Hadassah Tıp Merkezi

Hadassah Tıp Merkezi Kudüs Kliniği

Hadassah Tıp Merkezi kozmetik cerrahi ve MAP / IVF alanlarında uzmanlaşmıştır. 1934 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Kudüs, İsrail’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Hadassah Tıp Merkezi, Kudüs, İsrail

Hadassah Tıp Merkezi 1934 yılında kurulmuştur ve dünya standartlarında bir tesistir. Bu 700 yataklı üçüncü basamak hastane, modern tıbbın akla gelebilecek hemen her yönünü tedavi etmekte ve en karmaşık ve zorlu tıbbi vakalar için ulusal bir sevk merkezi olarak hizmet vermektedir.

130’dan fazla bölüm ve klinikle, yerel ve uluslararası hastaların günlük ihtiyaçlarını karşılarken en gelişmiş teşhis ve tedavi hizmetlerini sunmaktadır.

Hadassah Tıp Merkezi, bakım ve iyileştirmede mükemmellik konusunda dünya çapında bir üne sahiptir. Karmaşık tıbbi sorunlara yenilikçi yaklaşımı ve bireysel sorunlara kişiselleştirilmiş ilgi sağlamak için tıbbi ve araştırma ekiplerinin işbirliği çabaları ile ayırt edilir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Areola küçültme
Brakiyoplasti
Gövde kaldırma
Brezilya asansörü
Meme Büyütme
Meme implantlarının çıkarılması
Göğüs implantları
Göğüs dikleştirme
Meme rekonstrüksiyonu
Meme küçültme
Kaş kaldırma
Ağızdan yağ çıkarma
Kalça kaldırma
Kalça implantları
Baldır implantları
Buzağı küçültme
Çukur yanaklar – Bişektomi
Elmacık kemiği küçültme
Genioplasti
CoolSculpting
Cilt dolgusu
Gamze ameliyatı
Çift göz kapağı oluşturma
Otoplasti
Blefaroplasti
Yüz cerrahisi
Serviko-yüz germe
Yağ transferi
Yüz implantları
Maksillofasiyal travma
Yağ azaltma
Alın şekillendirme
Kalça büyütme
Labioplasti
Dudak büyütme
Dudak küçültme
Liposuction
Erkek meme büyütme
Jinekomasti
Genioplasti
Doğum sonrası ameliyat
Boyun germe
Meme ucu büyütme
Meme ucu düzeltme
Meme ucu küçültme
Burun ameliyatı
Otoplasti
Pektoral implantlar
Perineoplasti

MAP / IVF
Sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli kuluçka MAP
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Cinsel İlişki Sonrası Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Sunulan Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
İnternet danışmanlığı
Otopark
Rehabilitasyon


Şehir: Kudüs – Ülke: İsrail – Kuruluş tarihi: 1934
Akreditasyon : Bilgi yok – Konuşulan dil(ler) : İngilizce, İbranice, Rusça


