Reproclinic

Reproclinic, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 2018 yılında kurulan bu sertifikalı klinik, İspanya’nın Barselona şehrinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, fotoğrafları görün ve İspanya’da bir PMA’nın fiyatını sorun. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Reproclinic, Barselona, İspanya 🥈

Reproclinic, İspanya’nın Barselona kentinin merkezinde bulunan bir doğurganlık kliniğidir. Klinik, 2018 yılında açılan ve yalnızca uluslararası hastaları tedavi eden yepyeni bir IVF kliniğidir.

Klinik, içinde bulunduğu binanın zemin katında 2000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Yüksek tavanlar, otel odalarına benzeyen dinlenme odaları (dört adet) ve Katalan tasarım mimarisi, geleneksel bir kliniğe benzemeyen çok profesyonel bir ortam yaratıyor. IVF, androloji ve kriyo olmak üzere üç güvenli laboratuvar ve bir ameliyathane bulunmaktadır.

Klinik, özenli, insancıl ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunan, yüksek eğitimli ve deneyimli uzmanlardan oluşan multidisipliner bir ekibe sahiptir.

Klinik, heteroseksüel veya kadın çiftler ya da bekar kadınlar için kendi gametlerini kullanarak veya bağış yoluyla (anonim) tüm doğurganlık tedavilerini (taşıyıcı annelik ve cinsiyet seçimi döngüleri hariç) sunmaktadır.

Yaş sınırı yaklaşık 50’dir. Dondurulmuş gametlerin saklanması için herhangi bir zaman sınırlaması yoktur. Klinik, her hastanın ihtiyaçlarına göre bireyselleştirilmiş doğurganlık tedavi programları oluşturmaktadır.

Reproclinic‘te hasta deneyimi temel bir kavramdır. Bu, tüm süreci yönetilebilir, güvenli, kolay ve rahat hale getirmekle ilgilidir, çünkü deneyimin her ayrıntısı başarısına katkıda bulunur.

Klinik ayrıca hastalarına bütünsel bir yaklaşım sunmaktadır: akupunktur, beslenme, osteopati, doğurganlık koçu vb.

Personel İspanyolca, Katalanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve Almanca konuşmaktadır.

Klinik, 20 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olan ISO 9001 – ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir. Ayrıca Generalitat de Catalunya Sağlık Departmanı tarafından da akredite edilmiştir


Kliniğin uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Suni döllenme
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
Yumurtalık uyarımı
PCT – Cinsel İlişki Sonrası Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Özel odalar


Şehir: Barselona – Ülke: İspanya – Kuruluş: 2017
Akreditasyon: ISO 9001 sertifikalı – ISO 9001: 2015, 20 Kasım 2022’ye kadar geçerlidir. Ve Generalitat de Catalunya Sağlık Departmanı tarafından akredite edilmiştir – Konuşulan dil(ler): İspanyolca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve Almanca.


