Eugin – Madrid

Eugin Madrid Madrid Kliniği 1

Eugin – Madrid MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1999 yılında kurulan bu ISO & AB Doku Direktifi sertifikalı klinik Madrid, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Eugin, Madrid, İspanya

Eugin Madrid, Madrid ve Barselona (İspanya), Modena (İtalya) ve Kopenhag’daki (Danimarka) merkezleriyle Avrupalı kadınların tercih ettiği bir kliniktir.

İspanyol yasaları, medeni durumları veya cinsel yönelimleri ne olursa olsun tüm kadınların üremeye yardımcı tedaviye erişimine izin vermektedir. Bu tedaviler Barselona’da bir İtalyan ekip tarafından yürütülmektedir. İspanya’da sperm bağışı özgecil ve anonim bir eylemdir.

Donörler, sıkı tıbbi ve psikolojik kontrollerden geçen genç erkeklerdir ve bundan sonra adayların sadece %10’u kabul edilir.

Eugin Madrid kliniği, bağışı alacak kadın veya çift için en uygun kişiyi bulmaktan yasal olarak sorumludur. Her on üç Avrupalı kadından biri EUGIN Kliniği’ni seçmektedir ve bu da onu Avrupa’nın önde gelen merkezlerinden biri haline getirmektedir.

Bazı ülkelerde, yardımcı üreme tedavileri için ilk seçenektir. İstatistiklerimiz ortalamanın üzerinde ve çok sayıda vakaya dayanıyor. Neredeyse her ay, her tedavinin başarı oranını artırıyoruz.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Post-Coital Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Eugin Madrid size sunuyor :

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Madrid – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1999
Akreditasyon: ISO ve AB Doku Direktifi – Konuşulan Diller: İspanyolca, İngilizce, Fransızca


