Kamol Hospital

Kamol Hospital Bangkok Kliniği 1

Kamol Hospital kozmetik cerrahi ve saç implantasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. 2009 yılında kurulan bu JCI Akredite klinik Bangkok, Tayland’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Kamol Hospital, Bangkok, Tayland

Bangkok’un popüler Wang Thong Lang bölgesinde şehrin doğusunda yer alan Kamol Hospital, cinsiyet değiştirme prosedürlerinde uzmanlaşmış plastik / kozmetik cerrahisiyle ünlüdür.

Hastane, 2015 yılında JCI akreditasyonunu aldığından bu yana, en yüksek kalitede plastik cerrahi arayanlar için popüler bir medikal turizm destinasyonu haline gelmiştir.

Bu 5.000 metrelik son teknoloji ürünü tesis, binlerce cinsiyet değiştirme operasyonu gerçekleştirmiş dünyaca ünlü bir plastik cerrah olan Dr. Kamol Pansritum liderliğindeki geniş bir doktor ve sağlık personeli ekibi tarafından yönetilmektedir.


Kliniğin uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Cinsiyet değiştirme (Kadından Erkeğe)
Cinsiyet değiştirme (Erkekten Kadına)
Kalça implantları
Göğüs dikleştirme
Kalça kaldırma
Uyluk germe
Meme Büyütme
Göğüs implantları
Brakiyoplasti
Meme rekonstrüksiyonu
Rinoplasti
Kaş kaldırma
Boyun germe
Liposuction
Genioplasti
Çift göz kapağı oluşturma
CoolSculpting
Perineoplasti
Plastik cerrahi konsültasyonu
Yüz feminizasyonu
Penis büyütme
Laringoplasti
Saç çizgisinin alçalması
Çukur yanaklar – Bişektomi
Çene rekonstrüksiyonu
Sesin kadınsılaştırılması
Ultrason Liposuction

Saç implantı
Saç nakli

Kamol Hospital size sunuyor :

Havaalanı transferi
Kafeterya
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Taksi rezervasyonu
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Oda içi kasa
Odada televizyon


Şehir: Bangkok – Ülke: Tayland2009 yılında kuruldu
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Tayca


