Klinik Tambre

Tambre Madrid Kliniği 1

Clinique Tambre MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1980 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Madrid, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Klinik Tambre, Madrid, İspanya

Clínica Tambre, Madrid’in kalbinde yer alan, jinekoloji ve doğurganlık alanında uzmanlaşmış öncü bir tıbbi ve cerrahi merkezdir. Merkez 1978 yılında kurulmuştur ve özel bir kliniktir. 2017 yılında yaklaşık 1.000 tedavi döngüsü gerçekleştirmiştir. Misyonu, hastaların sağlıklı bir bebek dünyaya getirme hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak, bilimin, tıbbın ve toplumun gelişimine katkıda bulunmaktır. Clínica Tambre, Mistral Fertility Clinics, SL genel adıyla da bilinmektedir.

Eski başkan Dr. Pedro Caballero, yardımcı üreme alanındaki kariyerine 40 yılı aşkın bir süre önce başlamış ve Madrid’deki Clínica Tambre’yi doğurganlık alanında en deneyimli tıp merkezi haline getirmiştir. Yayınlanmış 56’dan fazla bilimsel çalışmasıyla Caballero, bilim camiasında sağlam bir referans olarak kabul edilmektedir.

Ayrıca Dr. Pedro Caballero, androloji alanındaki deneyimini 1980 yılında İspanya’nın ikinci sperm bankasını kurmak için kullanmıştır. Onun hırsı, bağlılığı ve özverisi tüm ekibi tarafından paylaşılmakta ve Clínica Tambre’nin kendisini İspanya’da ve yurtdışında en kaliteli klinik olarak konumlandırmasını sağlamaktadır. Ancak Caballero’nun başarısının anahtarı sadece 40 yıllık deneyimi ve girişimci ruhu değil.

Clínica Tambre aynı zamanda sıcak, kişiselleştirilmiş hasta bakımı, İspanya ve Avrupa ortalamalarının çok üzerinde başarı oranları, mükemmel bir tıbbi ekip ve en yeni, en hassas teknolojilerin kullanımı ile de öne çıkmaktadır.

Clínica Tambre, Inge Kormelink’in Klinik Direktörü olarak göreve başladığı 2018 yılında tamamen yenilenmiştir. Biri IVF, diğeri androloji için olmak üzere iki laboratuvar bulunmaktadır. Tedaviden sonra hastalar altı özel iyileşme odasının konforunun tadını çıkarabilirler.

Tambre ekibi, insan üremesi alanında yüksek lisans derecesine sahip bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olan Tıbbi Direktör Dr. Laura Garcia de Miguel liderliğinde zengin bir deneyime sahiptir. Ekibin tamamı 10 doktor, 6 embriyolog (baş embriyolog ESHRE akreditasyonuna sahiptir) ve 6 hemşireden oluşmaktadır.

Uluslararası ekip, ilk temastan tedavinin sonuna kadar iletişimi kolaylaştıran kültürlerarası uzmanlardan oluşmaktadır. Ekip İngilizce, İtalyanca, Almanca, Hollandaca, Fransızca ve tabii ki İspanyolca dahil olmak üzere birçok dil konuşmaktadır.

Clínica Tambre, Madrid’deki en büyük ve en eski sperm bankasına sahiptir ve İspanya’daki diğer kliniklere numune tedarik etmektedir; sperm bankası hem erkek hem de kadın faktörü konusunda profesyoneldir.

Clínica Tambre kendini kalite kontrolüne adamıştır. Tambre, İspanya’da ISO 9001:2015’in yanı sıra ISO 14001 ve Sağlık Bakanlığı yönetmeliği UNE 179007 ISO akreditasyonunu alan ilk kliniktir. Avrupa’da 2005 ve 2008 yıllarında EFQM Avrupa Kalite Yönetimi Finalistleri ödülünü alan tek kliniktir.

