Hd Dental Clinic

Hd Dental Clinic Mosonmagyarovar klinik 1

Hd Dental Clinic diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 2000 yılında kurulan bu ISO 9001:2008, TEMOS sertifikalı klinik Mosonmagyarovar, Macaristan’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı cevap.

Hd Dental Clinic, Mosonmagyarovar, Macaristan

Macaristan’da 2000 yılında kurulan HD Dental Clinic, Avusturya sınırı yakınlarında yer almakta ve çok çeşitli diş hizmetleri sunmaktadır. Ana uzmanlık alanları, hızlı bir şekilde ve her bütçeye uygun bir fiyatla gerçekleştirdikleri diş restorasyonudur. En son teknoloji ile donatılmıştır ve tüm diş hekimleri genel diş hekimliğinin tüm yönlerini kapsayacak şekilde eğitilmiştir. Nitelikleri Avrupa Birliği’nde tam olarak tanınmaktadır ve aslında birçoğu uluslararası alanda çalışmaktadır.

Klinik, doğru diş hekimini seçmenin çok para kazandırabileceğinin farkındadır. Bu nedenle, düşük işletme maliyetleri sayesinde, yüksek kaliteli hizmetlerini Batılı meslektaşlarından iki veya üç kat daha düşük fiyatlarla, ancak sağladıkları tedavilerin kalitesinden ödün vermeden sunabilmektedirler.

Diğer sağlık hizmeti sağlayıcılarının aksine, HD dental’de kuyruk veya bekleme listesi yoktur. Randevuya ihtiyacınız olduğunda ya da sadece tavsiye veya bilgi almak istediğinizde, ister telefon, ister e-posta veya faks yoluyla olsun, size uygun herhangi bir şekilde yardımcı olmaya hazırdırlar.

Olağanüstü diş tedavilerine ek olarak, hizmetleri ücretsiz havaalanı transferleri ve konaklama rezervasyonlarını da kapsamakta ve uluslararası hastaların benzersiz bir diş turizmi deneyimi yaşamalarını sağlamaktadır!


Klinik uzmanlık alanı :

Diş Bakımı
Kök kanal tedavisi
Diş temizliği
Diş çekimi
Diş dolgusu
Frenektomi
Diş eti dokusu grefti
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Gnatholojik tedavi
Diş kronu
İnley / Onley protezler
Diş
Diş beyazlatma
Diş kaplama
İmplant tutma çubuğu
Sinüs grefti
Diş implantları
Diş konsültasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Otopark
Oda içi telefon
Yenileme
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: Mosonmagyarovar – Ülke: Macaristan2000 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008, TEMOS – Konuşulan dil(ler): Çince, Hollandaca, İngilizce, Almanca, Macarca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca


HD Dental incelemesi

4.8
powered by Google
Amalia
Amalia
14:04 21 Mar 19
Pek çok arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dr. Kannmann'la karşılaştım; bunlardan biri normalde kaygılı bir hasta olan ve doktordan övgüyle söz eden bir hastaydı. Ben defalarca Dr.'a gittim. Ben Kannmann'ım (iki yıldır geliyorum) ve fazlasıyla memnunum, o çok şey biliyor ve biliyor, ayrıca en iyi donanıma sahip ve en son teknolojiyi sunuyor. Viyana'dan Macaristan'daki kliniğe yolculuk buna fazlasıyla değer ve başka bir dişçiye gitmek istemiyorum çünkü benim için Dr. Kannmann en iyisi :)!!!!!
Manfred Pfänder
Manfred Pfänder
10:27 06 Aug 19
Dr. Dr.'yi Kasım 2004'ten bu yana aralıklarla görüyorum. Kannmann tedavide, benim için şimdiye kadar sahip olduğum en iyi diş hekimi. Tedavi ve masraf planı hazırlandı, Alman sağlık sigortası şirketine teslim edildi ve Macaristan'a gittik. Burada son derece güler yüzlü bir ekibin olduğu, son teknolojiye sahip bir diş muayenehanesi beni bekliyordu. Bu uygulama tek kelimeyle harikadır ve bir soygun olması amaçlanmamıştır.Dr. Kannmann'ı ve ekibini ancak gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.Mart 2019'daki son ziyaretim her zamanki gibi mükemmeldi, harika tedavi için tekrar teşekkür ederim. Starnberg Gölü'nden selamlar
Elvira Wippel-Zoller
Elvira Wippel-Zoller
16:00 19 Sep 19
Konu dişçiye gitmeye geldiğinde korkak bir kediyim. Ama Dr. Kannmann her şey farklıydı. Bir yandan çok profesyonel ve yetkin, öte yandan insan olarak çok şefkatli bir diş hekimi tanıdığım için çok mutluyum. Her soruya tatmin edici bir cevap alıyorum. Çalışmasının sonucunu seviyorum ve bununla iyi başa çıkabiliyorum. Ne zaman tavsiyesine ihtiyacım olsa, ondan bir şey istesem, duyarlı ve yardımcı oldu. Gerçekten olağanüstü bir doktor, ofisinden bu kadar uzakta yaşamam çok yazık. Dr. Kannmann ve ekibi sadece övüyor ve şiddetle tavsiye ediyor.
Manfred Pfaender
Manfred Pfaender
06:18 08 Sep 21
2004 yılından beri Dr. Tedavi için Kannmann. Pazartesi gününe kadar Dr. Kannmann. Her zaman olduğu gibi şiddetle tavsiye edilir ve her şey yine harika çalıştı. 561 km'lik mesafeyi memnuniyetle kabul ediyorum. Harika bir ekip ve çok yönlü tatmin edici bir tedavi, tekrar tekrar, ne zaman Dr. Kannmann ve ekibi.Yıllar boyunca harika tedavi için çok teşekkür ederim.
yvonne Palfner
yvonne Palfner
18:18 24 Jan 22
Dr. Kannmann tedavi görüyor. Bir travmadan sonra yıllarca dişçiden korktum. Ne yazık ki, bu hala orada, ama benim için Dr. Kannmann. Çok hassas, çok yetenekli ve çok çabalıyor, tüm korkularını ortadan kaldırmaya ve olabildiğince acısız çalışmaya çalışıyor. Tüm ekibi gerçekten çok çalışıyor. Ona ve ekibine kalbimin derinliklerinden teşekkür ediyorum ve sonunda tekrar kaygısızca gülebiliyorum.
Daniel Gröber
Daniel Gröber
06:36 23 May 22
Kesinlikle harika. Öneririz. Dişçide kendimi hiç rahat hissetmedim. HD Dental'de endişeli hastalar çok iyi tedavi edilir. Her adım anlaşılır bir şekilde açıklanmıştır. Para için değer rakipsizdir. Yolculuğu kabul etmekten mutluyum. Dr. Kannmann emin ellerde.
Nina Ecker
Nina Ecker
14:02 25 Sep 22
Dr Kannmann, şimdiye kadar gittiğim en iyi ve en empatik diş hekimi!! Sizin yerinize zaman ayırıyor, dişlerin genel durumuna bakıp bütüncül tavsiyelerde bulunuyor ve inanılmaz profesyonelce çalışıyor! Halihazırda bir köprü yaptırdım ve sonuçtan çok memnunum. Dr Kannmann'a dişçi ziyaretleri benim için bir zevk ve umarım uzun süre uygulamaya devam eder :-))
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️