Reproclinic’in görüşü

claudia loi
claudia loi
20:09 11 Oct 23
Bekar anne olmaya kendi isteğimle karar verdim ve klinik tercihim REPROCLINIC oldu. Yaşımdan dolayı embriyo evlat edinmeyi denemeyi seçtim ve ilk kez oğlumu doğurdum. Desteği ve olumlu yaklaşımı için Doktor Julve'ye daha fazla minnettar olamam. Süper hazır ve empatik davranan hasta asistanım Andreina'dan özellikle bahsetmek istiyorum.
F S
F S
04:08 15 Sep 23
Reproclinic kurulduğu günden itibaren son derece hızlı ve titiz davrandı; beklentiler, süreç ve maliyetle ilgili tüm sorularımızı eksiksiz yanıtladılar. Dr Alicia çok bilgili ve profesyoneldi. Reproclinic ayrıca İspanya'dan ayrılmadan önce gerekli tüm ilaçlar için tam reçete almamıza da yardımcı oldu; bu, her şeyin çok daha karmaşık olduğu ABD'ye döndüğümüzde son derece yararlı oldu.Reproclinic'teki tüm ekip sayesinde artık Barselona'dan kardeşiyle dönmemizi sabırsızlıkla bekleyen güzel ve mutlu bir kızımız var!
Jenny Castro
Jenny Castro
15:43 22 Aug 23
Onlarla iletişim kurduğum andan itibaren şunu söyleyerek başlamak istiyorum. İnanılmaz bir güvenlik hissettim. Doktor Anna Voskuilen, Doktor Belen, tıbbi asistan Andreina ve Giorgia, hepsi kendimi çok güvende hissetmemi sağladı. 3 yıl hamile kalmaya çalıştıktan sonra bugün ilk IVF-ICSI girişimim olduğunu söyleyebilirim. 5'i blastosist aşamasına gelmiş 17 yumurta topladık, hepsi AA ve AB kalitesinde, çok mutlu ve memnunuz çünkü transferimin programlanmasında hepsi bana çok güzel davrandılar. ve betabeklemem çok iyiydi 12 gün sonra HcG'm POZİTİF çıktı!!!!!! Ve işte Reproclinic ve profesyonel ekibi sayesinde tam zamanında hamile kaldım... Hayalimi gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim... SENİ TÜM KALBİMLE SEVİYORUM VE HER ZAMAN MİNNETTAR OLACAĞIM
cmgcgg
cmgcgg
12:03 16 Aug 23
Reproclinic'te yardımla üreme tedavisi gördük ve deneyimimiz muhteşemdi. Reproclinic'ten önce başka merkezlere de danıştık ve Dr. Mauricio Gómez ile ilk görüşmemizde tüm şüphelerimiz netleşti. Gerçek şu ki hiç de haksız değiliz, Reproclinic'te bize kusursuz davrandılar, suçlayacak bir şeyimiz yok, tıbbi ekipten, koordinatörlere, laboratuvardan, hemşirelere, personele kadar uğraştığımız tüm kişilerin ilgisine resepsiyonun sayısı on oldu. Davamızla ilgilenen Dr. Mauricio Gómez'den özellikle bahsetmemiz gerekiyor. İlk ziyaretten son ziyarete kadar yüzde yüz ilgilendi, böylece rahat ettik ve hamileliği başarmak için mümkün olan her şeyi yapacağına dair gönül rahatlığı yaşadık. Dr. Gómez son derece empatik, özverili ve profesyonel bir insandır, konuyu net bir şekilde bildiğinden ve en iyi ellerde olduğunuzu bildiğinizden dolayı size büyük bir gönül rahatlığı sağlar. Bizim vakamızda kendisi devreye girdi ve tıbbi geçmişim göz önüne alındığında her zaman en iyi seçeneği aradı, 40 yaşın üzerindeyim ve durumum kolay olmadı, yıllar önce başka bir merkezde üremeye yardımcı yöntemle hamile kalmayı denemiştim ve bu mümkün olmadı. mümkün değildi.Transfer gününde tüm ekip: laboratuvar (Carla ve Aina) ve hemşireler (Carmen ve Laura) bize olağanüstü bir nezaketle davrandılar, tedavi çok yakındı ve gerçekten öyle bir şekilde dahil oluyorlar ki sizi üzüyorlar. O günün ne kadar karmaşık olduğunu düşününce kendimi çok rahat ve gevşemiş hissediyorum.Departmandan Lila'ya özel olarak değinmek istiyoruz. hasta yardımından. Bize her zaman istisnai bir şekilde davrandı, merkezin dışında bazı zorluklara işaret eden çeşitli aksilikler ortaya çıktı ve HER ZAMAN bize yardımcı oldu ve bizimle empati kurdu. Onun sayesinde bu süreç daha kolay oldu çünkü her zaman onun yardımına güvenebileceğimizi biliyorduk.Sonunda kavuştuk ve şimdi 8 haftalık hamileyim!! Şunu da söylemeliyim ki, eğer bunu başaramasaydık, Reproclinic için tamamen aynı şekilde düşünmeye devam edecektik ve Dr. Mauricio Gómez'in yönetiminde bunu başarmak için mümkün olan her şeyin yapıldığına dair gönül rahatlığına sahip olacaktık.Hayalimizi gerçekleştirdikleri için tüm Reproclinic ekibine çok teşekkür ederiz!!!