Kamol Hospital Hakkında İnceleme

Kade Fenwick
Kade Fenwick
20:57 19 Jan 24
İşyeri refahı, örgütsel adalet ve topluluk gelişimi bağlamında yeterince temsil edilmeyen topluluklarla çalışma ayrıcalığına sahibim.Bir trans olarak hiçbir zaman Kamol ekibiyle yaşadığım şekilde sağlık hizmetlerinin sarmalanmasını yaşamadım. Dr A ve Dr K'nın uzmanlığından saha personeline kadar herkesin gösterdiği nezaket, empati ve dayanışma hayatımı sonsuza dek değiştirdi.Asya ve hijyenle ilgili ırkçı stereotiplere kanıyorsanız, K Gardens'ın bilgili danışman kadrosuyla ilk görüşmenizde bunların ortadan kalkacağını garanti edebilirim.
Dr. Kerstin-Evelyne Voigt
Dr. Kerstin-Evelyne Voigt
01:51 16 Nov 23
Dr. Kamol'un bizzat yaptığı SRS2 ameliyatımdan bir hafta sonra yeni döndüm.Dr. Kamol'a gerçekten çok teşekkür ediyorum. Ama aynı zamanda ameliyathanedeki Nanda gibi insanlar da her şey başlamadan önce size tüm sempatilerini ve coşkularını gösteriyorlar. Hala biraz ağrım olsa da yeni hayatımdan çok mutluyum. Kamol hastanesini ve sadece 100 metre uzaklıktaki yine Kamol hastanesine ait olan K-Garden otelini kesinlikle tavsiye ederim. Her şey en keyifli ve verimli şekilde yürütülüyor.Mükemmel çalışmaları için Oya, Kendra ve Jamie Lee'ye teşekkür etmeyi unutmak istemiyorum. Taylandlı değiller ve hastaları her türlü soru ve zorlukta yönlendirmeye yardımcı oluyorlar. Bunlar Kamol ekibi için çok önemli bir zenginlik. Lütfen hepiniz harika çalışmanıza devam edin. Fransa'dan sevgilerle, K🤩
ฐิติรัตน์ อุ่ยเจริญพงศ์
ฐิติรัตน์ อุ่ยเจริญพงศ์
08:50 06 Jun 23
Cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirme deneyimi Girişten hastaneden ayrılana kadar Hizmeti burada kullanmayı seçerken yanlış yapmayacaksınız. Her şey çok iyi, servis, temizlik, çok kişisel, Khun Momon nazik. Hemşire benimle çok iyi ilgilendi. İyi ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ❤️❤️❤️
Haze G
Haze G
09:16 30 Aug 23
İyi hizmet. Çok yardımsever personel Kayıttan koğuşa, Ameliyathaneden Ayılma Odasına kadar iyi derecede İngilizce konuşan personele sahip olmak. Hastalarının en iyi konforunu sağlamak.
Zy Larena
Zy Larena
10:09 30 Aug 23
SRS'mi daha bu yıl yaptırdım ve çok mutluyum, partnerim de sonuçlardan oldukça memnun. Buraya geldiğime asla pişman değilim. Otel personelinden Hastane personeline kadar rahat olacağımı garanti ediyorlar. Sadece Filipince ve İngilizce bildiğim için dil engeli nedeniyle zorluk yaşayacağımı düşündüm ama personelin İngilizcesi iyi olduğu için şok oldum. Sürücüler bile İngilizce konuşabiliyor. Personel kibar ve nazik. İngiltere'ye dönene kadar prosedürüm hakkında bilgi almak için bir e-posta gönderdiğimi hatırladım, sadece sorunsuz bir yolculuk. Tanıştığım otel ve hastanedeki Filipinli personelin bana kendimi evimdeymiş gibi hissettirmelerini unutamam. Dilatasyon personeli acıyı hissetmemem için çok ilgili ve dikkatli davranıyor. Dr. Kamol ayrıca SRS sonuçlarıma yönelik isteğimi de yerine getiriyor. Şoförlere, güvenlik görevlilerine, temizlik personeline (otel ve hastane), ön büroya (otel ve hastane), Kayıt, sorularımı yanıtlayan çağrı merkezi temsilcisine, OPD, koğuş, Laboratuvar, Dilatasyon, Dr. Kamol'daki hemşirelere ve özellikle teşekkür ederim. Ameliyathane ve Derlenme odası personeli. Ameliyathanede bir Filipinliyi gördüğüme ve onunla konuştuğuma sevindim, çok gergin olduğumda beni rahatlattı ve hatta iyileşme odasındayken bile beni kontrol etti. Arkadaşlarıma Kamol Hospitalni tavsiye etmekten mutluluk duyacağım. Kamol Hospitalni derecelendirmek için 5 yıldız yeterli değil. Kamol Hospital halkına teşekkür ederiz
ts_Fabiana Cadwell
ts_Fabiana Cadwell
22:41 01 Mar 23
Kamol hospital was such a wonderful experience for me. The doctor is truly a magician! His artistry has completely blown my mind and I cannot believe his attention to detail and level of craftsmanship in the field of plastic and reconstructive surgery. I also must commend the excellent pre and post operative care that I received at Kamol Hospital. The entire staff is par excellence, the nurses are so caring and attentive. They truly are one of the best destinations for plastic surgery in the world.Sabrina ACanada 💯💯💯💯💯💥
Parry Doutre
Parry Doutre
11:06 13 Jun 23
