Jordan Hospital Medical center

Ürdün Hastanesi Tıp Merkezi Amman Kliniği 1

Jordan Hospital & Medical Center diş bakımı, kozmetik cerrahi ve MAP / IVF alanlarında uzmanlaşmıştır. 1996 yılında kurulan bu JCI Akredite klinik Amman, Ürdün’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Jordan Hospital Medical Center, Amman, Ürdün

1996’da açılan Ürdün Hastanesi ve Tıp Merkezi, tıbbın tüm alanlarında son teknoloji tıbbi hizmetler sunan 300 yataklı modern ve kapsamlı bir tıp merkezidir. Acil tıp, görüntüleme ve girişimsel radyoloji, nükleer tıp, böbrek diyalizi, litotripsi, fizyoterapi, gastrointestinal ve solunum endoskopisi, kardiyak kateterizasyon ve yoğun bakım için özel tedavi birimleri sunmaktadır.

Ayrıca diyabet ve endokrinoloji, osteoporoz, tüp bebek (IVF), erkek hastalıkları ve obezite için uzman klinikler de sunmaktadır. Hastanede en sık gerçekleştirilen işlemler diyaliz, endoskopi ve kalp kateterizasyonudur.

Ürdün Hastanesi özellikle karaciğer, böbrek, kornea ve kemik iliği nakli programlarıyla gurur duymaktadır. Hastanenin yerli ve medikal turistlerin kullanımına açık kendi daireleri bulunmaktadır.

JCI akreditasyonuna sahip olan hastane, en yüksek kalite ve bakım standartlarına bağlı kalmaktadır. Sonuç olarak, yerel hastalar ve medikal turistler arasında çok popülerdir.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Kemik grefti
Diş köprüsü
Diş kronu
Diş implantları
Diş konsültasyonu
Diş Hekimi

Kozmetik cerrahi
Meme rekonstrüksiyonu
Meme küçültme
Abdominoplasti

MAP / IVF
Suni döllenme
Doğurganlık değerlendirmesi
Hormon testi
IVF – In vitro fertilizasyon
Tüp bebek konsültasyonu

Hizmetler

Ücretsiz Wi-Fi
Sağlık sigortası
Özel odalar
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Amman – Ülke: Ürdün – Kuruluş: 1996
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Dil(ler): Arapça, İngilizce