Eugin Madrid hakkında değerlendirme

Amandine Gyn
Amandine Gyn
16:39 16 Nov 23
Bu inanılmaz kliniği %10000 tavsiye ediyorum, ekibi özellikle Tamara, Luce ve kliniğin müdürü Dr Izerquierdo'yu asla unutmayacağım, sayenizde mucizem gerçekleşecekdinlemek, sözsüz nezaket... Tüm takipleri, 7/7 tavsiyeleri ve dinlemeleri için onlara asla yeterince teşekkür etmeyeceğim.Tekrar teşekkür ederim ve gerçekten bir mucize varsa hiç şüphe yok ki o sizin yanınızda!!!tekrar teşekkürler
Sisi Ben
Sisi Ben
10:10 09 May 23
Harika!Harika bir ekip.Mükemmel iletişim ve destek.Ben tavsiye ediyorum.
gema muñoz-torrero castaño
gema muñoz-torrero castaño
14:51 08 Nov 22
Klinikten çok memnunum, sizi hep aynı doktor tedavi ediyor, klinik personeli çok insancıl ve çok iyi. Hamileliği taşıyan jinekolog (halk sağlığı) bana buranın en iyi kliniklerden biri olduğunu ve bunu tasdik edebileceğimi söyledi, tavsiye ederim.Hayalimi gerçekleştirmeme ve anne olmama yardım ettiğin için teşekkür ederim.
Marta Díaz Sánchez
Marta Díaz Sánchez
21:25 24 Nov 22
Bir yıldır birçok arkadaşın da dahil olduğu birçok insanın hayallerini gerçekleştiren bir klinik. Hepsinden iyisi: tüm ekibin insancıl ve profesyonel muamelesi ve laboratuvarda gerçekleştirilen harika çalışma. Şiddetle tavsiye edilir.
Tatiana Galvis
Tatiana Galvis
15:09 05 Jan 23
Klinikte gördüğümüz ilgi ve bakımdan memnunuz. Resepsiyondan hemşirelere, embriyologlardan ve sağlık personeline kadar tüm personel son derece cana yakın ve başa çıkmak için sıcak. Bu süreçte işinizi kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sonuç olarak yanlış beklentiler yaratmamaları ve sizinle anlaşılır konuşmaları, sorularınızı yanıtlamaları ve hastalarının her türlü ihtiyacı ile ilgilenmeleri çok hoşuma gitti. İlk andan itibaren empati duyduğum jinekoloğum Alexandra Izquierdo'ya özel teşekkürler. Tekrar teşekkür ederim, sonuçları size bildireceğiz.
Maria Dolores Perez
Maria Dolores Perez
14:01 29 Apr 23
Eugin Madrid, profesyonelleri, çalışma şekli, tesisleri ve hepsinden önemlisi sonuçlarıyla ilgili en iyi deneyime sahibim. Bu nedenle deneyimimi paylaşmak istiyorum. Dün dünyaya gelen ve içimi mutlulukla dolduran kıymetli bebeğime bakarak bu satırları yazdığımı söyleyerek başlayayım.Eugin ile deneyimim 5 yıl önce Barselona'da orada yaşarken başladı. Bir gün ihtiyacım olur diye oosit vitrifikasyonu yapmaya karar verdim ve bir arkadaşım bana bu klinikten bahsetmişti. Fiyat istemek ve röportaj yapmak için birkaç kişiye gittim ve alıntılar benzerdi ancak Eugin'deki Dr. Marta Trullenque'nin netliği ve şeffaflığına ikna oldum. Süreç harikaydı ama aynı zamanda ortasında çalışmak için Madrid'e taşınmak zorunda kaldım ve bana tüm kolaylıkları verdiler, böylece onu bitirip ekstraksiyon ve vitrifikasyonu burada yapabilirim.5 yıl sonra anne olmaya ve vitrifiye yumurta kullanmaya karar verdim. Şu anda Madrid'de yaşayan birkaç kliniği tekrar ziyaret ettim ve bir kez daha benzer bütçelerle Eugin'in daha üstün olduğunu düşündüm. Onlarla devam ettim ve süreç boyunca bana eşlik eden çok empatik, açık ve şeffaf bir kişi olan Dr. Elena Izquierdo benimle çalıştı. Şunu da belirtmeliyim ki, yine çok profesyonel ve yakın olan hemşireleri aradığımda veya soru sormak için yazdığımda, o konuyla ilgilenen bölgeden sorumlu bir kişinin hemen benimle iletişime geçmesi çok hoşuma gitti. İster Doktor'un kendisi, ister Laboratuar Müdürü veya Eşleştirme Departmanından insanlar olsun. Bu benim çok daha kolay takip etmemi ve her şeyi net bir şekilde anlamamı sağladı çünkü istediğim tüm soruları cevaplamama yardımcı oldular (tabii ki bir tüp bebek sürecinde bin bir şüphe ortaya çıkıyor). Ve genel olarak cevap vermede oldukça çeviktirler.Hikaye, ilk kez başarılı bir hamilelik ve dün gerçekleşen bir doğumla sona erer. Miniğim sağlıklı, o değerli ve ben mutluyum. Hem vitrifikasyon hem de IVF için Eugin Madrid'i (ayrıca Eugin Barcelona) şiddetle tavsiye ediyorum.
Ale
Ale
08:30 07 Jul 22
Sözleşme iptallerinin ve fesihlerinin yönetimi üzüntü vericidir.Ücreti yenilemek veya iptal etmek için size bir e-posta gönderirler. Cevap vermezseniz (covid zamanlarında, durumunuzu bile bilmediklerinde), sözleşmenizi yenilemek istediğinizi varsayarlar, sizi bulmaya veya aramazlar. Ancak fiyatlar yükseldiğinde ve bunu iletmek zorunda kaldıklarında, 2 gün içinde arayarak/e-postayla ve mümkün olan tüm yollarla sizi bulacaklar. Süreç 10'dur, doktorlar ve tavsiyeler. Bürokrasi ve idari sorunlar utanç verici
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️