Kamol Cosmetic Hospital is such a wonderful hospital. The hospital is very clean, has good vibes, and is beautiful. Dr. Kamol who is the surgeon could provide all procedures or answer any questions that you are concerned about. The nurses in ward 6 where I was admitted were amazing and very helpful, and they were so friendly and kind. I was not worried at all even I was alone for my surgery because they took care of me like one of a family member. Moreover, the staffs also provided excellent information and details that you have doubt. I was not disappointed to choose Dr. Kamol as a surgeon to change my dream to become true. Last but not least, I will definitely come back again to do something else about my appearance when I am ready and recovered well from this time. I highly recommended Kamol Cosmetic Hospital.
Noah Edwards
Noah Edwards
07:05 29 Sep 23
Burada inanılmaz bir deneyim yaşadım. Tüm iyileşme süreci boyunca sizi takip eden kapsamlı bir bakımları var. Pansuman değiştirmekten kalacak yer sunmaya kadar bakımınızın her yönünü hemen hemen ele alıyorlar. Randevularınız için sizi otellerinden hastaneye getirip getiriyorlar ve geldiğinizde sizi havaalanından alıyorlar. Stresimi büyük ölçüde hafiflettiler ve kendimi güvende hissetmemi sağladılar. Hemşirelik personeli FENOMENAL'dir. Ve Kendra otelde dost canlısı bir yüz tanıdığımdan emin oldu ve beni hayatımın geri kalanında yakın arkadaşım diyeceğim bazı akranlarıyla tanıştırdı. Gerçekten muhteşem bir deneyim. Çok teşekkür ederim Kamol Hastanesi!
Miumi Dae
Miumi Dae
14:14 21 Nov 23
Hayat değiştiren. Tayland'a tek başıma seyahat edeceğim için çok gergindim. Ne bekleyeceğime dair neredeyse hiçbir fikrim yoktu. Geldiğimde hemen ait olduğum yerde olduğumu hissettim. Dünyanın dört bir yanından tanışıp hikaye alışverişinde bulunabileceğiniz pek çok kız var. Bu hastane benim için en derin takdiri taşıyor. Personel çok dost canlısı ve hemşirelerin hepsi melek. Ameliyat sonuçlarım beklentilerimi boşa çıkardı. Dr.Kamol ve ekibi uzmandır. Ben çok memnunum. Yarışma ameliyatımı olmak için birkaç ay sonra tekrar geleceğim ve çok heyecanlıyım. Gergin olmaktan çıkıp Tayland'a geri dönmeyi dilemeye başladım. Kamol Hastanesi doğru seçimdir.
Tassja wtfTechnik
Tassja wtfTechnik
09:41 22 Jan 24
Eğer yapabilseydim buradaki 5 puan yerine bu kliniğe 10 puan verirdim.Bu klinik hayatımı değiştirdi!SRS'mi Ocak 2024'ün başında yaptırdım ve sonuçlardan inanılmaz derecede memnunum.Klinikteki her şey son derece modern ve personel son derece dost canlısı.Klinik, Avrupa'da cinsiyet değiştirme alanında faaliyet gösteren pek çok kliniğin ulaşmaya yaklaşamadığı standartları kesinlikle belirliyor.SRS için ameliyat öncesi konsültasyon objektif ve dürüsttür. Ve sonuçlar sadece birkaç hafta sonra gerçekten etkileyici.
J Philmac
J Philmac
05:45 12 Aug 23
I am Philippa Jane and this is a genuine review and not paid for by anyone.I chose this hospital on the reviews and was not disappointed. The hospital is very modern with it's equipment and the staff are veryfriendly. After the operation( PPV) the nurses were always ready to help in whatever was required.The hospital room did have everything I could need but that did not amount to much as I was flat on my back for 4 days.The examinations I had were first class and even though there was an anomaly with my ECG it was arranged for me to go with a chaperone to the biggest hospital I have ever seen where I was given a CT scan just to make absolutely certain I could survive surgery The test showed I had a 5% chance of a heart attack.I have seen the results of the surgery and described Doctor Kamol (when I was in the room with him) as a Picasso with a scalpel. That had to be translated to him as he is as fluent in English as I am in Thai.
Sa
Sa
12:30 26 May 23
I Don’t Recommend this hospital!! I had unsatisfactory surgery result, but they don’t take any responsibility at all after you did your surgery unsatisfactory. Ignoring you, didn’t do anything to make it up. Please trust me, don’t come here.
Kii “Remura_WH”
Kii “Remura_WH”
09:15 25 Jun 23
Terrible job on the srs ppv surgery, complete stuff up from top to bottom
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️