Ginemed

Ginemed Sevilla Kliniği 1

Ginemed, MAP / IVF alanında uzmanlaşmıştır. 1998 yılında kurulan bu ISO 9001:2000 sertifikalı klinik İspanya’nın Sevilla kentinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Ginemed, Madrid, İspanya

Ginemed jinekoloji, obstetrik ve tüp bebek alanlarında uzmanlaşmış bir sağlık grubudur; 20 yılı aşkın bir süredir tıbbi yardımı araştırma ile birleştirerek hem ulusal hem de uluslararası alanda bir referans merkezi haline gelmemizi sağlamıştır.

Bir kadının anne olmaya karar verdiğinde hayatının en önemli kararlarından birini verdiğini ve anne olma arzusunun tüm ırkları, dilleri ve mesafeleri aşan bir arzu olduğunu bildiğimiz için, uluslararası departmanımız bize en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olmak istiyor. Bu sayede hem İspanya’da hem de yurtdışında bir referans merkezi haline geldik.

Çünkü hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için tıbbın, bilimin ve kalbimizin sunduğu her şeyi kullanıyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki binlerce bebek en iyi cevaptır. Bu yolculukta size eşlik etmek için bilimin ve kalplerinin sunduğu her şeyi kullanan yüksek nitelikli uzmanlardan oluşan bir ekip.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Anti-sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Post-Coital Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Madrid – Ülke: İspanya1998 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2000 – Konuşulan diller: İspanyolca, İngilizce, Fransızca


Ginemed hakkında değerlendirme

Yurani montoya
Yurani montoya
15:31 24 Aug 23
Tedaviyi, arkadaş canlısılığı ve şiddetle tavsiye edilen profesyonelleri sevdim
C
C
11:16 24 Jan 23
Her geldiğimde ayrı bir keyif. Doktor Fernando Salazar'ınki gibi incelik, dikkat, duyarlılık, empati ve nezaket sahibi daha fazla profesyonele ihtiyaç var. Teşekkür ederim
Cristina García laguna
Cristina García laguna
20:39 26 May 22
Dr. Salazar harika bir profesyonel, nihayet 10 yıldır yıllık sosyal güvenlik kontrollerinden sonra ve basit bir sitoloji ile bana verdikleri zarardan giderek daha fazla korkuyorum ve bunun normal olduğunu düşünüyorum çünkü bugün bunun sayesinde jinekolog hiçbir şeyin acıtmadığını anladım, tavsiye ederim çünkü tedavi ve her şeyi açıklama şekli gerçekten mükemmel. Doktor da çok cana yakın ve resepsiyondaki kız da çok iyi, herhangi birinden bahsetmemin tek dezavantajı bekleme süresi, ilk kez gittiğim için olağan bir şey olduğunu söyleyemem.
Raquel Fdz
Raquel Fdz
12:39 26 Oct 22
Hizmetten memnun kaldık, telefonla ilgiden (zamanlaması olan...) gişedeki ilgiden, Dr. Cuenca, asistandan... sizi rahat ve sakin hissettiriyorlar, tüm şüphelerinizi gideriyorlar. Her şeyi doğru ve anlaşılır bir şekilde açıklıyorlar. Testlerde ve keşiflerde kapsamlı kontrol Şüphesiz benim özel jine
Ana
Ana
08:08 25 Jul 23
Aldığı hizmet ve tedaviden çok memnun. Klinikte çalışan doktorların ve personelin profesyonelliğini ve yakınlığını vurgulayın.Bir arkadaşım bana bunu tavsiye etti ve kesinlikle tam bir başarıydı.
Enrique Pelaez
Enrique Pelaez
13:57 21 Jul 23
Mükemmel tedavi, profesyonellik ve güven. Karım, hamileliğin Doktor Salazar ve ekibi tarafından izlenmesinden çok memnun kaldı. Resepsiyondaki kızlar çok kararlı ve her zaman bize her konuda yardımcı oldular. Kesinlikle %100 tavsiye ediyoruz
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️