Kendi biyo-örnek takip sistemlerinin yanı sıra Witness adlı bir sisteme de sahiptirler. Bu, hastalara verilen ve tedavinin her aşamasında hastanın kimliğini sperm, yumurta ve embriyolara kilitleyen bir RF kartından (radyo frekans kartı) oluşmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Anti-sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Post-Coital Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Madrid – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1980
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan diller: İspanyolca, İngilizce, Fransızca


Clínica Tambre Yorumları

Nana Seoane Mazon de las Torres
Nana Seoane Mazon de las Torres
07:09 21 Nov 23
Bu klinikteki deneyimim çok özeldi, aradığım ilk andan itibaren önceki tedavilerin olumsuz sonuçları ve diğer kliniklerin olumsuz deneyimleri nedeniyle biraz moralim bozuldu.-Tedavi başka bir şehir olan İbiza'dan yapıldı-İlk Tüp Bebek Olumlu!!!!Tüm klinik çalışanları her zaman çok empatik ve arkadaş canlısıydı ve şüpheleri kolayca ve hızlı bir şekilde çözüyorlardı.Hemşireler tüm tedaviler hakkında çok bilgili ve tüm ilaçların uygulanmasını dikkatli bir şekilde açıklıyorlar.Birçok soruyla aradım ve HER ZAMAN bana çok nazik cevap verdiler.Hiçbir zaman sinir bozucu veya huzursuz olma hissi yaşamadım. 10.Şimdi doktorlarımdan bahsedeceğim:Paloma Sánchez, ziyaretimin ilk dakikasından itibaren bana her şeyi çok açık ve şeffaf bir şekilde anlattı ve bana her zaman çok hassas ellerin altında olduğum hissini verdi (hassasiyet, Yardımlı Üreme konusunda bir hasta olarak deneyimlerime dayanarak çok önemlidir) Bu tedavilerde) Konsültasyonunuz bana her şeyin farklı aktığını, yeniden başladığımı ve bu sefer her iki tarafın da başarıya büyük bir ilgi duyduğunu hissettirdi. Profesyonel muhakeme yeteneğinize derin bir güven duymanın yanı sıra, tedaviniz, ilginiz ve tedaviye planlanandan önce başlamam için bana sağladığınız TÜM olanaklar için (aynı şehirde yaşamıyorum) teşekkür edebilirim.Estefanía Moreno, embriyomu transfer etmek için ameliyathanede beni ameliyat eden doktordu ve HAYATIMIN EN ÖZEL anıydı, kocam da gergindi ve Estefanía'nın kendine olan güvenini, gülümsemesini ve uzmanlığını gördük ve bunun farkındaydık olumlu olurdu, bu sefer evet. Doktorun sevecen ve cana yakın olması, her ayrıntıyı heyecanla anlatması çok takdire şayan. Kendimize çok güveniyoruz.Tüm ekibe teşekkürler !!!!!
Sarai D
Sarai D
10:50 03 Nov 23
Madrid'deki diğer klinikleri inceledikten sonra bu kliniği internetten öğrendim. Eğer bana iyi bakılmadığını ve rahat olduğumu hissetmezsem kalmayacağım konusunda çok açıktım ama sürpriz bir şekilde ilk andan itibaren çok desteklendiğimi hissettim. Klinik çok rahat, keyifli ve temiz, onu ziyaret etmek gerçekten bir zevk. Gizliliğiniz var ve bekleme süreleri kabul edilebilir. Geldiğinizde size yardımcı olan insanlar çok cana yakın. Genel olarak tedavi rakipsizdir. Kısa süre sonra, bütçeler, e-postalar ve ortaya çıkan binlerce şüphe açısından tüm hasta bakım süreci boyunca bize rehberlik edecek olan harika, neşeli, profesyonel ve dürüst bir insan olan ANABEL ile tanıştım. Kısa sürede çok yakın bir destek buldum ve bu da beni başka bir klinikte değil, bu klinikte kalma