Hadassah Üniversite Hastanesi – Ein Kerem

Bose AT
Bose AT
12:41 30 Jul 18
Dünya standartlarında bir üniversite tıp kurumu olan Hadassah, bakım ve tedavide mükemmellik konusunda küresel bir üne kavuşmuştur. Karmaşık tıbbi sorunlara yenilikçi yaklaşımı ve tıbbi ve araştırma ekiplerinin bireysel sorunlara bireysel ilgi sağlama konusundaki ortak çabalarıyla öne çıkıyor. Bu 700 yataklı üçüncü basamak hastane, modern tıbbın neredeyse akla gelebilecek her yönüyle ilgilenmekte ve en karmaşık ve zorlu tıbbi vakalar için ulusal bir sevk merkezi olarak hizmet vermektedir. Hadassah-Ein Kerem, 130'dan fazla bölüm ve klinikle en gelişmiş teşhis ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra yerel halkın günlük ihtiyaçlarını karşılıyor, ulusal nüfusa hizmet veriyor ve uluslararası hastalar için gelişmiş tedavi sağlıyor. 1961 yılında açılan Hadassah Üniversitesi Tıp Merkezi'nin bugün Ein Kerem'deki geniş kampüsü, olağanüstü araştırma tesisleri ve tıp, hemşirelik, diş hekimliği ve halk sağlığı okulları da dahil olmak üzere 22'den fazla binayı içermektedir.
איציק ארמוזה
איציק ארמוזה
07:57 03 Oct 23
Yeni hastane kulesindeki koşullara beş yıldız verildi.Bir çift veya tek kişi için çok geniş bir oda. Çift kişilik oda aynı zamanda herkesin bağımsız bir uzay kabinine sahip olduğu yerdir ve bu kabin elbette çevredeki tüm işlemleri içeren bir yatak içerir. Misafirler için özel bir koltuk ve görevli yatağına açılan bir kanepe, bir TV ve bir infüzyon "kravat" sütunu.Tabii ki manzara. İsrail'de böyle bir manzaraya sahip başka bir hastane olduğunu sanmıyorum, özellikle de sabah sisli saatlerinde.
Gershon Shevach
Gershon Shevach
17:39 19 Mar 23
Bir hafta önce eşim Leah Shabach'ı anormal kan testleri ve aşırı yüksek kalsiyum nedeniyle acil servise götürdüm! Ekibin çalışmalarının adanmışlığı, profesyonelliği ve insancıllığından en çok etkilendiğimi belirtmeliyim!24 saati çoktan geride bırakmış, yorgunlukla mücadele eden genç doktorları görünce şok oldum.Özellikle doktor Dr. Sharif Noha'dan bahsetmeliyim.İthaf için! Profesyonellik! Ayrıntılara iniş!Kısacası söylenecek söz yok, eşimle 26 saat geçirdim ve bu insanlarla gurur gözyaşları içinde geri döndüm.Mimar Gershon Shobach
Sabrina Liu
Sabrina Liu
09:14 21 May 23
Sinagogdaki vitray pencereleri (Chagall pencereleri) görmek için buradaydım. Çok güzeller! Giriş ücreti 25, sesli rehber ve broşür ile geliyor.
Eli Pilowsky
Eli Pilowsky
06:40 09 Apr 21
Doğum yapmak için mekan temizdi, personel genel olarak dost canlısıydı, odalar genişti ve otopark/yemek/Şabat konaklama yerleri hoştu. Acil servis bir kabustur ve sizi bir odadan diğerine götürürler ve kimse doğru prosedürü bilmez. Sizi kime atadıkları doktorunuza göre sizi ne kadar iyi düzelttikleri bir sorun olabilir veya ıskalayabilir.
משה ברייטמן
משה ברייטמן
08:58 03 Oct 23
Ne yazık ki kafamı koydum ve sıram öndeydi, her şey yolunda gitti, ta ki muayene sekreterine gelene kadar, beklediğim formları teslim ettim 4 dakika bekledikten sonra kürtaj sekreterinin beni eklemediğini öğrendim ve birdenbire arkadan gelenler benden önce içeri girme hakkını elde ediyor. Bir hastanede bu kadar karmaşanın olması çok üzücü.
Yitzchak Freeman
Yitzchak Freeman
09:09 20 Jun 23
Tıbbi ve klinik olarak çok iyi, personel çok hoş ve yardımsever. Sitenin tabelaları yetersiz ve aşina değilseniz ilk ziyaretinizde ihtiyacınız olan departmanı bulmanız zor. Otopark çok zor ve oldukça pahalı. Alışveriş merkezinde iyi yerinde perakende satış mağazaları seçimi. Çevredeki manzaralar nefes kesici.
Y.E.S.
Y.E.S.
11:30 24 Feb 21
Çok profesyonel bir yer ve özellikle Davidson binasından bahsedersem, o zaman mekan da çok güzel ve bakımlı. Mükemmel bir tavırla, korkunç bir tavırla ve ortalama bir tavırla karşılaştım. Yani risk almayın ve sevdiklerinizi gece yalnız bırakmayın. Görevdeki kardeşimi, yanımdaki yatakta yatağı kirleten ve onu isteyecek kimse olmayan biri için çarşafları değiştirmeye agresif bir şekilde ikna etmek zorunda kaldım. Bunu yaptıktan sonra bana tarif edilemez bir iyilik yaptığını hissettim. Kısacası ekibin önemli bir kısmı çöpten ibaret. Suri.
א א
א א
08:23 07 May 23
Dağınık yer, niyet yok, resepsiyonda çifte bekleme,İşçilere yapılan ucuz ödeme nedeniyle büyük bir işçi sirkülasyonu var.Duşlarda musluk yok .........., her şey eski ve eskiÖzel olarak ödedim ve sekreterden hizmet aldım, çok kötü hizmet.
שאול כהן
שאול כהן
08:12 16 Jul 23
Kreş personeli, hapishane çavuşundan daha serttir.Kızım orada doğum yaptı ve kocası alışveriş yapıp ayak işlerini yapıyordu.Bu yüzden biyolojik anne olan karım girmeyi reddetti.yeni doğan kızıyla birlikte.Ama annenin başka birinin yardımına ihtiyacı vardı.Sezaryen ve ikizlerin tedavisi. Umurlarında değil.Gerçekten acımasız ve sinir bozucu.Umarım sağlık ekibi profesyoneldir ve ne yaptıklarını bilir, çünkü hemşireler gerçekten bilmiyor.Bir yandan meşguller ve aile üyelerinden yardım istiyorlar, diğer yandan aile üyelerinin yardım etmesine izin vermiyorlar.Ve sonra yardım yok ki bu çok kötü ve çok acımasız.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️