Türkiye’de kalça kaldırma

popo kaldırma fiyatı Türkiye 1
Tarafından yazılmıştır Émilie

Türkiye’de İstanbul’da kalça kaldırma, implantlara ihtiyaç duymadan kalçanızın şeklini ve boyutunu artıran özel bir yağ transferi prosedürüdür.

EniyiKlinik.com, Türkiye’deki kpopo kaldırma ameliyatları hakkında bilgi sağlar ve nitelikli cerrahlarla bir operasyon rezervasyonu yapmanıza yardımcı olur. Bu içerik yalnızca bilgi amaçlıdır ve bir tıp uzmanının tavsiyesinin yerini alması amaçlanmamıştır.

Türkiye’de popo kaldırma ameliyatı ne kadara mal olur?

Türkiye’de İstanbul’da bir popo kaldırma işleminin ortalama maliyeti 2.300 €’dur. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak fiyat 2.100 € ile 2.500 € arasında değişebilir.

ProsedürTürkiye Fiyatı
Popo kaldırma2300 €

Popo kaldırma nedir?

Türkiye’de popo kaldırma ameliyatı yaptırmayı düşünüyor olabilirsiniz. Cardi B’den Kim Kardashian’a kadar birçok ünlü bu tedaviyi yaptırmıştır. Ancak Cardi B’den öğrenebileceğimiz bir şey varsa, o da cerrahı dikkatli seçmenin önemidir. Hikayeyi henüz bilmiyorsanız, rap yıldızı prosedürü bir cerrahın bodrum katında yaptırdı.

Bu bir uyarı olsun: sadece kurul sertifikalı bir profesyonele güvenin. Türkiye’de popo kaldırma ameliyatından da tam olarak bunu bekleyebilirsiniz. İstanbul’da popo kaldırma ameliyatı sunuyoruz ve prosedürün saygın, deneyimli ve eğitimli bir doktor tarafından gerçekleştirileceğinden emin olabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmet hakkında ayrıntılara girmeden önce, İstanbul’da popo kaldırma işleminden neler bekleyebileceğinize bakalım. Düzgün, orantılı bir popo herkes için çok çekici bir özelliktir. Bu yüzden Türkiye’de estetik ameliyat, özgüveninizi artırmak için tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

Bilmeyenler için, implantlara ihtiyaç duymadan kalçalarınızın şeklini ve boyutunu artıran özel bir yağ transferi prosedürüdür. Fazla yağ, uyluk, bel, karın veya kalçadan liposuction ile alınır. Bu yağ daha sonra stratejik olarak kalçanıza enjekte edilir. Bu prosedürün faydaları iki yönlüdür. Sadece daha güzel bir popo elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sorunlu bölgelerdeki yağlardan da kurtulabilirsiniz.

İşte insanların Türkiye’de Brezilya tipi popo kaldırma işlemini düşünmelerinin farklı nedenlerinden bazıları:

  • Alt ve üst vücut arasındaki dengeyi iyileştirerek genel oranları iyileştirmek.
  • Estetik açıdan daha hoş ve genç bir popo elde etmek için.
  • Kıyafetlerin daha iyi görünmesini sağlamak
  • Popolara dolgunluk katarken mide, uyluk veya kalçalardaki yağ ceplerini azaltmak için
  • Alt vücut kıvrımlarını geliştirmek için

Brezilya tipi popo kaldırma operasyonunun iyileşme süreci hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Bu tür bir operasyondan sonra, yaklaşık iki hafta boyunca doğrudan popolarınızın üzerine yatamaz veya oturamazsınız. Bu, yan veya karın üstü uyumak ve tüm aktiviteler için ayakta durmak veya diz çökmek anlamına gelir.

Türk cerrahınız, Türkiye’deki popo kaldırma ameliyatınızdan sonra size bazı iyi tavsiyelerde bulunacaktır. Ameliyattan 10 ila 14 gün sonra işe dönebilir ve bir hafta içinde hafif günlük aktivitelere devam edebilirsiniz.

Türkiye’de popo kaldırma

Türkiye’de Brezilya Tipi Popo Estetiği veya başka herhangi bir estetik ameliyat söz konusu olduğunda, en önemli faktör deneyimli ve saygın bir cerrah seçmektir.

Hepimiz acele bir karar verip gerekli deneyim veya niteliklere sahip olmayan bir doktor seçtiğimizde yaşanan korkunç korku hikayelerini duymuşuzdur. Türkiye’de popo kaldırma için bizim hizmetimizi seçerek içiniz tamamen rahat olabilir.

Danışma sürecinin öneminin farkındayız, bu nedenle Birleşik Krallık ve İrlanda genelinde yüz yüze danışmanlık hizmeti sunuyoruz. En büyük hatalardan biri, konsültasyon sırasında aceleci görünen bir cerraha gitmektir.

Mükemmel bir plastik cerrah, tedavi edilecek bölgeyi değerlendirmek, süreci açıklamak ve sorularınızı yanıtlamak için gereken tüm zamanı ayıracaktır. Konsültasyon süreci çok önemlidir ve cerrahın süreç boyunca sergilediği tutum, titizliği ve profesyonelliği hakkında çok şey söyleyecektir.

İnsanların yaptığı bir diğer hata da, kendilerini tedavinin dışında bırakacağından korktukları için estetik cerraha tıbbi geçmişleri hakkında yalan söylemektir. Bu yapabileceğiniz en tehlikeli hatalardan biridir – sakın yapmayın!

