Prohair Transplant Clinic

Prohair Transplant Clinic Budapeşte klinik 1

ProHAIR Transplant Kliniği saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 1992 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Budapeşte, Macaristan’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Prohair Transplant Clinic, Budapeşte, Macaristan

ProHAIR Transplant Kliniği hem erkekler hem de kadınlar için saç dökülmesi tedavisinde uzmanlaşmıştır. Saçlarınızı geri kazanmanıza yardımcı olmak için bu uzman klinik, foliküler ekstraksiyon saç ekimi (FUE) ve devrim niteliğindeki “No Look” saç ekimi sunmaktadır. Kendilerini saç dökülmesi ve kellikten muzdarip insanlar için yüksek kaliteli saç nakli sağlamaya adamışlardır.

Lider klinikleri ve saç ekimi uzmanı Dr. Mantse Tamás ile birlikte, doğal görünümlü sonuçlarla uygun fiyata güvenli, yüksek kaliteli prosedürlerin yanı sıra 50 yıl garanti, ücretsiz ilk danışma ve çevrimiçi danışmanlık sunuyorlar. Klinik, yerel ve uluslararası hastaları kabul eden, kendini işine adamış tıp uzmanlarından oluşan tanınmış bir ekibe sahiptir.


Klinik uzmanlık alanı:

Saç İmplantı
Saç ekimi
Sakal nakli
Kaş nakli

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
İnternet danışmanlığı
Eczane
Oda içi telefon
Oda içi kasa
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri


Şehir: Budapeşte – Ülke: Macaristan – Kuruluş: 1992
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Macarca


Profesyonel Saç Ekimi Kliniği İncelemesi

Adrienn Tarjáni
Adrienn Tarjáni
14:02 27 Jul 23
Hassas çalışma için teşekkür ederim. Çok samimi bir yer, hoş bir ortam. Herkese şiddetle tavsiye ederim.
Vörös Balázs
Vörös Balázs
10:31 02 Aug 23
Herkes kibar, güler yüzlü, çok yardımsever! Gerçekten profesyonel bir iş çıkarıyorlar! Bunu herkese tavsiye etmeye cüret ediyorum!
Tünde Varga
Tünde Varga
16:45 27 Jul 23
Son derece yardımsever ve hassastırlar ve hastalarına büyük ilgi gösterirler. Zsuzsa Halasi ve Yargıç Gabriella Bíró'ya her şey için her an başvurabileceğimiz için minnettarız.
Szabolcs Tőkés
Szabolcs Tőkés
15:29 14 Aug 23
Eşimle saç mezoterapisi için geldik ve ikimizde sonuçtan çok memnunuz. Daha sonra gerekirse tedavi için geri döneceğiz.
András Dr. Bori
András Dr. Bori
04:26 05 Jul 23
Klinik hakkında sadece en iyisini söyleyebilirim. Profesyonel bir ekibe sahipler ve hastanın ihtiyaçları söz konusu olduğunda sabırları sonsuz. Kafamda "kalıcı bir izlenim" yaratmayı başardılar, sonuçtan tamamen memnunum. Kellik probleminden sonsuza kadar kurtulmak isteyen herkese tavsiye ederim. Bu arada, sonuçların kalıcılığını ve kesinliğini de garanti ederler.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️