Medical Park

Medical Park diş bakımı, kozmetik cerrahi ve saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 1991 yılında kurulan bu sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Medical Park, İstanbul, Türkiye

Medical Park, sağlık sorunlarının en iyi sağlık ekipleri ve profesyonelleri tarafından tedavi edildiği, İstanbul’da ve uluslararası alanda referans bir hastanedir. Hasta ve çalışan memnuniyetini esas alarak sağlığı koruma ve geliştirme bilinciyle hizmet vermektedir.

Doktorlarımız saç ekimi, diş cerrahisi, saç cerrahisi, kozmetik cerrahi ve üreme cerrahisi alanlarında 10 yılı aşkın deneyime sahiptir ve mesleklerini günlük olarak uygulamaya devam ederek hastalarımıza doktor tarafından imzalanmış ve mühürlenmiş yazılı 25 YIL GARANTİ vermelerini sağlar.

Bu hastane, ISO 9001 kalite yönetim sistemini alarak sağlık hizmetlerinin kalitesini istikrarlı hale getirmiştir ve Joint Commission International (JCI) tarafından verilen, Amerika Birleşik Devletleri dışındaki en prestijli hastane mükemmellik akreditasyonuna sahiptir.

Joint Commission International (JCI), dünya çapında hasta bakımının güvenliği ve kalitesi açısından en zorlu kuruluştur. Hastaların ve ailelerinin, Medical Park HOSPITAL’in dünyanın en iyi klinik ve hastaneleriyle karşılaştırılabilir olmasını sağlayan bakım, güvenlik ve kalite protokollerine uygun olduğundan emin olmalarını sağlar.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
All-on-4
Hepsi 6’da
Kemik grefti
Diş teli
Kozmetik diş hekimliğinde konsültasyon
Özel ağız koruyucuları
Diş köprüsü
Diş muayenesi
Diş kronu
Diş taraması
Diş implantı
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Diş Röntgeni
Diş konsültasyonu
Diş Hekimi

Kozmetik cerrahi
Saç çizgisinin alçalması
Çift göz kapağı oluşturma
Brezilya yüz gerdirme
Meme Büyütme
Göğüs dikleştirme
Meme küçültme
Serviko-yüz germe
Liposuction
Rinoplasti
Otoplasti
Abdominoplasti
Yüz lipofilling
Mastopeksi
Lazer liposuction
Gastrik Sleeve
Mide bandı
Mide Botoksu
Gastrik bypass
İkincil rinoplasti

Saç İmplantı
Kaş nakli
Saç Ekimi
DHI saç ekimi
FUE saç ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT saç ekimi
BHT saç ekimi

Sunulan Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 1991
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Almanca, Türkçe


