Anfa Doğurganlık Merkezi

Anfa Doğurganlık Merkezi Kazablanka Kliniği 1

Anfa Doğurganlık Merkezi MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1984 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Kazablanka, Fas’ta yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Anfa Doğurganlık Merkezi, Kazablanka, Fas

Kazablanka’nın kalbinde yer alan Anfa Fertility Clinic (AFC), Fas’ta üreme tıbbı ve teknikleri konusunda uzmanlaşan ilk kliniktir. ISO 9001 akreditasyonuna sahip olan hastane, en yüksek kalite ve bakım standartlarına bağlıdır. Bu nedenle hem yerel hastalar hem de medikal turistler arasında oldukça popülerdir.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Foliküler ultrason
Hormon testi
Tüp bebek konsültasyonu
Spermogram
Üreme tıbbı konsültasyonu
Sperm dondurma
Destekli kuluçka MAP
Embriyo dondurma
Embriyoskop
Embriyo transferi
IVF – In vitro fertilizasyon
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Embriyo transferi
Oosit dondurma
IMSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
Suni döllenme
Doğurganlık değerlendirmesi

Hizmetler

Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Taksi rezervasyonları
PRM erişimli odalar
Eczane
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Odada televizyon


Şehir: Kazablanka – Ülke: Fas – Kuruluş: 1984
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): Arapça, İngilizce, Fransızca


