IVF İspanya

IVF İspanya Alicante Kliniği 1

IVF İspanya, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 2009 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Alicante, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

IVF Spain, Alicante, İspanya

IVF İspanya’da, hastalarımıza mümkün olan en iyi tedaviyi garanti etmek için sürekli olarak yenilik ve teknolojiyi değerlendirip kullanarak, yardımcı üreme araştırmalarının ön saflarında yer almaya kararlıyız. Bu taahhüt aynı zamanda implantasyonu başarısız olan hastalar, gebe kalmayı etkileyen immünolojik ve genetik sorunlar veya tekrarlayan düşükler gibi genellikle karmaşık vakalarda ve anonim yumurta bağışlarında uzmanlaşmamızı ve olumlu sonuçlar elde etmemizi sağlar.

IVF İspanya, Mart 2017’de RAG ekibi tarafından resmi olarak ziyaret edilip akredite edilmiş ve 2016’da diğer tüm RAG doğurganlık kliniklerinden daha yüksek düzeyde uzmanlık, hizmet, tesis ve muayene puanı göstermiştir. Ekip, çoğunlukla uluslararası ve sınır ötesi hastalara ‘dünya standartlarında’ doğurganlık tedavisi sağlamak için çok çalışmaya devam etmektedir.

IVF İspanya, toplu taşıma araçlarıyla kolay erişime sahip, çok sakin ve huzurlu bir bölgede yer almaktadır. Bina çok modern olup, güzel palmiye ağaçları, tropik bitkiler ve kuş sesleriyle çevrilidir. Kliniğin bir fincan kahve veya çayın tadını çıkarabileceğiniz kendi terası vardır. Resepsiyon alanı çok iyi tasarlanmıştır ve hastaların mekanın uyumunu hissetmelerini sağlar.

Kliniğin ortamı çok temiz ve sterildir. Her şey samimi ve misafirperverdir. Klinik bünyesinde 4 laboratuvar bulunmaktadır ve en son teknoloji ile donatılmıştır. IVF İspanya’nın felsefesi, hastanın tercih ettiği dilde kapsamlı bir hizmet sunarak açık iletişim ve anlayışı teşvik eden, hastaya kişiselleştirilmiş tedaviye dayanmaktadır. Hastalar bir karşılama paketi alır ve tedaviden sonra akupunktur veya masaj hizmetlerinden yararlanabilirler. Hastalarının mümkün olan en iyi tedaviyi almalarını sağlamak için sürekli olarak yenilik ve teknolojiyi değerlendiren ve kullanan AHR araştırmalarının ön saflarında yer almaya kararlıdırlar.

Bu klinik, mevcut uluslararası klinik standartlarının çok üzerinde bir uzmanlık, tesis, hizmet ve hasta yanıtı seviyesini resmi olarak göstermiştir.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Anti-sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Post-Coital Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Sunulan Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Alicante – Ülke: İspanya2009 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan diller: İspanyolca, İngilizce, Fransızca