Medical Park Bahçelievler İletişim Yorumları

Elvan Aktoprak
Elvan Aktoprak
05:05 24 May 24
13 Mayıs 2024 tarihinde safra kesesi ameliyatı oldum. 14 Mayıs 2024 tarihinde taburcu oldum.Öncelikle değerli doktorum Mehmet Şehitoğluna bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. İyi ki tanımışız kendisini.Harika bir cerrah olmasının yanı sıra süreç hakkında her konuda biz çok güzel bilgilendirdi,çok güleryüzlü ve cana yakındı. Ameliyata hiçbir endişem kalmadan girdim.Anestezi birimine de teşekkür ediyorum.8. Katta kalmıştım. Kat hemşirelerinden Sultan Hanım ve Sevda Hanım her konuda çok ilgili ve çok yardımseverlerdi. İkisine de çok teşekkür ediyorum.Odamız pırıl pırıldı. Havlu sabun v.s hiçbir eksiğimiz de yoktu. Buna titizlik göstermiş olan tüm temizlik birimine teşekkür ediyorum.Yemeklerimizde oldukça iyiydi ve servisi yapan ismini alamadığım arkadaşlarda çok kibarlardı çok güleryüzlülerdi. Onlara da teşekkür etmek istiyorum.
Baran pro32
Baran pro32
08:24 11 May 24
Hastane gerçekten çok muntazam. Özellikle kardiyoloji ekibi işinin ehli, güler yüzlü, çok kibar kişilerden oluşuyor. Emeklerinize sağlık…
ŞERİFE DAĞCI
ŞERİFE DAĞCI
17:45 29 Feb 24
Tekerlekli sandalye ile başladığım Fizik tedavi sürecimin yarın son günü ve ben artık koşar adımlarla tedavimi sonuçlandırıyorum. Cem hocamın sayesinde oldu bu mucize. Kendisi benimle çok yakından ve titizlikle ilgilendi, ne kadar teşekkür etsem az kalır. Bana gösterdiği sabrından dolayı müteşekkirim. Ayrıca destekleri ve güler yüzleri için Senem ve Yasemin hocama da sonsuz teşekkürler…
BABALARIN BABASI
BABALARIN BABASI
05:07 25 May 23
Gerçekten beklentilerimin çok üzerinde bir hastanede. Tüp Mide ameliyatı oldum .İlk randevudan taburcu olana kadar tüm süreç inanılmaz kaliteli ve profesyonelce işledi.Mehmet Akif Hoca ,Gamze Hanım ve tüm personele gösterdikleri yakınlık ilgi ve çaba için teşekkür ederim.Hastane personeli ise inanilmayacak düzeyde ilgili güler yüzlü ve her konu yardimciydi. Tekrar hersey için teşekkürler...
Beyza Akçaalan
Beyza Akçaalan
19:21 14 May 24
13 Mayıs’ta Medical Park Bahçelievler Hastanesinde safra kesesi ameliyatı oldum. Prof. Dr. Özgür Kemik ve Doç Dr. Mehmet Akif Aydın hocalarımız ameliyatımı gerçekleştirdiler, gerçekten benim için çok rahat bir süreçti. Çok teşekkür ederim.Ameliyathaneye taşıyan ve benim heyecanımı yatıştırmaya çalışan abiye de selamlar. :)9. Kat çalışanları, başta hemşire İrem Arslan, Esra Hanım ve Emir Bey olmak üzere ilgisini ve güler yüzünü eksik etmeyen tüm hemşirelere de ayrıca teşekkürlerimi iletmek isterim.Odam çok ferah ve gerçekten çok temizdi tüm temizlik çalışanlarının ellerine sağlık. Yemekler çok kaliteli, ameliyatımdan dolayı diyet ürünler tükettim ancak refakatçi iseniz bir lokantaya gitmiş gibi hissedebilirsiniz. :)Bu süreçte destekleriniz için teşekkür ediyorum, iyi ki sizlerle tanışma fırsatım oldu.Sevgiler 🩵
Murat Öztürk
Murat Öztürk
13:35 23 Aug 23
Ulaşımı kolay,temizliği üst düzey,personelin ilgi ve alakası yardımsever güleryüzlü yaklaşımı için tüm iltifatları söylemekte haklılık duyabilceğiniz bir işletme..Önceliklekadın doğum doktorumuzDr.öğr.üyesi MERAL ARISAL olmak üzere tüm personellere teşekkür ederiz.. Doğum için Fotoğraf çekimi ve pozlar harikaydı şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir hastane herşey için teşekkürler..
