Clinica Margen

Clinica MARGen Granada Kliniği 1

Clinica MARGen MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1992 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Granada, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Clinica MARGen, Granada, İspanya

Clinica Mar&Gen 1992 yılında kurulmuştur ve sadece üremeye yardımcı tedavi ve araştırmalara adanmıştır. Sağlık Bakanlığı, Junta de Andalucía tarafından yetkilendirilmiş ve onaylanmıştır ve Sağlık ve Tüketici İşleri Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş üreme merkezlerinin ulusal sicilinde yer almaktadır.

Yardımcı üreme alanındaki uzmanlıkları 1982 yılında, kadın ve erkek infertilitesinin çeşitli sorunlarına açıklık getirmek amacıyla çeşitli araştırma programları oluşturarak başlamıştır.

En son tedavi tekniklerini kullanarak yardımcı üreme ile ilgili her konuda derinlemesine bilgi sahibi 14 profesyonele sahip olan MARGEN, 2 tam donanımlı danışma odası ve 3 ofisi ile yüksek kalitesi ve profesyonelliği ile ulusal ve uluslararası alanda bir referans merkezi haline gelmiştir.

Ayrıca, gametlere ve embriyolara zarar veren uzun yolculuklardan ve sıcaklık değişimlerinden kaçınmak için bir ameliyathane, bir ön tiyatro ve bir biyolojik laboratuvara sahip bir alana sahiptir.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Foliküler ultrason
Spermogram
Doğurganlık değerlendirmesi
Üreme tıbbı alanında danışmanlık
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Sperm dondurma
Sperm DNA parçalanma testi
Hormonal testler
Destekli kuluçka PMA
Testis biyopsilerinin kriyoprezervasyonu
Suni döllenme
Embriyo dondurma
Embriyoskop
Sperm toplama
Oosit dondurma
IVF – In vitro fertilizasyon
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
IMSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Embriyo transferi
ROPA yöntemi
Tüp bebek konsültasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Tercümanlık hizmetleri
İnternet danışmanlığı


Şehir: Granada – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1992
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan Dil(ler): İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca


Clinica MARGen hakkında inceleme

Vanesa Martin Garcia
Vanesa Martin Garcia
08:31 14 Aug 18
Sana çok iyi davranıyorlar
Taiana Fernandez Jiménez
Taiana Fernandez Jiménez
15:09 07 Mar 18
Tedaviyi, tüm süreci seviyorum, değiştirmeyeceğim.
Javier Guzman
Javier Guzman
12:10 09 Jun 19
Sosyal Güvenlik ve iki özel klinikten geçerek 5 zorlu yıl geçirdikten sonra, bize Clinica Margenni tavsiye ettikleri için şanslıydık. Başka bir dünya, ikinci eviniz gibi, karımı 7 aylık yapmayı başaran ve beni dünyanın en mutlu insanı yapan başka seviyedeki profesyoneller. Teşvikiniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz, her zaman size borçlu olacağız.
Gema Ruz Fernandez
Gema Ruz Fernandez
15:09 06 Jun 23
Sosyal güvenlikte seçenek yoktu. Ve Mar@Gen kliniği sayesinde küçük mucizem evde. Çok net ve profesyonel tedavi. Sonsuza dek minnettarım.
Juan Jose Julian Rodriguez
Juan Jose Julian Rodriguez
15:42 27 May 19
Tavsiye etmiyorum en iyi arkadaşım gitti tüm birikimini ve umutlarını ortaya koyduÖnce obüller büyümedi, sadece üçü umursamadı2.si çok kalitesizdiOlmadıklarını bildikleri halde ikisini koymaya devam ettiler.Kaliteliydiler, biri döllenmedi bile, ikinci bir şans olmadan bir servet ödedim, doktor hamile olmadığı gerçeğine cevap vermek için onunla ilgilenmeye tenezzül etmedi, resepsiyondan üzücü bir telefon, düşünün Bu kliniğe karar verirken dikkatli olun, Maite.
Mayte Puerta Hoces
Mayte Puerta Hoces
16:06 27 May 19
Merhaba iyi günler. Birkaç ay sonra, her şeyi aceleyle ve çok az empatiyle yapan resepsiyon görevlisinden başlayarak, kliniğin ve içindeki bazı profesyonellerin ne kadar korkunç olduğunu yazmaya ve söylemeye cesaret ettim. Tedaviye başladım, sürpriz bir şekilde yumurtalarım olması gerektiği gibi büyümedi ve bana maksimum miktarda ilaç gönderdiler. Sözlerim, nasıl gitmesi gerekiyorsa, tüm birikimimi olmayacak bir olasılığa harcamaktansa başka bir zamana bırakmayı tercih ederim. Israr edip o köklerin büyümesi için hormon göndermeye devam ettiler, onların çıkmadığını görünce bir gün sabah klinikte bulunduktan sonra beni aradılar ve yapmam gereken tedaviyi söylediler. diğer sürprizim de o gece büyüme hormonu almam gerektiğini söylediler klinik kapandıktan 20 dakika sonra beni aradılar ve ben 35/40 dakika uzakta oturuyorum nasıl koştuğumu tahmin edersiniz otoyolda, çünkü o resepsiyonist gürültüyü üzerime attı. Ama yine de başka bir gün işteyken beni aradı ve akşam 9'da diğer hormonu almam gerektiğini söyledi ki bu çok önemliydi ve tabii ki ailemi arayıp birinin gelip gelemeyeceğini öğrenmek zorunda kaldım. bana o hormonu getirmek için çünkü işte bende yoktu ve işimden arabayla 35/40 dakika yaşıyorum (ve tüm bunları resepsiyonist bu şekilde konuşuyor) empati falan yok. 4 kök alıyorlar, 1'i çıkmıyor, 2'si döllenme belirtisi göstermiyor ve sadece biri döllendi diyor. 2'nin faydasız olduğunu bile bile içime 3 koydular. Ve daha da kötüsü, hamile olmadığımı bildirmek için... beni resepsiyondan arayıp haber veriyor ve ne doktorun ne de doktorun hastadan (bu durumda ben) haberi bile yok, biz varken orada bir mera ve tüm birikimimi bıraktı, çünkü tek bir fırsat için, sadece 1 diğer kliniklerde minimum 2 varken, bana 5.300 Euro bıraktı ve ilaç ve kan tahlili yapmadan 3.000 Euro daha ayrıydı. Yani biraz empatiden daha azı, kişinin geride bıraktığı paradan başka bir şey değil. Bu kliniğe gitmeden önce emin olun ve başkalarına sorun. Herşey gönlünce olsun.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️