INGRID
INGRID
13:59 18 Aug 23
TOP +++'da klinik! Özenli, işinin ehli, profesyonel, sıcakkanlı ve ilgili personeliyle insan ölçeğinde bir klinik arıyorsanız doğru kliniğe geldiniz! Tüm ekibe ve özellikle Doktor Ventosa'ya ve asistanlar Lila ve Blanca'ya teşekkür etmek istiyorum! Onlar sayesinde hayalim sonunda gerçek olacak! Onlara asla yeterince teşekkür edemem! En derin saygılarımla !
Sabrina C
Sabrina C
07:09 17 Jul 23
Reproclinic'teki genel deneyimimden ne kadar memnun olduğumu yeterince ifade edemem, tüm süreç boyunca ilgilenildiğimi ve rahatladığımı hissettim.Her ekip üyesi arkadaş canlısıydı ve iyiliğime gerçekten yatırım yapmış gibi göründü, bu da büyük beğeni topladı. Tedavinin hayatımı değiştirdiğini ve dolayısıyla bunaltıcı olduğunu düşünürsek, e-postayla gönderdiğim tüm sorulara anında yanıt verilmesinden, randevuların uygunluğuna, karşılama ekibine ve klinik ortamına ve her unsurun ayrıntılı açıklamalarına kadar alınan hizmet düzeyi beni şaşırttı. böylece ne yaptığım ve ne olacağı konusunda kendime güvenirdim.Bu tür bir tedaviden geçmek konusunda gergindim, ancak deneyimim çok olumlu olduğu ve benim durumumdaki diğer kadınları da kendileri için bir seçenek olarak görmeye teşvik edebildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kliniği sadece İspanya'da değil, Birleşik Krallık'ta da arkadaşlarıma ve aileme tavsiye ediyorum.Reproclinic ve ekibine umduğum her şeyi ve daha fazlasını sundukları için çok teşekkürler 🙂
Timothy Maldoon
Timothy Maldoon
06:48 03 Aug 23
Baştan sona tüm deneyim profesyonel ve arkadaş canlısıydı. Tıbbi koordinatörümüz Andreina, tüm klinik personeli ve doktorlar gibi harikaydı. Garanti programına kaydolduk ve ilk yumurta transferi başarılı oldu! Temmuz ayında erkek bebeğimiz doğdu ve çok tatlı ve sağlıklı. Bize bu hediyeyi verdiğiniz için teşekkürler Reproclinic. Klinik ayrıca temiz, modern ve merkezi bir konuma sahiptir ve Barselona ziyaret etmek için harika bir şehirdir. Özetle, bu kliniği kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz ve onlar sonsuza kadar kalbimizdeler 💕 İyi çalışmaya devam edin!
Sarah Metalnikoff
Sarah Metalnikoff
16:54 02 Oct 23
Az söylemek hayal kırıklığı yaratıyor.Bu klinikte 3 başarısız döngüden geçtim ve süreç bazen insan kontrolünden çıksa da bu kliniğin insanlık dışı ve duyarsız yaklaşımı kabul edilemez.Kocam ve ben, sonsuz testlere ve Barselona ziyaretlerine çok fazla zaman ve para yatırdık ve onların dikkatsiz yaklaşımı şaşırtıcı.Bu klinikle olan yolculuğum çok nazik bir bayan olan Silvia'nın bana rüya paketini satmasıyla çok olumlu başladı. Mevcut destek ve konuşacak kişilerle kişisel bir yaklaşım sunmak. Durum kesinlikle böyle değildi. Birinin bu kadar basit bir şey için bana yanıt vermesi günler alırdı ve üçüncü turum başarısız olduğunda Tıbbi Asistan Lila, 'İlacı bırakabilirsin ve doktor seni yarın arayacaktır' diye yanıt verdi.Bu süreçte görmezden gelinen birçok tehlike işareti vardı ama ben bu kliniğe güvendim ve karşılığında harika yumurtaları, 4 muhteşem embriyoyu boşa harcadım ve defalarca hayal kırıklığıyla uğraşmak zorunda kaldım.Herkese bu klinikten uzak durmasını tavsiye ederim, elbette olumlu geri dönüşler başarılı sabırlarla bağlantılıdır ancak ne yazık ki durum her zaman böyle değildir ve bu klinik sadece iş tarafını ve para kazanmayı düşünüyor.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️