Clinica Cuevas Queipo

Clinica Cuevas Queipo Malaga klinik 1

Clinica Cuevas Queipo diş bakımı ve kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1992 yılında kurulan bu sertifikalı klinik İspanya’nın Malaga şehrinde bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Clinica Cuevas Queipo, Malaga, İspanya

Clinica Cuevas Queipo 1992 yılında kurulmuştur ve önde gelen multidisipliner bir diş ve çene cerrahisi kliniğidir. Uzmanlıkları check-up, temizlik ve dolgu gibi temel işlemlerden daha ileri düzeydeki kron, implant, köprü, kaplama, kanal cerrahisi, beyazlatma, çene cerrahisi, prostodonti ve periodonti işlemlerine kadar uzanmaktadır.

Yüksek uzmanlık seviyeleri, teşhisten tedaviye kadar yüksek standartta bir bakımı garanti eder. Deneyimli doktorlardan oluşan bir ekibi bir araya getiren klinik, tüm diş prosedürlerini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Felsefeleri, bir ekip olarak çalışarak, her hastaya gerekli zamanı ayırarak ve nicelikten çok niteliğe öncelik vererek mükemmelliğe ulaşmaktır ve hem yerel hem de uluslararası hastaları kabul etmektedirler.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş radyografisi
Pediatrik diş hekimi
Florür uygulaması
Diş dolgusu
Diş dolgu macunu
Diş temizliği
Diş yapıştırma
Diş çekimi
Diş taraması
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Kök planyalama
Kişiye özel ağızlık
Gingivektomi
Diş çekimi
Kök kanal tedavisi
Diş kaplama
Yirmilik diş çekimi
Lazerle diş eti tedavisi
Frenektomi
3D diş baskısı
Kemik grefti
Diş beyazlatma
Gnatholojik tedavi
Diş köprüsü
Diş kronu
Protez
İnley / Onley protezler
Diş implantı
Alineadent
Diş aparatı
İmplantlar üzerinde hibrit protez
Sinüs grefti
All-on-4
Hepsi 6’da
Kozmetik diş hekimliğinde konsültasyon
Diş muayenesi
Diş konsültasyonu
Invisalign
Zigomatik implant

Kozmetik cerrahi
Bukkal yağ ekstraksiyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Tıbbi dosyaların transferi
İnternet danışmanlığı
Otopark
Çeviri hizmetleri


Şehir: Malaga – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1992
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan Dil(ler): İngilizce, Fransızca, Portekizce, Rusça, İspanyolca


Avis de Clínica Dental Cuevas Queipo

Chelo Gaitán López
Chelo Gaitán López
12:09 24 May 23
Birkaç kez katıldım ve tüm personelin tedavisi mükemmeldi ve bekleme süresi çok azdı. Sadece kliniğin estetik değişimini vurgulayın; Duvarlarda vinil ile dekorasyon eskisinden çok daha fazla hoşuma gitti, daha rahat bir hava yaratmışlar. Hijyenistler, güzel.
Meme Meme
Meme Meme
14:09 29 May 23
Klinikten çok memnunuz. Çok profesyoneller ve tedavi rakipsizOğlum Dr. Teresa tarafından ortodonti tedavisi görüyor ve birkaç ay içinde o her gülümsediğinde değişiklik fark ediliyor. Hepsi mükemmel.Fiyat çok iyi. %100 tavsiye ederim.
Amaya Eraso Melgar
Amaya Eraso Melgar
09:33 22 Aug 23
Harika ve dost canlısı profesyoneller. Tatildeyken acil bir duruma yakalandık ve bizi randevusuz kabul ettiler. Dr. Kusursuz hemşireler ve resepsiyon tarafından hızlı teşhis. Böyle uzmanlarla dişçiye gitmek güzel. Korkunç hasta olan kocam da çok sevindi. Teşekkür ederim.
Mari González
Mari González
18:03 12 Jul 23
Benim deneyimim iyi olmadı. Birkaç kez bulundum ama son kez hayal kırıklığı yarattı. Bana son randevuyu sabah verdiler. İçeri girmek için 40 dakika bekledim. İçeri girdiğimde bana randevu aldığı tedaviyi yapmaya ve yenisini istemeye vakti olmadığını, çünkü bana gelirse sıra kendisine gelen bir sonraki kişinin geleceğini söylediler. gelir ve bütün öğleden sonra geç kalırdı. Tamamen boşuna gittim. Bütün bunlar, birkaç haftadır randevumu beklediğim, kliniğe yurt dışından özel olarak geldiğim ve üç aylık bebeğimi emzirdiğim için, bu yüzden muayenehaneye gitmem kolay değil. klinik. Sıfır empati.
B J
B J
15:30 28 Jun 23
Benim deneyimim hayal kırıklığı yarattı. Bana öyle geliyor ki onlar için önemli olan tek şey para ve insanlıktan eser yok.İltihap ve ağrının yanı sıra çeşitli problemler için gittim. İlk ziyaret ücretsiz ama size bir şey söylemiyorlar. Beni, bana bir tahminde bulunacak olan cerraha yönlendiriyorlar. Kliniğinizde sağladığım testler, kişisel dizüstü bilgisayarımdan kendim açabilmeme rağmen görülemiyor. Cerrah bana hiçbir şey söyleyemeyeceğini, hatta 300 €'luk bir test yapmazsam bir antibiyotik önerip önermeyeceğini söyledi. Hastanenin acil servisine gittim, görünüşe göre ilk bakışta bir antibiyotiğin önerildiğini biliyorlar.Bana bir çözüm vereceklerine güvenerek bir hafta boyunca zaman ve acı kaybettim ve öyle olmadı.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️