doktor bana sivilceleri yok edecek bir ilaç verdi. Hemşire sivilceyi dışarı itti ve kayboldu.Sonra kliniğin yanındaki ara sokakta bir trafik sıkışıklığı oldu (Sukhumvit 42), trafiğin yoğun olduğu saatlerde, cumartesi günleri bile, gündüzleri trafik sıkışıklığında zamanın yolculuk yapmasına izin vermek zorunda kaldı.bildiğimiz insanlar Saç uzatmak isteyenlere burayı öneriyoruz. Hadi yapalım ve herkes mutlu olsun.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️