Dental Group Hospitadent Fatih

Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih İstanbul Kliniği 1

Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 2008 yılında kurulan bu sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih, İstanbul, Türkiye

Uzun yıllara dayanan deneyimi ve büyük bir Türk diş hastaneleri grubu tarafından desteklenen Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih, tüm diş bakımı ihtiyaçlarınız için referans diş hastanenizdir.

Dental Group Hospitadent Fatih, beşi İstanbul’da ve biri Almanya’da olmak üzere altı diş hastanesini daha yöneten bir Türk grubunun parçasıdır. Diş bakımında en son teknoloji ve tekniklerle donatılmış olan bu diş hastanesi, muayenelerden kozmetik prosedürlere kadar çok çeşitli diş hizmetleri sunmak için tam donanımlıdır.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş Bakımı
All-on-4
Hepsi 6’da
Kemik grefti
Diş teli
Kozmetik diş hekimliğinde konsültasyon
Özel ağız koruyucuları
Diş köprüsü
Diş muayenesi
Diş kronu
Diş taraması
Diş implantı
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Diş Röntgeni
Diş konsültasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye2008 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Almanca, Türkçe


Özel Hospitaldent Yorumları

Hüseyin Dayal
Hüseyin Dayal
12:31 03 Jun 23
Kanal tedavisi ve dolgu yaptırdım. Benim diş etlerim çekilmiş ve birazda iltihaplı idi, dişimin çürüğüde derindi. Böyle olduğu halde işlem sırasında çok rahattım. Tedavimi yapan kişi sürekli benimle etkileşim içinde olduğu için operasyon sırasında bir acı ve sızlama olmadı, sonrasında da herhangi bir ağrım olmadığı için ağrı kesici kullanmaya dahi gerek duymadım. Diş tedavimi yapan gerçekten işinin ehli imiş. Sonuçtan çok memnunum, teşekkürler.
Gulseren Nantin
Gulseren Nantin
13:55 20 Jun 23
Dental Group Hospitadent Fatih şubesine aynı gün annemin benim ve oğlumun diş problemi için gittik. Dr Neslihan Hanım ve Diş Hekimi Asistanı Selma Hanım'ın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Tecrübeleri ve sabırları ile tüm gün nazımızı çektiler ve mükemmel bir sonuç ile bitiş yaptılarKendilerine çok teşekkür ediyoruz
engin3459 yılmaz
engin3459 yılmaz
10:36 24 Jul 23
klinik çok temiz ve bakımlı. personel işinde uzman, deneyimli. Neslihan hocam eli çok hafif. idari işler Müdür Tevfik Bey katlarda personeli ve hastalarla iletişim halinde Teşekkürler emeginize saglık
Narin Gündoğdu
Narin Gündoğdu
13:40 18 Aug 23
Yıllardır tedavi gördüğüm hastane işlerinde başarılı uzman çalışanları sayesinde gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim 🙏🏻
Suheyla Alemdar
Suheyla Alemdar
11:13 07 Jul 23
Yıllardır güvenerek tedavi olduğumuz tek adres👍🏻 Hastalar ile birebir ilgilenilen ve gerekli desteği sağlayan bir kurum. Şube Müdürü Tevfik bey de hem hastalara hem personellere güler yüzlü ve ilgili davranıyor. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
Canan Umut
Canan Umut
09:27 27 Aug 23
Buraya iki hafta önce gittim. Diş temizliği için. Özel sağlık sigortam olduğunu randevu alırken söyledim. Hastaneye gidince sigorta şirketimden önce onay alacaklarını sonra işlemimi yapacaklarıno söylediler. Tamam önce onay alınacaksa randevu alırken bana bunu söyleyip onayı ben gelmeden alabilirlerdi. Boşu boşuna gittim. Neyse onayım geldi bilgilendirdiler bu haftasonu 11.00 a randevu aldım. Tam randevu saatinde gittim. Benim doktorumun İşlemi uzadığını biraz bekleyeceğmi söyledir. 11.35 oldu hala işlemin devam ettiğini söyledler. Tepki gösterdiğimde başka doktora yönlendirdilerim isterseniz dediler ama başka doktoru beni kabul etmesi için aradığında hastamız biraz gergin(!) alabilir misiniz dediler. Gergin olma sebebim boşu boşuna oraya gelmiş ve muayene saatim olduğu halde 35 dk beklemiş olmam olabilir mi? Bu yönetime elştirimdir. Doktoru şse gayet saygılı işini temiz güzel yapan birisiydi. Ona da teşekkürümdür.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️