Bagatin Clinic

Bagatin Clinic Zagreb Kliniği 1

Bagatin Clinic diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 1995 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Hırvatistan’ın Zagreb kentinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön teşhis için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Bagatin Clinic, Zagreb, Hırvatistan

Bagatin Clinic 1995 yılında kurulmuştur. Plastik cerrahi, dermatoloji, diş hekimliği ve kozmetoloji alanlarında çok çeşitli tıbbi prosedürler sunan son teknoloji ürünü bir tesistir.

250’den fazla tedavi sunan kliniğin prosedürleri arasında diş implantları, diş kronları, kaplamalar, dermal dolgular, göğüs büyütme ve ultrason liposuction bulunmaktadır.

Ekip son derece nitelikli olup, sağlık profesyonelleri ve klinik en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını korumaktadır.

Klinik, yüz germe, blefaroplasti, burun estetiği, göğüs ameliyatı, baldır implantları, karın germe, liposuction, Botox, mezoterapi, kalça implantları, kellik tedavisi ve çene ve yanak ameliyatı gibi uygun fiyatlı, yüksek kaliteli kozmetik prosedürler arayan uluslararası hastalar için popüler bir seçimdir.

Klinik, Medikal Turizm Derneği’nin Altın üyesidir ve uluslararası alanda klinik ve hastaneleri derecelendiren bir tıbbi karşılaştırma web sitesi olan Global Clinic Rating tarafından onaylanmıştır.

Klinik ayrıca, dünya çapındaki tıbbi seyahat sağlayıcılarının mükemmelliğini kutlayan 2017 IMTJ Ödülleri’nde ‘En İyi Uluslararası Kozmetik Cerrahi Kliniği’ seçilmiştir.


Klinik Uzmanlık Alanı:

Diş Bakımı
Diş taraması
Kaplama cilalama
Diş dolgusu
Diş temizliği
Diş dolguları
Yara debridmanı
Diş çekimi
Frenektomi
Kron uzatma
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Gingivektomi
Destek ateli
Apikoektomi
Kök kanal tedavisi
Yirmilik diş çekimi
Diş beyazlatma
Kemik grefti
İnley / Onley protezler
Diş kaplamaları
Diş
Sinüs grefti
Diş implantı
All-on-4
Diş kronu
Geçici diş protezleri

Bagatin Klinik size sunuyor :

Havaalanı transferi
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Tıbbi dosyaların transferi
İnternet danışmanlığı
Rehabilitasyon
Çeviri hizmetleri


Şehir: Zagreb – Ülke: Hırvatistan1995 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan diller: Hırvatça, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Slovence

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️