Operasyon:Liposuction ve yağ transferi yoluyla popoları iyileştirme ve büyütme.
Süre1 ila 2 saat
Anestezi:Lokal veya genel
Yan etkiler:Geçici morarma, şişme ve uyuşma.
Risk faktörleri:Kanama, enfeksiyon, asimetri, şişlik, rahatsızlık, uyuşukluk, pıhtı.
İyileşme süresi:İşe dönüş: 1 ila 2 hafta Daha yoğun aktivite: 2 ila 4 hafta Şişlik ve morluktan tam iyileşme: 1 ila 3 ay veya daha fazla
SonuçDiyet ve egzersiz ile kalıcı

Prosedüre genel bakış

Kalça kaldırma nedir?

Tıbbi olarak gluteoplasti veya kalçabüyütme olarak bilinen popo kaldırma, liposuction ve yağ grefti kullanılarak gerçekleştirilir. Liposuction ile elde edilen yağ dokusu, boyutlarını ve şekillerini iyileştirmek için popolara enjekte edilir.

Kalçanın şeklini iyileştirmenin yanı sıra, İstanbul’da popo kaldırma, vücudun bir kısmı liposuction ile alındığı ve böylece yağın alındığı alan küçüldüğü için ek bir fayda sağlar. Vücudunun belirli bölgelerinde fazla yağ bulunan kadınlar, kalça kaldırma işleminden iki şekilde faydalanabilir: daha ince hale gelerek ve kalçalarını geliştirerek.

Popo, bel ve karın gibi belirli bölgelerin liposuction’ını popo bölgesinde yağ grefti ile birleştiren etkili bir prosedürdür.

İstanbul’da popo kaldırma sonuçları

İlk birkaç hafta boyunca bir miktar şişlik ve morarma beklenebilir. Morluk ve şişliği azaltmak için bir kompresyon giysisi kullanılabilir.

Şişlik genellikle üç ila altı hafta içinde kaybolur. Hastalara operasyondan sonra yaklaşık iki hafta boyunca popolarının üzerine oturmamaları tavsiye edilir. Transfer edilen yağın yeni yerinde varlığını sürdürebilmesi için kanlanması gerekir.

Popo kaldırma işleminin nihai sonucu operasyondan sonraki üç ay içinde görülebilir. Operasyonun sonucu hem his hem de görünüm açısından doğaldır.

Popo kaldırmanın sınırlamaları

Popo bölgesinde yer değiştiren yağ hücrelerinin yaklaşık %30 ila 50’si vücut tarafından emilir. Kalan yağ, hastanın hayatının geri kalanı boyunca popo bölgesinde kalır.

Popo kaldırma ile ilişkili riskler

Herhangi bir cerrahi prosedür gibi popo kaldırma da, düşük ihtimalli de olsa bazı komplikasyonlara yol açabilir. Kanama, enfeksiyon, asimetri, şişlik, rahatsızlık, uyuşma ve pıhtı, popo kaldırma ameliyatından kaynaklanabilecek komplikasyonlardan sadece bazılarıdır.

Popo kaldırma ameliyatı için kontrendikasyonlar

Bazı faktörler bazı hastaları popo kaldırma için uygunsuz hale getirir. Bu kontrendikasyonlar arasında tromboembolik hastalık, keloid veya hipertrofik yara izi geliştirme eğilimi, aşırı sigara kullanımı, kalp hastalığı, diyabet ve morbid obezite yer alır.

Seyahat programı

1. Gün

Poponızı ameliyat edecek olan plastik cerrahla tanışırsınız. Operasyonun ayrıntılarını konuşacak ve onay formlarını imzalayacaksınız. Tıbbi muayenelerden sonra operasyon başlar. Operasyon genellikle bir ila iki saat sürer. Ameliyattan sonraki bir saat içinde anestezinin etkisi geçer ve bilinciniz yerine gelir.

Ameliyatın ilk gecesi hastanede kalacaksınız. Doktorunuz popo büyütme işleminden sonra ilk kontrolü gerçekleştirecektir.

2. ve 3. Gün

Doktorunuz siz hastaneden ayrılmadan önce sabah ikinci kontrolünüzü yapacaktır. İkinci ve üçüncü gün otel odanızda kalacak ve mümkün olduğunca dinleneceksiniz.

4. Gün

Son bir kontrol için plastik cerrahın özel kliniğine gideceksiniz. Doktorunuz ilaçlarınızı almaya nasıl devam edeceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunacak ve ameliyat sonrası bakım hakkında size daha fazla bilgi verecektir. Dördüncü günden sonra evinize gitmeye hazır olacaksınız.

ÜCRETSİZ değerlendirmeden yararlanın!

Talep üzerine ve
sizin açınızdan herhangi bir taahhüt olmadan.

%100 ücretsiz danışmanlık. Durumunuzu, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi analiz ediyoruz. Ve gerekli bütçeyi şöyle tahmin ediyoruz: Uçak + Otel + Taksi + Tedavi.

Her zaman, yürütülen sürecin tam kontrolünü elinizde tutarsınız. Tam bir huzur.

Yazar hakkında

Émilie

Adım Emilie Gervais ve İstanbul, Türkiye'de yaşıyorum. Kanser araştırmaları ve moleküler biyoloji alanında 15 yılı aşkın deneyime ve kapsamlı bilimsel bilgiye sahip bir tıp yazarıyım. Kongre organizasyonu ve proje yönetimi konusunda deneyim sahibiyim. Karmaşık tıbbi ve bilimsel kavramları, yazılarım için bir pano olarak eniyiklinik.com blogu da dahil olmak üzere çeşitli medya aracılığıyla farklı kitlelere aktarma yeteneğine sahibim.

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️