Ivf Donostia

Ivf Donostia San Sebastián Kliniği 1

Ivf Donostia, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 2013 yılında kurulan bu sertifikalı klinik San Sebastian, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatları hakkında bilgi alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Ivf Donostia, San Sebastian, İspanya

Ivf Donostia (Instituto Vasco de Fertilidad), moleküler biyoloji doktoru Yosu Franco başkanlığında Şubat 2015’te açılmıştır. Ayrıca, bu özel kuruluş Onkologikoa’nın Logik merkezine aittir. FIV Donostia, yardımcı üreme ile ilgili çeşitli tedaviler yürütmektedir. Buna ek olarak, Donostia ekibi kadın sağlığı alanında geniş deneyime sahip bir grup profesyonelden oluşmaktadır.

Kliniğe toplu veya özel ulaşım araçlarıyla nasıl ulaşabileceğiniz hakkında bilgiye ihtiyacınız varsa, bu bağlantıya erişebilirsiniz. FIV Donostia, samimi muayene odalarına sahip jinekoloji ameliyathanelerine sahiptir. Web sayfasında yayınlanan bilgilere göre, IVF, E-Cube 15 Platinum ultrason tarayıcıları ve hastaların süreci izlemelerine olanak tanıyan bir ekran ile donatılmıştır.

Hem androloji laboratuvarı hem de IVF laboratuvarı, hastalarına sundukları tüm tedavileri gerçekleştirmek için gerekli donanıma sahiptir. Özellikle IVF tarafından sağlanan bilgilere göre, IVF laboratuvarında embriyoların izlenmesine ve transfer için en iyi embriyoların invazif olmayan bir şekilde analiz edilmesine olanak tanıyan Eeva sistemine sahip bir Geri inkübatörü bulunmaktadır. Ayrıca bir Integra 3 mikromanipülasyon sistemine sahiptir. Ameliyathane, IVF laboratuvarının tam karşısında yer almaktadır.

Ayrıca, ameliyathanenin yanında bireysel iyileşme odaları bulunmaktadır. Bu odalarda özel banyo bulunmamaktadır. IVF ayrıca çalışma saatlerinin Pazartesi’den Cuma’ya kadar olduğunu, ancak Cumartesi ve Pazar günlerinin de gerektiren tedaviler için mevcut olduğunu belirtmektedir. Ancak bu bilgilerin tamamı ORG’nin üreme uzmanları tarafından doğrulanamamıştır.”


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Anti-sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Cinsel İlişki Sonrası Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: San Sebastián – Ülke: İspanya – Kuruluş: 2013
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İspanyolca, İngilizce, Fransızca


Ivf Donostia Yorumları

sandrine delouye
sandrine delouye
10:58 25 Aug 23
Aile kurma hayalimi gerçekleştirmemi ve anne olmanın mutluluğunu yaşamamı sağlayan Tüp Bebek Donostia kliniğine çok teşekkür ederim! Yardımsever bir karşılama, en ufak soruları ve endişeleri yanıtlamaya her zaman hazır olan yetkin profesyoneller. Özellikle yolculuğum boyunca her zaman büyük bir insanlık, pozitiflik ve nezaketle yanımda olan Cristina için sevgi dolu bir düşüncem var!
Karo
Karo
06:15 30 Mar 23
Tüm ekip için çok teşekkürler!!! Personel ihtiyaçlarıma ve endişelerime çok özen gösterdi ve tüm sorularımı sabır ve anlayışla yanıtladı. Ayrıca klinik ortamının hijyeni ve temizliğinden de etkilendim, bu da bana süreçte güven verdi. Tohumlama boyunca kendimi rahat ve güvende hissettiğimden emin olmak için tüm sağlık ekibi birlikte çalıştı. Profesyonel ve ilgili personel benim için büyük fark yarattı ve bu kliniği keyifli ve başarılı bir tohumlama deneyimi yaşamak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum 😊
claire rigot
claire rigot
15:20 03 Jul 23
Kliniğin tüm profesyonellerine destekleri için çok teşekkür ederim. Resepsiyondan, uzaktan ve yerinde tıbbi takibe... Onlar sayesinde ay sonuna kadar eşimle ben anne olacağız!Cristina'ya her zaman bir gülümseme ve nezaketle koordinasyona dahil olduğu için özel bir teşekkür ederiz.
Julie PIARROT
Julie PIARROT
20:54 04 Jul 23
Tüm klinik çalışanlarına teşekkür ederim.Resepsiyon hanımları, hemşireler, jinekologlar, laboratuvar asistanları ve özellikle yolculuğum boyunca beni takip eden Maeva.Klinik modern ve iyi hissettiriyor. Çok donanımlı bir klinik. Gerçekten birinci sınıf personel. Hızlı ve kusursuz iletişim.İspanya'da birkaç klinik yaptım ama Ivf Donostia her yönden en iyisiydi ve mucizemi çabucak gerçekleştirebildiğim için yolculuğum hızlıydı.İyi dinlemeler ve iyi tedaviler sayesinde.Hepinize çok teşekkür ederim 🥰Seni asla unutmayacağım ☺️
Cocorara Lielie
Cocorara Lielie
17:51 17 Aug 23
Bu kliniği tavsiye ederim!Ekip (doktor, hemşire, laboratuvar teknisyeni...) çok profesyonel, ilgili, ilgili. Yolculuğum boyunca muhatabım olan Naroa'ya teşekkürler.Senin sayende anne oldum!!!! TEŞEKKÜR EDERİM
Tiphaine Tilly
Tiphaine Tilly
08:33 16 Jul 23
Fransa'daki birçok başarısızlıktan sonra ve Fransız Jinekologumuzun tavsiyesi üzerine Ivf Life kliniğini seçtik.İlk telefon görüşmesinden (Jean Philippe Mouhica sayesinde) seçimimizin doğru olduğu belliydi.Kursun genel yönetimine dair mükemmel anılarımız var. Her zaman iyi karşılandı.Her şey mükemmeldi ve çok iyi organize edilmişti.Dr. Perez'e, Dr. Santolaria'ya verimlilikleri ve profesyonellikleri için çok teşekkürler ki onlar olmadan hiçbir şey olmazdı.Tüm sorularımızı yanıtlamak için orada bulunan danışmanım Cristina'ya nezaketi, ulaşılabilirliği ve profesyonelliği için teşekkür ederim.Hemşirelere ve tüm IVF San Sebastian ekibine.Bugün 9 haftalık hamileyim, sizlerin sayesinde dileğimizi ve projemizi gerçekleştirdik.Tiphaine ve Julien
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️