Jordan Hastanesi Yorumları

Akram Almansry
Akram Almansry
03:12 12 Oct 23
Ürdün Hastanesi, Ürdün'ün başkenti Amman'ın ana hastanelerinden biridir ve özel sektöre bağlıdır. ISO 9001 ve ISO 9002 kalite belgelerine sahip olan hastane, kurulduğu günden bu yana en son sağlık sistemlerini benimsemiş ve kısa sürede en yeni sağlık hizmetlerini ve tıbbi bakımı sunabilmiştir.[2] Üç yüz yatak kapasitesiyle Ürdün Haşimi Krallığı'nın başkenti Amman'ın en büyük özel hastanesi olan Ürdün Hastanesi, karaciğer nakli de dahil olmak üzere organ nakli dahil tüm tıbbi ve cerrahi uzmanlıkların yanı sıra yüksek verimli teşhis hizmetlerini de bünyesinde barındırıyor. radyoloji ve diagnostik radyoloji bölümleri, en son ileri teknoloji, modern teknoloji ve litotripsi ile donatılmış tıbbi laboratuvarlar, Endoskopi ve enfeksiyon önleme bölümü. Hastane 1996 yılında kurulmuştur. Ürdün Hastanesi, Ürdün Tıp Konseyi sertifikası ve Arap Tıbbi Uzmanlıklar Kurulu sertifikası almak amacıyla kurulmuş bir eğitim hastanesidir. Jordan Hastanesi uluslararası akreditasyona (JCI), yerel akreditasyona (HCAC) ve (ISO) sahiptir.
Sa'ad Hatkwa
Sa'ad Hatkwa
05:51 20 Aug 23
Endoskopi bölümünden Mohammad Qandeel harikaydı, süper arkadaş canlısı ve harika bir tavrı var, kesinlikle bu hastane için büyük bir değer.
Jetty Guliani
Jetty Guliani
03:22 14 Dec 23
Dünyanın her yerinde bulundum ve burası şimdiye kadar karşılaştığım en iyi hastaneydi. Personel oldukça ilgili ve yardımseverdi. Fiyatı çok uygundu. Ben ABD'liyim ve buradaki deneyimimden sonra bir daha asla başka bir Amerikan hastanesine gitmeyeceğim. Ürdün hastanesi tıbbi sorununuzu çözmeye yöneliktir, Amerikan hastaneleri yalnızca sizden yararlanmaya çalışır. Yaklaşık 5 aydır Ürdün'deyim ve insanlar kesinlikle harika ve dost canlısı, dünyanın bu tarafında gördüğüm en iyi müşteri hizmetlerine sahipler.
maher hamzah
maher hamzah
19:15 21 Jul 23
Bir kulak burun boğaz doktoruna gittim adı Shiham İdris ve açıkçası sol kulağında yabancı cisim bulmuş ama önceki gün başka bir doktora gitmeme rağmen kulağımın sağlıklı olduğunu söyledi... Yine de hastane ve poliklinikleri çevresinde birkaç garaj var
Reham Makhlouf
Reham Makhlouf
11:05 22 Jan 24
- Gelmiş geçmiş en kötü hastane.- personelin kötü tutumu.- Klinikler hastaların çağrılarına cevap vermedi.- İyi park yeri yok, arabayı güvenliğe bırakmalıyım.- üç kez hastane eczanesinde ilaç bulamadık.- Kliniklerle hastane arasında bağlantı yok, bir keresinde doktor eczanede ilaç bulamayacağımızı söylemişti ama bulduk.- zayıf sigorta sistemi.
Ahmad Rezeq
Ahmad Rezeq
19:02 18 Sep 23
Kötü bir hastane, yetersiz sağlık personeli, en kötü hizmet... Devlet hastanesi, hatta ücra mahallelerden birinde sağlık ocağı bile olamaz.Herhangi bir kişiye veya hastaya kesinlikle ona gitmemesini tavsiye ederim
Abdullah Al-harasis
Abdullah Al-harasis
20:48 26 Apr 23
Çok kötü hizmetAcil servise ikinci kez gidiyorum ve hastayı bir saatten fazla bekleme odasında bırakıyorlar ve acil serviste birden fazla boş yatak var.Bir de benden hemen sonra gelip beklemeden direkt acile giren hastalar var, sistemi nedir, öncelikleri nedir bilmiyorum???
Lina Odah
Lina Odah
20:32 03 Sep 23
Çok kötü, özellikle de durumum. Bacağım kırıldı. Yaklaşık bir saat kadar orada kaldım, beni içeri almadılar. Hemşireler onlara çok kötü davranıyordu.Durumum çok kötü, özellikle de durumum, bacağım kırıldı, bir saate yakın kaldım, beni içeri almadılar, hemşireler onlara çok kötü davrandılar.Durumum çok kötü, özellikle de durumum, kıvrıldım kırıldı, bir saate yakın kaldım, beni içeri almadılar, Profesyoneller onlara çok kötü davrandılar.
Ahmad Alk
Ahmad Alk
17:57 05 Jun 23
Kendinizi Taş Devri'nden kalma bir hastanede gibi hissediyorsunuz.Ürdün adına bir hastane bu şekilde yasak. Tedavi yok, hijyen yok, sistem yok. Vallahi insanın içinde bulunduğu stresten dolayı psikolojik tedavi görmesi gerekiyor. Abdali Hastanesi ile Ürdün arasındaki farka bakın, bu şundan bu