adımını atmaya yöneltti. Ayrıca bana çok profesyonel bir şekilde iyi tavsiyeler veren, ekip halinde çalışan ve 10 aydan kısa bir sürede hamile kalmamı sağlayan 2 mükemmel ve kalifiye Doktora sahip olduğumuz için de şanslıydık. Onlar Doktorlar PALOMA SÁNCHEZ ve ESTEFANIA MORENO'ydu; tüm süreci elbette bu kadar empatik, samimi ve yakın bir şekilde yürüttükleri için ve her şeyden önce doğru zamanda nasıl karar alınacağını bildikleri için onlara her zaman memnuniyetle minnettar olacağız. . Bunlar çatlak! İşlerini sevdikleri çok açık. Ayrıca emziren kızların hepsi çok dikkatli, bana randevu verenler, testleri yapanlar veya hasta bakımından Lidia, Tambre kliniğine karar vermemin doğru karar olmasını sağladılar, çünkü oradan ayrıldığınızda her zaman siz bir gülümsemeyle ayrılın ve bu çok değerlidir, bu yüzden iyi deneyimlerime dayanarak bunu yalnızca herkese tavsiye edebilirim! Artık kendinize bakmanın zamanı geldi çünkü benim ufaklığım birkaç ay sonra doğacak!
Elyce Cattle
Elyce Cattle
09:17 20 Sep 23
Doğurganlık yolculuğumda bana verdikleri inanılmaz destek ve ilgi için Tambre kliniğine yeterince teşekkür edemem. İçeri girdiğim andan itibaren sıradan bir hastadan ziyade bir ailenin parçası olduğumu hissettim.Personel beni sıcaklık, şefkat ve anlayışla karşıladı. Gergin ve endişeliydim ama beni ve eşimi hemen rahatlattılar.Doktorlar ve hemşireler oturup benimle sadece tıbbi bir vaka gibi değil, bir arkadaş gibi konuşmaya zaman ayırdılar. Prosedürlerden olası sonuçlara kadar her şeyi sabırla, benim için kolay anlaşılır bir şekilde açıkladılar.Tesisleri çok etkileyici ve en iyi bakımı sağlamak için en son teknolojiye yatırım yaptıklarını söyleyebiliriz. Ama beni asıl etkileyen şey bize sağladıkları duygusal destekti. Bu yolculuğun sadece tıbbi işlemlerden ibaret olmadığını anladılar; rüyalar, umutlar ve duygularla ilgilidir.Tambre'de geçirdiğim zamanın olumlu bir sonuca yol açtığını ve onlar olmasaydı bunun mümkün olmayacağını söylemekten büyük mutluluk duyuyorum.
Andra-Ioana Horcea-Milcu
Andra-Ioana Horcea-Milcu
15:08 27 Oct 23
Eylül 2022'de, üç başarısız embriyo transferinden sonra, Google'da Avrupa'nın en iyi doğurganlık kliniklerinin hangileri olduğunu araştırıyordum. Tambre her zaman sıralamada yer aldı. Avrupa çapında çeşitli kliniklerle çevrimiçi randevularım vardı, ancak ilk andan itibaren Madrid'deki Tambre kliniğine gitmem gerektiğini hissettim. Tambre ekibinin profesyonelliği ve uzmanlığı sayesinde, bir yıldan kısa bir süre sonra Ağustos 2023'te doğan bebeğimi kucağıma alıyorum. Ayrıca etik kurallara olan bağlılıkları beni rahatlattı, bu da başka bir artı. Çok teşekkür ederim.
Lella Mami
Lella Mami
10:27 10 May 23
Klinik Tambre sayesinde hayalimizi gerçekleştirdik ve sonunda küçük Alessandro'muzu kucağımıza alabileceğiz!!!!! Klinik çok misafirperver ve profesyonel.Yolculuğumuzda bizi takip eden tüm tıbbi ve idari personele gösterilen aşırı nezaket ve nezaket için teşekkür ederiz. Arianna'ya verdiği destek için özellikle teşekkür etmek isteriz! Ebeveynlik hayali peşinde koşan herkese Clinica Tambre'yi öneriyoruz!
Noyel Elisabeth
Noyel Elisabeth
07:08 07 May 23