volkir1017
volkir1017
19:12 24 May 23
23 Mayıs tarihinde tüp mide ameliyatı oldum.Bastan sona sürec harika bir şekilde isledi.Ameliyatim gayet başarılı ve ilk gün aksami ayağa kalktım.Bununla birlikte hastanenin de bu iş için çok önemli olduğunu belirtmeliyim.Tum personel guleryuzlu ve tamamen size bunu hissteetireiyor.Doktorlardan hemşirelerekadar sizinle aileniz gibi ilgileniyor. Bu vakte kadar 15 den fazla otel 3 4 hastanede kaldik hiçbirinde Bukadar kaliteli ve anlayilsli ve de guzelyuzlu personel görmedim. Basta Mehmet Akif Hocaya ve Medikal Park Bahçelievler Hastanesine teşekkür ederim.Kararsizlik yaşamayın ihtiyacınız varsa ertelemeyin .Mehmet Akif Hoca ve ekibine sonsuz teşekkürler, tereddüt etmeden güvenebilirsiniz.
Bülent 58
Bülent 58
15:30 17 Jul 23
Hastane konum olarak çok güzel ulaşılır bir noktada. Çalışanlar çok ilgili. Temiz ve bakımlı bir hastane. Yoğun bir talep var buraya. Ancak asansörler ufak ve yetersiz kalıyor sanırım. İnsanlarda bekleme tahammülü yok maalesef. Fizik tedavi bölümünde Aslı hanım var çok ilgili bir doktor. Odası çok güzel ve iç açıcı. Çiçek bahçesi gibi. Keşke tüm doktorlarımızın muayene odaları böyle olsa. Bunun dışında beğenmediğim bir nokta var oda şu ki benim tamamlayıcı sağlık sigortam maalesef fizik tedavi için son gittiğimde muayene ücretini karşılamadı bunu provizyon sorgulaması sonrası öğrendim. Beklemediğim bir sonuçtu bu. Sonrasında çokan ücreti ödemek istemedim ve ilgili sorumluya konuyu aktardım ancak üslubu ve tavrı hiç hoş olmadı çözüm noktasında resmen bir mağdur olarak ayrıldım oradan. O yüzden tüm olumlu fikirlerim kayboldu bu hastane için ayrıca belirtmek isterim. Umarım hastaneden olumlu bir dönüş alabilirim
Oğuzhan Çapkın
Oğuzhan Çapkın
21:30 10 May 24
Aldığınız hizmet maalesef çok kötü otelcilik olarak sıfırlar güvenlik görevlisi eşinizi çekmenize bile izin vermez ancak yorumların içinde çalışanların fotoğraflarını görebilirsiniz.peçete istersiniz tuvaletten alın derler soru sorarsınız Sizden önce 2 kişi sordu diye terslerler.Hasteneye yatış için geldiğinizde ilk olarak ücreti alırlar yani kısacası gide bileceğiniz en son hastahane görsellere ekledim 9 ay boyunca gittik eşim doğum yaptı tekrar gidermiyim asla gitmem.
Selen Zaralı
Selen Zaralı
18:04 26 Aug 23
Şikayet Uzm Dr.Gözdenur ÇavuşHastanenin büyük fiyaskosuHasta hakları yönetmeliği gereğince gereğinin yapılmasını talep ediyorum !!!21 Ağustos 2023 tarihinde genel cerrah bölümüne mide ameliyatı oldum ameliyatım gayet iyi geçti,doktorumdan da son derece memnundum ; ta ki her şey diyetisyen bölümü ile tanışana kadar uzman dr.Gözdenur Çavuş bence mesleği bu kadar ayaklar altına seren bu kadar hastaları ile sürekli tartışan telefonlarına bakmayan bir şey sorduğunuzda 50 tane inanılmaz kibirli tavırlı bir cevap veren bir doktora olamaz ben ilk kez rastladım ve daha yeni ameliyat dan çıkmış bir hasta olarak benim psikolojimi ve güvenimi bozdubana yazmış olduğu son yazıyı aynen kopyalayarak yolluyorum zaten bilgisi konusunda da çok yetersiz ve bence ikili ilişkileri de bilmeyen kendini birilerinin yeğeni olarak tanıtan daha önce de ve bunu kötü niyetle kullanan bir zavallı Bu mesleği ve hastaneyi kullanmasını şiddetle kınıyorumBana yazdığı Yazı doktorun bu :Merhabalar, geri bildiriminiz için teşekkürler. Buna ek olarak amcam Hikmet Çavuş’un tüm Medical Park ve Liv Hastaneler’inin aile ortağı olmamıza rağmen, tüm hastaları ayırt etmeden profesyonel bir şekilde hastalarımızla ilgilenmeye devam ediyoruz. Bu nedenle bizim için kimin kimin yakın olduğu önemli olmuyor. Tüm hastane kadrosu kişi ayırt etmeksizin , hastalarımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizin bir sıkıntınız olursa da kimle iletişim halindeyseniz o kişilere aynen iletebilirsiniz. 