Amira Alsaber
Amira Alsaber
17:25 31 Jan 24
İlk bahsedeceğim şey doğumhaneSağlık personeli ve hemşireler elbette %0 saygıya, çok kötü muameleye ve kabalığa sahipler ve durumlarının güzel olduğunu varsayıyorlar!! İkinci olarak hastane, özel hastaneden devlet hastanesine dönüştürülmesi beklenen El Beşir Hastanesi haline geldi.Biraz da çeyreği bile temiz olmayan odalardan bahsedelim! Banyolar iğrenç ve kirli, bu da benim...Benim orada bulunduğum dönemin geçmişi, hastanenin durumu kötü olduğundan kimsenin çocuğu olmadığı yönündeydi, açıkçası konuşmadığım sürece durumun nasıl olduğunu anlatamam.Bir de doktor var yani Allah'ın izniyle doktor unvanını hak etmiyor çünkü zannedildiği gibi rahmet meleği ama şeytan.Hastane değerlerinin sıfırın altında olması iğrenç ve utanç vericidir ve bu beni hayatım boyunca son ziyaretimdir.
saifaldeen alrhahleh
saifaldeen alrhahleh
13:01 24 Dec 23
Bu hastane Amman'daki tüm hastaneler arasında en kötü olanıdır, hizmeti çok hayal kırıklığı yarattı. Personel, hemşireler, acil servis doktorları dağınık, agresifti, iletişim zayıftı ve genel atmosfer hoş karşılanmıyordu. Bekleme süreleri (2-3) saat civarında aşırı derecede uzundu ve hasta bakımının bir öncelik olmadığı anlaşılıyordu. Genel olarak, sinir bozucu bir deneyim.HİÇ TAVSİYE EDİLEMEZ!!
Mierna Kakish
Mierna Kakish
07:13 27 Feb 24
Şimdiye kadarki en kötü deneyim.-Doktorlar, personel, hemşireler hatta kafeterya. Hepsi kibirli, kaba, profesyonellikten uzak,İnsanlık dışı.- Doktorlardan biri, daha radyoyu görmeden önce birisiyle iletişime geçerek fiyatın düşük olduğunu ve doktorların sendikasından fiyatı artırması gerektiğini söylüyordu.- Kliniklerle acil arasında bağlantı yok, doktor çıkınca ortadan kayboluyor.- Diğer hastanelere çok gittim ama Ürdün hastanesindeki doktorlardan gördüklerim gerçekten korkunçtu
Saja Alsmadi
Saja Alsmadi
19:45 08 Aug 23
Bir çok şeyi var.Özel olduğu gerekçesiyle körfezden geldim ama maalesef özel servis hiç yok.Temizlik personeli hiç üşümüyor.Sigara içiyorlar.Hastane pis banyolar pis. Bir yanı hoş ve işbirlikçi, bir yanı da seninle yürümek için konuşuyor ve ben sana hiçbir şey sormuyorum,,, sanki hastaneye bedava girmiş gibi,,,Ve hastaneye giren ve çıkan laboratuvarlar ruhunuzu bir saat, iki saat ve üç kez bir kağıt için terk ediyor.Çok kötü bir deneyim ve bir daha tekrarlanmayacak.Bana soran herkese anlatacağım, yapın. onlara yaklaşmayın ve asla onlara gitmeyin.
Eman Alakhras
Eman Alakhras
11:54 16 Jul 23
Hastane, sigorta kartlarının kapsadığı hastaneler listesine eklenirse, özellikle gurbetçilerin hastane ile uğraşmasını önermiyorum.Bugün, sadece kontrol etmek ve kartın BAE içinde verildiği için hastanenin kart kapsamında olduğunu doğrulamak için hastaneyle iletişime geçtim ve maalesef, onlarla hiçbir deneyimim olmadığı için talebim üzerine hastane eklendi.Çağrıları almakla görevli görevlinin beni sigorta departmanına aktarması gerekiyordu ancak iki kez 10 dakikadan fazla telefona cevap verilmedi ve üçüncü sefer de şubeden olup olmadığı hakkında hiçbir fikri olmayan bir kişi tarafından cevaplandım. sigorta departmanından veya resepsiyondanBana kartın türünü sordu, sonra önce hastaneye gelip sonra kartı kontrol etmemi istedi ve sistemden kontrol etme olasılığını sorduğumda cevap (yarım saat değil istiyorum) oldu. sistemi açıp sonra sizi kontrol etmek için) acil bir durumda olduğuna dair bir haber aldığını bilmekHastane yönetiminin, çağrıları alan personeli hastanenin önü oldukları için takip etmesi ve hastayla ilgilenirken incelik ve profesyonellik eksikliğini sınırlamak ve azaltmak için periyodik değerlendirmeler yapması ve çağrıları kaydetmesi gerekiyor.Çünkü sorumlulukları hak etmeyen, insanlarla ilgilenme konusunda eğitimli ve yetkin olmayan insanlar var.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️