IVF-Spain Alicante Yorumları

4.3
powered by Google
Eszter Salamon
Eszter Salamon
13:37 17 Sep 23
Rüyalarımızı gerçekleştirdiği için IVF İspanya Alicante'ye ne kadar minnettar olduğumuzu kelimelerle anlatamayız. Sağlanan gerçekten profesyonel ve üst düzey hizmet için Dr Izguierdo ve ekibine çok teşekkür ederiz. Diğer birçok doğurganlık kliniğiyle karşılaştırıldığında, IVF İspanya'nın ne kadar gelişmiş olduğu şaşırtıcı. En şaşırtıcı ve nazik müşteri hizmeti için Melissa'ya teşekkür ederim. Ve tabii ki, hayalimizin gerçekleşmesine katkıda bulunan ve yolculuğumuz boyunca kendimizi her zaman çok rahat hissetmemizi sağlayan klinikteki herkese teşekkür ederiz. Güzel kızımız 3 hafta önce doğdu ve o bizim her şeyimiz. Daha mutlu olamazdık.Doğurganlık desteğine ihtiyaç duyan herkese IVF İspanya'yı % 100 öneriyoruz. Klinikle ilk iletişime geçtiğimiz andan itibaren çok rahatladık. Kliniğin fiyatlandırması da oldukça açık ve anlaşılır olduğundan yolculuğu daha da az stresli hale getirdi.Teşekkür ederiz IVF İspanya ve önümüzdeki birkaç yıl içinde merhaba demek için sizi ziyaret etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
SCR
SCR
13:20 04 Sep 23
Bu klinik harikaydı ve şu anda küçük bir kıza 26 haftalık hamileyim. Prag'da daha önce kötü bir deneyimim olmuştu, başarısız bir girişimle, neyin yanlış gittiğine dair herhangi bir iletişim için işe yaramadıktan sonra 2 hafta bekledim ve verdikleri tek cevap 'tekrar dene' oldu. Yaşadığım yer olan İrlanda'yı denemek istemedim çünkü pahalı ve İspanya'nın sahip olduğu ilerlemelere sahip değil.IVF İspanya Alicante'deki ekiple tanışır tanışmaz onlardan gerçekten etkilendim. Carmen sorumu hemen yanıtladı ve Menorca'ya giderken sadece 2 gün Alicante'deydim ve o da beni ağırladı. Beni önemsediklerini ve gerçekten işin içinde olduklarını hissettim ve Dr. Herrerer'in bizim için elinden gelenin en iyisini yapacağını gerçekten hissettim ve öyle de yaptı. Dürüst ve şefkatli bir tüp bebek doktorundan isteyeceğim şey oydu. Sarah, Hemşiremiz kadar zeki ve hızlıydı. Temiz ve çekici kliniğe vardıklarında Claudia ve Hector her zaman hoş bir karşılama ile karşılanırlar.Embriyo implante edilmeden önce biyopsi ve IM-Harita ile tüm prosedür diğer kliniklere göre biraz daha fazla zaman aldı, ancak yöntem gerçekten akıllıdır çünkü sizi gereksiz yere embriyo kaybından kaynaklanan duygusal üzüntüden korur. İmplantasyon için koşulların mükemmel olduğundan emin olurlar ve işe yaraması için kesinlikle en iyisini yaparlar. Bağışıklığımın implantasyonu desteklemediği ve alıcılığın zamanlamasının farklı olduğu tespit edildi, bu yüzden test ettiğime sevindim. Bir tur IVF yaptık ve ardından embriyo bankacılığı için bir tur daha yaptık ve elimizde genetik olarak test edilmiş 3 adet iyi kalitede dondurulmuş embriyo kaldı. İlk implantasyon başarısıyla!Ben ve kocam Alicante'ye yaptığımız gezilerden her zaman keyif aldık, ancak kulağa şaşırtıcı geliyor çünkü tüp bebek çok zor olabilir, ancak güneşin, yemeklerin ve insanların tadını çıkardık ve bu, tedavi sırasında sağlığım üzerinde genel bir fark yarattı. Klinikteki personeli ve her zaman hızlı yanıt verdiğimizi görmek her zaman bir zevkti, bu da duygusal sağlığım üzerinde büyük bir fark yarattı. Aslında bu kliniğe geçince süreci pek zor bulmadım diyebilirim. Ben ve kocam ayrıca, embriyo yetiştirilirken hız treninden kaçınmak için, embriyoyu aldıktan sonra embriyo blastosiste ulaşana kadar e-posta alıp alamayacağımızı sorduk. Klinik kararımızı destekledi. Ayrıca başka ülkelerde bulamadığım genetik testleri de çok desteklediler.Bu kliniği çok tavsiye ediyorum ve olumlu düşüneceğim ve 2 dondurulmuş embriyomuz için geri döneceğim! Tüm çalışanlara büyük sevgim var çünkü diğer kliniklerin zorluklarını hissederek hayatı daha iyi hale getirdiler. İşe yaramasa bile bir hemşirenin üzgün bir hastasına sarıldığını ve ona destek olduğunu gördüm, bu şefkat çok şey ifade ediyor
Judith P
Judith P
14:49 11 Sep 23
İkinci mucize bebeğimize hamile! Kendi hastanemizde muhtemelen kendi yumurtalarımla asla hamile kalamayacağımız söylendi. Ancak IVF İspanya'da yaklaşım çok farklıydı. Kişiselleştirilmiş bir tedavi, birçok test ve bizim için doğru yaklaşımı bulana kadar tedavi planında ince ayarlar yapılması.Dr. Pack ve ekibin geri kalanı çok profesyonel ama aynı zamanda çok cana yakınlar. Ve sonuçlar kendileri adına konuşuyor. Tekrar teşekkürler!Kesinlikle tavsiye ederim!