8 yıldır bu hastanede diyetisyenim birçok hasta profili ile karşılaştım, hastalarımla duygusal ve psikolojik olarak nasıl iletişim kuracağımı iyi biliyorum anladınız mı .Karşılıklı anlayış içerisinde profesyonel diyetisyen- danışan ilişkisi olduğumuz sürece telafi edilcek bir konu olacağımı düşünmüyorum. Söylediğim gibi geri bildiriminiz için teşekkürler.İyi günler dilerim..Benim sadece ona sorduğum şey beslenmeme ek olarak ne yapabilirim ve ayrıca ve genel cerrahın ve danışmanlarının çok ilgisine rağmen alakasına rağmen bir türlü sizinle net bir iletişim yakalayamadık telefonlarınıza ulaşılmiyor dememin sonucunda yazdıkları Tabii diğer yazdıklarını paylaşsam herhalde ne olur doktorum diye ve bu şekilde ortalıkta dolaşıp insanları azarlıyor ameliyattan yeni çıkmış zaten ruhsal olarak büyük bir çöküntü içinde olan hastalar insanlara diyet yazıp destek olmaya çalışıcak güya hastane de de aynı şeyleri yaptı sizi bekledik iki gündür diye sorunca bana" ben isteğim zaman gelirim diye saygisizca cevap vermiş tek hasta siz değilsiniz isim gücüm var "demişti .son derece şikayetçiyim hasta hakları yönetmeliği gereğince gereğinin yapılmasını ve bu konuda doktorun tavır üslup ve iletişim problemini acilen çözülmesini ve gerekli uyarı ve ihbarların acilen yapılması gerektiğini düşünüyorum aksi takdirde böyle değerli bir hastane için tam bir fiyasko ve rezillikBen hastalarına bu kadar tepeden bakan ve gerçekten bilgisi son derece yetersiz bir doktor görmedim
Dilan Kuruahmet
Dilan Kuruahmet
23:19 22 Aug 23
Bu akşam eşimle birlikte Bahçelievler civarında yürüyüş yaparken birden rahatsızlanmam ve baygınlık geçirmem sonucu medikal park bahçelievler acile gittik ben yarı baygın bir şekilde hemen tekerlekli sandalyeye oturdum ve kendime gelmeyi bekledim eşim o sırada vezneye gidip Eşim az önce baygınlık geçirdi buraya geldik muayene ücreti alıyor musunuz yanıma birşey almadan çıkmıştım diye sormuş acil muayene ücretinin 800 TL olduğunu belirtmiş beyfendi eşim teşekkür Edip yanıma geldi elimi tutup kendime Gelmemi bekledi. Kendisi kibar bir adam olduğu İÇİN eşimi almak zorundasınız yanımızda cüzdan para hiç birşey yok gibi münakaşaya girmemiş. Yarım saat acil kapısında tekerlekli sandalye de ayılmayı bekledim ve biri gelip iyimisin diye sormadı ne oldu diye bile sormadılar. Bir tansiyonuma vs bakılmadı kapının önünde birsürü sağlık çalışanı olmasına rağmen. Normal bir şikayetle gitmedim 5 dk öncesi baygınlık geçirmişim hala tam kendimde değilim dudak uyuşması omuz uyuşması ve baş dönmesi olduğunu eşim belirtmiş ona rağmen biri gelmedi bile yazıklar olsun. Ama peşini bırakmıcam heryere şikayet edicem hala şoktayım ya o anda beyin kanaması kalp krizi vs geçiriyor olsaydım bunun hesabını kim vericek bana? MEDİKAL PARK! Birsürü SAĞLIK ÇALIŞANINIZ olabilir ama BİR TANE İNSAN YOK HASTANEDE!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️