Clinica Tambre hakkında söylenecek olumlu şeyler olduğunu düşünüyorum. Avustralya'da yaşıyorum ve sürece dahil olan oldukça fazla lojistik vardı.Tanıştığım Dr gerçekten anlayışlıydı ve net bilgiler ve tavsiyeler verdi. Yönetici ekibi iletişimlerinde gerçekten iyiydi ve duyarlıydı. Süreç boyunca tüm sorularıma cevap verdiler ve süreci gerçekten kolaylaştırdılar.Embriyolar gerçekten kaliteli ve benim ilk oğlum var. Ve çok mutlu
Antonio
Antonio
12:39 02 Aug 23
Önceki deneyimlerden derin bir hayal kırıklığına uğradık. Sonra sevgili bir arkadaşımız bize Klinik Tambrenden bahsetti. Ve bugün harika bir erkek bebeğin ebeveynleriyiz! Muhteşem konukseverlik ve profesyonellik. Bizimle büyük bir sevgi ve profesyonellik ile ilgilenen Arianna'ya özel bir teşekkür.
Gio
Gio
10:57 01 Jul 23
Tambre'deki deneyimimiz gerçekten olumluydu. Yıllarca süren çeşitli girişimlerden sonra çok moralimiz bozuldu. Ama sonucun ötesinde Tambre ile güzel bir yolculuk olacağını hemen anladık. Bizi karşıladılar ve bize büyük bir insanlıkla davrandılar ve bu, kendimize güvenmemizi ve her şeyi sükunetle karşılamamızı sağladı. Özellikle Arianna ve Dr. Garcia'nın desteğini gerçek bir şey olarak algıladık, bu nadir ve değerli, bizimle ilgilenen insanlar bulduk. TEŞEKKÜR EDERİM !!!
Milos Maricic
Milos Maricic
08:52 13 Jul 23
Bizim deneyimimiz iyi değildi. Tambre, gerçekten güvenemeyeceğiniz bir klinik çünkü sizinle gerçekten ilgilenmiyorlar.Bunu, Clinica Tambre ile olan süreç boyunca ve üç başarısız girişimde karımı destekleyen bir adam olarak yazıyorum.Klinik, eşimin bir arkadaşının kişisel tavsiyesiydi, bu arada o klinikte yıllarca denedikten sonra hala hamile kalmaya çalışıyor. Bu tavsiyeyi kabul etmek bizim hatamızdı.Ödeme yaptıktan sonra klinikle ilgili problemler başlıyor. İlk ziyaretimde (yurt dışında yaşıyoruz) bana sperm bağışlattılar ama kan testi yaptırmayı unuttular. Onlara hatırlatmak zorunda kaldım ve bir hemşire sanki bu her zaman oluyormuş gibi "ah, doğru, üzgünüm" dedi. Hala bazı testleri (frengi vb.) yapmayı unutmuşlar. Beklerken, yurt dışından geldiği için kabinlerden birinde ağlayan bir bayan fark ettim ve transferinin ne zaman olacağı belli değil.O ilk ziyaretten sonra o kadar şok oldum ki çekip gitmeye razı oldum. Ama ödedik, bu yüzden devam ettik. Başka bir hata.Daha sonra eşim ameliyat olmaya başladı. Ödedikten sonra aldığımız anlık mesaj, bizim bir öncelik olmadığımızdı. Doktorlar her seferinde 15-30 dakika yakınlaştırma görüşmelerine geç kaldılar ve "öğle yemeğimi yemem gerekiyor" ve benzeri sözlerimizi silip süpürdüler.Birine karım için bir program yazmasını hatırlatmak için genellikle birçok e-posta ve telefon görüşmesi gerekirdi. Bu programlar bazen kendimiz veya bir jinekolog ile kontrol ettiğimizde uygun olmayan dozaj veya program içerebilir; bunlar ancak bizim müdahalemizle düzeltilebilir. Tambre ile çalışıyorsanız, bunları takip etmeniz ve temel olarak kendiniz yarı zamanlı bir doktor olmanız gerekir.Sürekli karanlıktasın. Bir doktorla konuşmak zor. Soruya cevap bulmak zor. Bir süre sonra güven büyük bir sorun haline gelecektir.Doğurganlığı tartışan gerçek çevrimiçi gruplarda Tambre hakkında soru sorun, itibarlarının gerçek resmini almaya başlayacaksınız ve bu hiç hoş değil.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️