Mª Carmen Romero Riera
Mª Carmen Romero Riera
14:33 23 Jul 23
Klinikteki tüm ekibe, bize gösterdikleri ilgi ve şefkat için teşekkür edecek kadar sözüm yok. Çok olumsuz bir teşhisle geldim ama Dr. Rogel'in desteği, çalışması ve ilgisi benim için her düzeyde bir değişiklik anlamına geliyordu. Bana inandı ve bu her şeyi değiştirdi ve Antoni geldi. Hemşireler ekibine, özellikle Gloria'ya sevgisi ve işteki mükemmelliği için, Carmen'e ve tüm embriyolog ekibine bizimle bu kadar profesyonel ve insancıl oldukları için teşekkürler. Seni her zaman kalbimizde taşıyoruz.
Roger Riegendinger
Roger Riegendinger
17:42 01 Aug 23
Klinik personelinden mükemmel ilgi gördük ve emin ellerde olduğumuzu hissettik. Yönetimden doktorlara kadar çok iyi bilgilendirildik ve tavsiyelerde bulunduk. Kalbimizin arzusunu yerine getirme taahhüdünle bize yardım ettin. Her şey için çok teşekkürler!
elena munteanu
elena munteanu
11:31 10 Jul 23
Tüp bebek kliniği ile ilgili deneyimimizi paylaşmak istiyorum. Ben ve kocam için pek çok engel ve zorluk içeren bir deneyimdi ama aynı zamanda hayatımızın en güzel deneyimiydi çünkü başardık ve mucize gerçekleşti. Şimdi ikinci üç aylık dönemdeyiz ve her gün iyi gittiği için son derece mutluyuz. Tüm ekibe kalbimin derinliklerinden teşekkür etmek istiyorum çünkü onlar her zaman yanımızdaydılar ve onlara ihtiyacımız olduğunda her zaman çok duyarlıydılar. Bildikleri ve yapabildikleri her konuda yanımızda olduklarını, cesaretlendirdiklerini ve yardımcı olduklarını söyleyebilirim. Ve bize karşı çok sabırlı olan hemşiremiz Sarah Hurst'e ve Tanrı tarafından yeryüzünde mucizeler yaratması için verilen Dr. Sergio Rogel'e özellikle teşekkür etmek istiyorum. Bu adamın Tanrı'dan bir armağanı var ve insanların ailelerine mutluluk getirdiği için kutsanmış! Bizim için yaptığınız her şey için teşekkür ederiz!
Jacques Fouche'
Jacques Fouche'
17:01 16 Mar 23
Ortağım Sarah ve ben bu kliniği ve ekibini ne kadar övsek azdır. İlk temastan itibaren ekibin yardımsever ve profesyonel olduğunu gördük. Tüm sorularımıza cevap verildi ve kendimizi rahat hissettik. Sürecin başından sonuna kadar tüm sorularımıza hızlı bir şekilde yanıt verdiler.Sarah, biri testler ve 2 tur tedavi için olmak üzere 3 kez kliniğe gitti ve tek başına seyahat etmesine rağmen çok iyi bakıldığını ve rahat hissetti.Dr Oliver Pack ve ekibi sayesinde kısa süre önce küçük kızımızı dünyaya kabul ettiğimiz için çok şanslıyız.
Natalia Dramis
Natalia Dramis
08:57 11 Aug 23
Kan testi ve yumurta sayımı için ultrasona gittim ve bana verdikleri tedavi en iyisiydi. Ücretsiz bir hizmet olduğu göz önünde bulundurulduğunda bile doktor ofisimde yumurta dondurma işleminin tamamını ayrıntılı olarak anlatmak için 45 dakika sürdü. Bunu öneririm!
Claire Olson
Claire Olson
15:55 17 Jul 23
Bize verdikleri hediyeyi nasıl kelimelere dökebilirsin? Başta doktorumuz Dr. Pack ve hemşiremiz Sara Hurst olmak üzere tüm ekip mucizeler yaratıyor. Dünyadaki klinikleri araştırdıktan sonra Amerika'dan seyahat ettik. Kocam da ben de 40 yaşın üzerindeyiz. Dr. Pack ile tanıştığımız andan itibaren buranın bizim için doğru klinik olduğunu biliyorduk. 3. trimesterimdeyim ve hamilelik çok iyi geçti. İlk implantımızda pozitif bir testle kutsandık. Dr. Pack ve tüm ekip profesyoneldi, ilgiliydi, düşünceliydi ve başarıya giden yolculuğumuza rehberlik etti. Klinik birinci sınıf. Şiddetle tavsiye ediyorum ve keşke dünyaya bu kliniği anlatabilseydim. Ekibimizdeki herkese harika bir iş çıkardınız, bize bir mucize - bir aile verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bir kardeş için geri dönmek için sabırsızlanıyoruz. 😊
rafaella elias
rafaella elias
18:21 10 Jul 23
İkinci çocuğumuza hamile kaldığımız için inanılmaz derecede minnettarız. IVF-Spain'in sizi ebeveyn yapacak uzmanlığa sahip olduğuna güveniyoruz - en zor vakalarda bile ve personel de çok arkadaş canlısı. Yolculuğunuzda size destek olması için bu kliniği kesinlikle öneriyoruz. İyi şanslar ve inan 🙂
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️