Anfa Doğurganlık Merkezi Yorumları

Rma Fan
Rma Fan
21:39 19 Apr 21
Çok güzel
صناعة الوعي
صناعة الوعي
20:31 02 Sep 19
Dürüst değil. Profesyonel olmayan personel (hajar) çok kaba ve saygısız. hiç tavsiye edilmez
Frank Right
Frank Right
21:11 13 Aug 21
Afc est une arnaque tamamlanmıştır, personel, tutkuları olan dosyalarda tartışmalı olan sakatlar için çok amatördür. Tout ce don't ellles se soucient, c'est votre argent, and alls ne prennent que de l'argent liquide. Benim açımdan, üç döngü FIV, trouve au RDC d'une petite villa olan yenilenmiş bir la soi-disant kliniği olduğunu gösterdi. Sachant que l'vironnement, beşinci başarıdaki büyük bir rol oynamanızı sağlar. M. Sefrioui n'a pas été clair et franc avec nous. Çok iyi bir kadromuz var ki, hiçbir şansın başka bir doktora danışmak gibi bir şansı yok, sıfıra giden süreçlerde hiç şansı yok ve M. Sefrioui'nin karar vermesi için deneme yazılarına değer verme şansı yok. de faire la ponction d'une seule and unique immatür oeuf for pouvoir talep eder l'ensemble de ses honoraires que la fertilisé and très minime. Tanıtım veya ISO sertifikalı pazarlama videoları veya diğer kitle iletişim araçları veya sosyal medya hakkında endişelenmenize gerek yok. M. Sefrioui ne nous a monré aucune şefkat après l'échec, tout ce qui l'interressait, c'était le piement.Anfa Tüp Bebek Merkezi tam bir aldatmaca, personel tamamen profesyonel değil. Tek umursadıkları şey senin paran. Sadece nakit ücret alıyorlar. Villalardan birinin altında bulunan ve bu tür operasyonları yapmak için en ufak bir koşula sahip olmayan sözde klinikte inşaat ve bakım çalışmaları yaparken bana üç tur mikroskobik enjeksiyon yaptılar. Suni tohumlamanın başarısında çevrenin büyük rol oynadığını bilmek. Bay Sefrioui bizimle açık ve net değildi. Bizi şansımızın çok yüksek olduğuna inandırdı ve bir tek yumurtanın döllenme şansının çok az olduğunu bildiği halde ücretinin tamamını aldı.Başka bir doktora gittiğimizde şansımızın sıfıra yakın olduğunu ve buna değmeyeceğini söyledi. deniyorum. Bir ISO'ya, pazarlama reklamlarına veya sosyal medyadaki diğer videolara aldanmayın, bu sadece zayıf bir pazarlama girişimi, Bay Sefrioui başarısızlıktan sonra bize hiç sempati göstermedi, tek umursadığı ödeme yapmaktı.
FARID FEDY
FARID FEDY
19:13 01 Feb 21
Günaydındoğurganlık konusunda uzmanlaşmış bir klinik arayan tüm çiftlere duyuru, yolunuza gidin, bu klinik sözde insanlık dışı bir doktor tarafından yönetiliyor, hastalara selam bile vermiyor, gururlu, hastalarla ilgilenmiyor, amacı zenginleşme, l para ve başka hiçbir şey değil , takip yok, hayalet klinik, daha çok sizi soyan bir banka gibi, asistanlara daha doğrusu işbirlikçi denebilirse dikkatsizlik, hor görme, tüm ekip öncelikle görgü, saygı ve nezaket: ilişkinin temeli, dolayısıyla doktorları ve tüm avrupa ve amerikan tıp mesleğini selamlıyorum.farkı yaratan diplomalar değil, yeterlilik ve önce insandır.Bu .... dolandırıcılıkta geçirdiğimiz zamandan sonra, fikrimi tüm imkanlarımla kanıtlayabilirim... yarım yıldızı bile hak etmiyorsun.tavsiye: git kendini iyi kişiler arası beceriler konusunda eğit ve iş değiştir... tıp ve Hipokrat yemini yaptıklarından masumdur
HARAG Anes
HARAG Anes
18:02 11 Aug 23
Omar SEFRIOUI, Doktor, medyadaki birçok pasajı ve onu bir yıldız yapmak için "satın alınan" blogcuların ve etkileyicilerin desteği sayesinde çok "abartıldı"...Hastalarla bir şeyleri açıklamak için iletişim yok... sizi küçümsüyor... durum değerlendirmesi yapıyor ve asistanların sizinle ilgilenmesine izin veriyor... ve tüm hastalar için aynı protokolü reçete ediyor...Hatta tedavileri yasa dışı yollardan size satma hakkını bile kendisine teklif ediyor ve sizi sözde kliniğinde gerçekçi olmayan bir fiyata satılan gıda takviyelerini almaya zorluyor!!!Fizibilitesini sağlamak ve eyleminin başarı oranını artırmak için minimum analiz ve kontroller yapmadan harekete geçmenizi ve tabii ki ödeme yapmanızı ister: yani evet, sizi maksimum girişim haline getirme konusunda materyalisttir, öyle olsa bile. başarısızlıklarını ikna etti.Başka bir jinekoloğa gittik ve fark ortada. Sefrioui, eylemlerini kabinlerde (1.50m x 1.50m) minimum hijyen olmadan gerçekleştiriyor!!! (Kutu sterilizasyonu yok!!!, odanın havalandırması yok!!! Transferler körü körüne, ultrason olmadan yapılıyor!!! Ekip çok bunalmış durumda… sizin için ödenen birden fazla konsültasyondan bahsetmiyorum bile bakım sayfaları: “ücretsiz danışma”!!!…Şahsen, bu jinekoloğu tavsiye etmiyorum… ayrıca, Tanrı'nın önünde bu şekilde uygulama yapmaya ve hastaları müşteri ve hatta sığır olarak görmeye yemin etmiş bir doktorun, etkinliğini artırmak için blog yazarlarını ve etkileyicileri nasıl kullandığını merak ediyorum !!! Ve ayrıca ofisini Botox enjeksiyonları ve diğerlerini sunmak için bir güzellik salonuna dönüştürmek…Kısacası, kimsenin reklamını yapmayacağım... ama Sefrioui en kötülerinden biri... ve 1. konsültasyona aldanmayın...
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️